Germany
Oberliga - Westfalen •
14.02.2026 — 18:00
Verl II
Elo: 1549λ (Beklenen Gol): 1.35
3 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Arminia II
Elo: 1468λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%46
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Verl II - Arminia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.35, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Verl II %42.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Verl II xG
1.60
Dengeli
Arminia II xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.1
X (Beraberlik)
%29.1
2 (Deplasman)
%28.8
Çifte Şans 1X: %71.2
Çifte Şans X2: %57.9
Çifte Şans 12: %70.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.1
0.5 Alt: %9.9
1.5 Üst: %70.6
1.5 Alt: %29.4
2.5 Üst: %43.6
2.5 Alt: %56.4
3.5 Üst: %22.6
3.5 Alt: %77.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.7
KG Yok
%50.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.8
1-0
%11.0
0-0
%9.9
2-1
%8.7
0-1
%8.6
2-0
%8.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.2
İY X: %45.8
İY 2: %23.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.6
İY 0.5 Alt: %34.4
İY 1.5 Üst: %30.4
İY 1.5 Alt: %69.6
İY 2.5 Üst: %9.7
İY 2.5 Alt: %90.3
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.79
+
Dep
4.02
=
Toplam
8.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.0
8.5 Alt: %48.0
9.5 Üst: %38.9
9.5 Alt: %61.1
10.5 Üst: %27.3
10.5 Alt: %72.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.06 Korner (Ev: 2.2, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %38.2
İY 4.5 Alt: %61.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.5 |
Eşit: %13.2 |
Dep: %33.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22
Ev: 12.3 • Dep: 9.7
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.4 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.7
21.5 Alt: %47.3
23.5 Şut Üst: %36.1
23.5 Alt: %63.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.4
7.5 Alt: %49.7
8.5 İsabetli Üst: %36.5
8.5 Alt: %63.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVerl II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Arminia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Verl II (-0.25)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Arminia II (+0.25)
@1.97
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.01
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.04 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.2 |
| -1.25 | @4.48 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| -1.00 | @3.92 | %25.5 | %22.1 | @1.34 | %74.5 |
| -0.75 | @2.88 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.3 |
| -0.50 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.0 |
| -0.25 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.9 |
| 0.0 | @1.69 | %59.3 | %29.2 | @2.46 | %40.7 |
| +0.25 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.96 | %33.7 |
| +0.50 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| +0.75 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.54 | %22.0 |
| +1.00 | @1.16 | %86.2 | %17.4 | @7.24 | %13.8 |
| +1.25 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @8.00 | %12.5 |
| +1.50 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.76 | %11.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.93 | %34.2 |
| +2.00 | @1.68 | %59.5 | %27.1 | @2.47 | %40.5 |
| +2.25 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.9 |
| +2.50 | @2.31 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.7 |
| +2.75 | @2.73 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| +3.00 | @3.54 | %28.2 | %21.1 | @1.39 | %71.8 |
| +3.25 | @4.02 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| +3.50 | @4.49 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.9% | 8.6% | 5.1% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.1% | 13.9% | 6.9% | 2.5% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.1% | 8.7% | 4.7% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.6% | 3.9% | 2.1% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.3% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Verl II — Son 5 Maç
B
vs Arminia II (D)
1 - 1
Arminia II — Son 5 Maç
B
vs Verl II (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 24.08.2025 | Oberliga - Westfalen | Arminia II | 1 - 1 | Verl II |