Ireland
Premier Division •
13.03.2026 — 03:00
Ottos Rangers
Elo: 1450λ (Beklenen Gol): 2.72
1 - 0
Tamamlandı
John Hughes
Elo: 1397λ (Beklenen Gol): 1.72
Model Güven Derecesi:
%82
Ottos Rangers - John Hughes mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.72, Dep: 1.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ottos Rangers %58.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %77.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%53.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ottos Rangers xG
2.79
Dengeli
John Hughes xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%58.5
X (Beraberlik)
%18.6
2 (Deplasman)
%22.9
Çifte Şans 1X: %77.1
Çifte Şans X2: %41.5
Çifte Şans 12: %81.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.3
0.5 Alt: %1.7
1.5 Üst: %94.0
1.5 Alt: %6.0
2.5 Üst: %81.9
2.5 Alt: %18.1
3.5 Üst: %64.6
3.5 Alt: %35.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%77.0
KG Yok
%23.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%7.5
3-1
%6.8
2-2
%6.5
1-1
%6.0
3-2
%5.9
1-2
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.4
İY X: %32.0
İY 2: %22.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.3
İY 0.5 Alt: %14.7
İY 1.5 Üst: %59.9
İY 1.5 Alt: %40.1
İY 2.5 Üst: %31.6
İY 2.5 Alt: %68.4
İY 3.5 Üst: %13.4
İY 3.5 Alt: %86.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.55
+
Dep
5.41
=
Toplam
12.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.9
8.5 Alt: %10.1
9.5 Üst: %83.2
9.5 Alt: %16.8
10.5 Üst: %74.5
10.5 Alt: %25.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.96 Korner (Ev: 3.47, Dep: 2.49)
İY 4.5 Üst: %71.0
İY 4.5 Alt: %29.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %67.5 |
Eşit: %9.5 |
Dep: %23.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.3
Ev: 20.6 • Dep: 13.7
İsabetli Şut
12
Ev: 7.3 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.0
21.5 Alt: %1.0
23.5 Şut Üst: %97.3
23.5 Alt: %2.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.1
7.5 Alt: %8.9
8.5 İsabetli Üst: %84.6
8.5 Alt: %15.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOttos Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
John Hughes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ottos Rangers (-0.75)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
John Hughes (+0.75)
@2.07
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %20.5
+4.00 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| -1.25 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.68 | %59.7 |
| -1.00 | @2.20 | %45.5 | %20.3 | @1.83 | %54.6 |
| -0.75 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.07 | %48.4 |
| -0.50 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| -0.25 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| 0.0 | @1.42 | %70.5 | %19.8 | @3.39 | %29.5 |
| +0.25 | @1.36 | %73.8 | %0.0 | @3.81 | %26.3 |
| +0.50 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.23 | %23.7 |
| +0.75 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.41 | %18.5 |
| +1.00 | @1.14 | %87.4 | %12.7 | @7.96 | %12.6 |
| +1.25 | @1.13 | %88.3 | %0.0 | @8.54 | %11.7 |
| +1.50 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.12 | %11.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.1 | %0.0 | @14.50 | %6.9 |
| +2.00 | @1.08 | %92.6 | %12.9 | @13.50 | %7.4 |
| +2.25 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.25 | %13.8 |
| +2.50 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.16 | %19.4 |
| +2.75 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.69 | %21.3 |
| +3.00 | @1.31 | %76.3 | %18.5 | @4.21 | %23.8 |
| +3.25 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.5 |
| +3.50 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.7% | 1.7% | 1.9% | 1.1% | 0.5% | 0.2% |
| 1 Gol | 3.0% | 6.4% | 5.1% | 2.9% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 4.7% | 8.0% | 6.9% | 4.0% | 1.7% | 0.6% |
| 3 Gol | 4.2% | 7.3% | 6.3% | 3.6% | 1.5% | 0.5% |
| 4 Gol | 2.9% | 5.0% | 4.3% | 2.4% | 1.0% | 0.4% |
| 5 Gol | 1.6% | 2.7% | 2.3% | 1.3% | 0.6% | 0.2% |
Ottos Rangers — Son 5 Maç
M
vs Grenades (D)
5 - 2
M
vs All Saints United (E)
1 - 3
M
vs Potters Tigers (D)
4 - 1
M
vs Attacking Saints (E)
0 - 3
M
vs John Hughes (D)
1 - 0
John Hughes — Son 5 Maç
M
vs Aston Villa (D)
9 - 1
M
vs Grenades (E)
0 - 4
M
vs Jennings United (E)
0 - 2
M
vs Garden Stars (E)
1 - 2
G
vs Ottos Rangers (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.01.2026 | Premier Division | John Hughes | 1 - 0 | Ottos Rangers |
| 03.12.2023 | Premier Division | John Hughes | 1 - 4 | Ottos Rangers |