Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 04.04.2026 — 12:00

Magdeburg U19

Elo: 1592
λ (Beklenen Gol): 2.56
7 - 0
Tamamlandı
İY: 5 - 0

Lübeck U19

Elo: 1455
λ (Beklenen Gol): 1.32
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Magdeburg U19 - Lübeck U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.56, Dep: 1.32 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Magdeburg U19 %63.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %59.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Magdeburg U19 xG 2.75
Dengeli
Lübeck U19 xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %63.7
X (Beraberlik) %18.8
2 (Deplasman) %17.6

Çifte Şans 1X: %82.5
Çifte Şans X2: %36.3
Çifte Şans 12: %81.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.3 0.5 Alt: %2.7
1.5 Üst: %90.4 1.5 Alt: %9.6
2.5 Üst: %74.2 2.5 Alt: %25.8
3.5 Üst: %54.1 3.5 Alt: %45.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %68.0
KG Yok %32.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.0
3-1
%7.6
1-1
%7.5
2-0
%6.8
2-2
%5.9
3-0
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.2 İY X: %33.7 İY 2: %18.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.5 İY 0.5 Alt: %18.5
İY 1.5 Üst: %52.6 İY 1.5 Alt: %47.4
İY 2.5 Üst: %24.9 İY 2.5 Alt: %75.1
İY 3.5 Üst: %9.4 İY 3.5 Alt: %90.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.22
+
Dep 4.55
=
Toplam 11.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %83.0 8.5 Alt: %17.0
9.5 Üst: %73.8 9.5 Alt: %26.3
10.5 Üst: %62.9 10.5 Alt: %37.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.42 Korner (Ev: 3.32, Dep: 2.09)
İY 4.5 Üst: %62.9 İY 4.5 Alt: %37.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %73.7 | Eşit: %8.8 | Dep: %17.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 30.8
Ev: 19.6 • Dep: 11.2
İsabetli Şut 10.8
Ev: 7 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.0 21.5 Alt: %4.0
23.5 Şut Üst: %91.2 23.5 Alt: %8.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.5 7.5 Alt: %15.5
8.5 İsabetli Üst: %75.2 8.5 Alt: %24.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Magdeburg U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lübeck U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Magdeburg U19 (-1.00)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %21.4
Lübeck U19 (+1.00)
@2.07
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.08
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.46 %40.7 %0.0 @1.69 %59.3
-1.25 @2.19 %45.6 %0.0 @1.84 %54.4
-1.00 Ana Hat @1.93 %51.8 %21.4 @2.07 %48.2
-0.75 @1.74 %57.6 %0.0 @2.36 %42.4
-0.50 @1.61 %62.1 %0.0 @2.64 %37.9
-0.25 @1.45 %68.9 %0.0 @3.22 %31.1
0.0 @1.29 %77.4 %19.7 @4.41 %22.7
+0.25 @1.25 %79.8 %0.0 @4.96 %20.2
+0.50 @1.22 %81.8 %0.0 @5.50 %18.2
+0.75 @1.16 %86.5 %0.0 @7.39 %13.5
+1.00 @1.09 %91.7 %10.8 @12.03 %8.3
+1.25 @1.09 %92.2 %0.0 @12.76 %7.8
+1.50 @1.08 %92.6 %0.0 @13.49 %7.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.12 %89.0 %0.0 @9.07 %11.0
+2.00 @1.14 %87.9 %16.9 @8.23 %12.2
+2.25 @1.25 %79.7 %0.0 @4.93 %20.3
+2.50 @1.37 %73.0 %0.0 @3.70 %27.0
+2.75 @1.43 %69.8 %0.0 @3.31 %30.2
+3.00 @1.52 %65.7 %21.2 @2.92 %34.3
+3.25 @1.73 %57.9 %0.0 @2.38 %42.1
+3.50 Ana Hat @1.93 %51.8 %0.0 @2.08 %48.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.7% 2.3% 1.9% 0.8% 0.3% 0.1%
1 Gol 5.0% 7.9% 4.8% 2.1% 0.7% 0.2%
2 Gol 7.1% 9.4% 6.2% 2.7% 0.9% 0.2%
3 Gol 6.1% 8.0% 5.3% 2.3% 0.8% 0.2%
4 Gol 3.9% 5.1% 3.4% 1.5% 0.5% 0.1%
5 Gol 2.0% 2.6% 1.7% 0.8% 0.2% 0.1%
Magdeburg U19 — Son 5 Maç
G vs Blumenthaler SV U19 (E)
5 - 1
Lübeck U19 — Son 5 Maç
M vs Arminia Bielefeld U19 (E)
0 - 1
G vs Blumenthaler SV U19 (E)
4 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.