Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
18.04.2026 — 14:00
Hansa Rostock U19
Elo: 1367λ (Beklenen Gol): 3.59
2 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Lübeck U19
Elo: 1455λ (Beklenen Gol): 2.20
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hansa Rostock U19 - Lübeck U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.59, Dep: 2.20 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hansa Rostock U19 %63.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %92.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %86.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hansa Rostock U19 xG
3.47
Dengeli
Lübeck U19 xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%63.6
X (Beraberlik)
%15.1
2 (Deplasman)
%21.3
Çifte Şans 1X: %78.7
Çifte Şans X2: %36.4
Çifte Şans 12: %84.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.4
0.5 Alt: %0.6
1.5 Üst: %98.1
1.5 Alt: %1.9
2.5 Üst: %92.7
2.5 Alt: %7.3
3.5 Üst: %82.7
3.5 Alt: %17.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%86.6
KG Yok
%13.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-2
%5.8
3-1
%5.3
4-2
%5.2
2-2
%4.8
4-1
%4.7
2-1
%4.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.0
İY X: %27.4
İY 2: %22.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %91.5
İY 0.5 Alt: %8.5
İY 1.5 Üst: %73.5
İY 1.5 Alt: %26.5
İY 2.5 Üst: %46.8
İY 2.5 Alt: %53.2
İY 3.5 Üst: %24.4
İY 3.5 Alt: %75.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
9.3
+
Dep
6.45
=
Toplam
15.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %97.5
8.5 Alt: %2.5
9.5 Üst: %95.1
9.5 Alt: %4.9
10.5 Üst: %91.4
10.5 Alt: %8.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 7.25 Korner (Ev: 4.28, Dep: 2.97)
İY 4.5 Üst: %84.8
İY 4.5 Alt: %15.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %71.9 |
Eşit: %8.0 |
Dep: %20.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
40.6
Ev: 24 • Dep: 16.6
İsabetli Şut
14.9
Ev: 9.2 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %100.0
21.5 Alt: %0.1
23.5 Şut Üst: %99.8
23.5 Alt: %0.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %98.1
7.5 Alt: %1.9
8.5 İsabetli Üst: %96.1
8.5 Alt: %3.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHansa Rostock U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lübeck U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hansa Rostock U19 (-1.00)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %19.7
Lübeck U19 (+1.00)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.34
%74.9 İhtimal
İade (Push): %17.4
+4.00 Gol Alt
@3.98
%25.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| -1.25 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| -1.00 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %19.7 | @1.97 | %50.8 |
| -0.75 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| -0.50 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| -0.25 | @1.54 | %65.0 | %0.0 | @2.86 | %35.0 |
| 0.0 | @1.39 | %72.1 | %17.9 | @3.58 | %27.9 |
| +0.25 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.97 | %25.2 |
| +0.50 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.36 | %22.9 |
| +0.75 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.55 | %18.0 |
| +1.00 | @1.14 | %87.6 | %12.0 | @8.05 | %12.4 |
| +1.25 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.60 | %11.6 |
| +1.50 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.14 | %10.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.02 | %97.6 | %0.0 | @42.05 | %2.4 |
| +2.00 | @1.03 | %97.5 | %6.4 | @40.65 | %2.5 |
| +2.25 | @1.06 | %94.3 | %0.0 | @17.52 | %5.7 |
| +2.50 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.44 | %8.7 |
| +2.75 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.75 | %9.3 |
| +3.00 | @1.11 | %90.1 | %12.0 | @10.06 | %9.9 |
| +3.25 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.37 | %15.7 |
| +3.50 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.82 | %20.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.6% | 0.6% | 0.9% | 0.7% | 0.4% | 0.2% |
| 1 Gol | 1.1% | 3.2% | 3.2% | 2.4% | 1.3% | 0.6% |
| 2 Gol | 2.4% | 5.3% | 5.8% | 4.3% | 2.3% | 1.0% |
| 3 Gol | 2.9% | 6.3% | 6.9% | 5.1% | 2.8% | 1.2% |
| 4 Gol | 2.6% | 5.6% | 6.2% | 4.6% | 2.5% | 1.1% |
| 5 Gol | 1.8% | 4.0% | 4.5% | 3.3% | 1.8% | 0.8% |
Hansa Rostock U19 — Son 5 Maç
B
vs Blumenthaler SV U19 (D)
3 - 3
M
vs Hertha BSC U19 (E)
1 - 7
M
vs Blumenthaler SV U19 (E)
0 - 2
M
vs Blumenthaler SV U19 (D)
2 - 1
B
vs Werder Bremen U19 (E)
3 - 3
Lübeck U19 — Son 5 Maç
M
vs Magdeburg U19 (E)
3 - 6
M
vs Magdeburg U19 (D)
7 - 0
M
vs Arminia Bielefeld U19 (E)
0 - 1
G
vs Blumenthaler SV U19 (E)
4 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.