Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 6 •
26.04.2026 — 18:00
Vall de Uxó
Elo: 1529λ (Beklenen Gol): 1.06
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Alzira
Elo: 1490λ (Beklenen Gol): 0.77
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vall de Uxó - Alzira mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.05, Dep: 0.77 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vall de Uxó %40.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %27.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vall de Uxó xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Alzira xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.05 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.7
X (Beraberlik)
%34.1
2 (Deplasman)
%25.2
Çifte Şans 1X: %74.8
Çifte Şans X2: %59.3
Çifte Şans 12: %65.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.9
0.5 Alt: %17.1
1.5 Üst: %55.4
1.5 Alt: %44.6
2.5 Üst: %27.6
2.5 Alt: %72.4
3.5 Üst: %11.3
3.5 Alt: %88.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%36.0
KG Yok
%64.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%17.1
1-0
%16.0
1-1
%14.1
0-1
%11.4
2-0
%9.0
2-1
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.3
İY X: %52.6
İY 2: %19.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.4
İY 0.5 Alt: %44.6
İY 1.5 Üst: %20.4
İY 1.5 Alt: %79.6
İY 2.5 Üst: %5.0
İY 2.5 Alt: %95.0
İY 3.5 Üst: %1.0
İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.2
+
Dep
3.37
=
Toplam
7.58
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %34.9
8.5 Alt: %65.1
9.5 Üst: %23.3
9.5 Alt: %76.8
10.5 Üst: %14.5
10.5 Alt: %85.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.49 Korner (Ev: 1.93, Dep: 1.55)
İY 4.5 Üst: %27.2
İY 4.5 Alt: %72.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.6 |
Eşit: %14.1 |
Dep: %31.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.3
Ev: 10.5 • Dep: 7.9
İsabetli Şut
6.4
Ev: 3.7 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %22.5
21.5 Alt: %77.5
23.5 Şut Üst: %11.7
23.5 Alt: %88.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %31.6
7.5 Alt: %68.4
8.5 İsabetli Üst: %19.9
8.5 Alt: %80.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVall de Uxó
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Alzira
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vall de Uxó (-0.25)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Alzira (+0.25)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.00 | %16.7 | %0.0 | @1.20 | %83.3 |
| -1.25 | @5.28 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| -1.00 | @4.56 | %21.9 | %24.0 | @1.28 | %78.1 |
| -0.75 | @3.07 | %32.6 | %0.0 | @1.48 | %67.4 |
| -0.50 | @2.46 | %40.7 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
| -0.25 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %0.0 | @1.96 | %51.0 |
| 0.0 | @1.62 | %61.7 | %34.1 | @2.61 | %38.3 |
| +0.25 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
| +0.50 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.97 | %25.2 |
| +0.75 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.50 | %18.2 |
| +1.00 | @1.11 | %90.3 | %17.2 | @10.34 | %9.7 |
| +1.25 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.41 | %8.8 |
| +1.50 | @1.09 | %92.0 | %0.0 | @12.49 | %8.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.08 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| +2.00 | @2.62 | %38.1 | %27.9 | @1.62 | %61.9 |
| +2.25 | @3.13 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| +2.50 | @3.63 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| +2.75 | @4.75 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| +3.00 | @7.49 | %13.4 | %16.3 | @1.15 | %86.6 |
| +3.25 | @8.22 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| +3.50 | @8.95 | %11.2 | %0.0 | @1.13 | %88.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 17.1% | 11.4% | 4.8% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.1% | 14.1% | 5.0% | 1.3% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.0% | 6.9% | 2.7% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.2% | 2.4% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.8% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Vall de Uxó — Son 5 Maç
M
vs Utiel (E)
0 - 1
B
vs Utiel (E)
0 - 0
G
vs Utiel (D)
0 - 2
Alzira — Son 5 Maç
M
vs Saguntino (D)
1 - 0
G
vs Jove Español (E)
1 - 0
B
vs Roda (D)
0 - 0
G
vs RC Catarroja (E)
2 - 0
M
vs Torrellano (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.