Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group C •
21.03.2026 — 20:00
Rousset-Ste Victoire
Elo: 1389λ (Beklenen Gol): 1.40
2 - 5
Tamamlandı
İY: 1 - 4
Grasse
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 2.99
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Rousset-Ste Victoire - Grasse mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.40, Dep: 2.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Grasse %69.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rousset-Ste Victoire xG
1.64
Dengeli
Grasse xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%14.8
X (Beraberlik)
%16.0
2 (Deplasman)
%69.1
Çifte Şans 1X: %30.9
Çifte Şans X2: %85.2
Çifte Şans 12: %84.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.2
0.5 Alt: %1.8
1.5 Üst: %93.7
1.5 Alt: %6.3
2.5 Üst: %81.3
2.5 Alt: %18.7
3.5 Üst: %63.7
3.5 Alt: %36.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.0
KG Yok
%28.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%7.8
1-3
%7.8
1-4
%5.8
1-1
%5.6
0-2
%5.6
0-3
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.8
İY X: %30.5
İY 2: %52.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.1
İY 0.5 Alt: %15.0
İY 1.5 Üst: %59.1
İY 1.5 Alt: %40.9
İY 2.5 Üst: %30.8
İY 2.5 Alt: %69.2
İY 3.5 Üst: %12.7
İY 3.5 Alt: %87.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.9
+
Dep
8.14
=
Toplam
13.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.2
8.5 Alt: %9.8
9.5 Üst: %83.7
9.5 Alt: %16.3
10.5 Üst: %75.2
10.5 Alt: %24.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6 Korner (Ev: 2.25, Dep: 3.75)
İY 4.5 Üst: %71.5
İY 4.5 Alt: %28.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %14.8 |
Eşit: %7.6 |
Dep: %77.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.6
Ev: 12.6 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.8
Ev: 4.5 • Dep: 7.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.9
21.5 Alt: %2.1
23.5 Şut Üst: %95.0
23.5 Alt: %5.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.3
7.5 Alt: %9.7
8.5 İsabetli Üst: %83.4
8.5 Alt: %16.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRousset-Ste Victoire
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Grasse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Rousset-Ste Victoire (+1.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Grasse (-1.25)
@1.94
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %21.0
+4.00 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.52 | %6.4 | %0.0 | @1.07 | %93.6 |
| -1.25 | @14.79 | %6.8 | %0.0 | @1.07 | %93.2 |
| -1.00 | @14.06 | %7.1 | %9.4 | @1.08 | %92.9 |
| -0.75 | @8.55 | %11.7 | %0.0 | @1.13 | %88.3 |
| -0.50 | @6.31 | %15.9 | %0.0 | @1.19 | %84.2 |
| -0.25 | @5.76 | %17.4 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
| 0.0 | @5.21 | %19.2 | %17.5 | @1.24 | %80.8 |
| +0.25 | @3.71 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| +0.50 | @3.00 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
| +0.75 | @2.69 | %37.1 | %0.0 | @1.59 | %62.9 |
| +1.00 | @2.39 | %41.9 | %20.5 | @1.72 | %58.1 |
| +1.25 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.94 | %51.4 |
| +1.50 | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.53 | %7.4 |
| +2.00 | @1.09 | %92.0 | %13.5 | @12.55 | %8.0 |
| +2.25 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.84 | %14.6 |
| +2.50 | @1.26 | %79.6 | %0.0 | @4.90 | %20.4 |
| +2.75 | @1.29 | %77.5 | %0.0 | @4.43 | %22.6 |
| +3.00 | @1.34 | %74.8 | %19.1 | @3.97 | %25.2 |
| +3.25 | @1.50 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.1 |
| +3.50 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.8% | 3.6% | 6.1% | 6.0% | 4.5% | 2.7% |
| 1 Gol | 1.5% | 6.1% | 8.5% | 8.5% | 6.3% | 3.8% |
| 2 Gol | 1.3% | 4.0% | 5.9% | 5.9% | 4.4% | 2.6% |
| 3 Gol | 0.6% | 1.9% | 2.8% | 2.8% | 2.1% | 1.2% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.7% | 1.0% | 1.0% | 0.7% | 0.4% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
Rousset-Ste Victoire — Son 5 Maç
M
vs Bobigny (D)
7 - 0
M
vs Grasse (D)
3 - 1
Grasse — Son 5 Maç
M
vs Chasselay MDA (E)
1 - 2
G
vs Limonest (E)
3 - 1
M
vs Cannes (D)
3 - 1
G
vs Rousset-Ste Victoire (E)
3 - 1
B
vs Cannes (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | National 2 - Group C | Grasse | 3 - 1 | Rousset-Ste Victoire |