Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group C • 28.03.2026 — 20:00

Grasse

Elo: 1507
λ (Beklenen Gol): 1.87
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

St Maur Lusitanos

Elo: 1491
λ (Beklenen Gol): 1.09
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Grasse - St Maur Lusitanos mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.87, Dep: 1.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Grasse %54.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Grasse xG 2.27
Dengeli
St Maur Lusitanos xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %54.9
X (Beraberlik) %24.1
2 (Deplasman) %21.1

Çifte Şans 1X: %79.0
Çifte Şans X2: %45.1
Çifte Şans 12: %75.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.0 0.5 Alt: %6.0
1.5 Üst: %80.3 1.5 Alt: %19.7
2.5 Üst: %56.9 2.5 Alt: %43.2
3.5 Üst: %34.5 3.5 Alt: %65.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %57.0
KG Yok %43.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.3
2-1
%9.9
2-0
%9.1
1-0
%8.9
3-1
%6.2
0-0
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.6 İY X: %40.1 İY 2: %19.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.8 İY 0.5 Alt: %27.2
İY 1.5 Üst: %39.2 İY 1.5 Alt: %60.8
İY 2.5 Üst: %14.9 İY 2.5 Alt: %85.1
İY 3.5 Üst: %4.5 İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.85
+
Dep 4.06
=
Toplam 9.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.8 8.5 Alt: %34.2
9.5 Üst: %53.2 9.5 Alt: %46.9
10.5 Üst: %40.6 10.5 Alt: %59.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.56 Korner (Ev: 2.69, Dep: 1.87)
İY 4.5 Üst: %48.0 İY 4.5 Alt: %52.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %65.8 | Eşit: %11.0 | Dep: %23.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.3
Ev: 15.5 • Dep: 9.8
İsabetli Şut 8.9
Ev: 5.5 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.1 21.5 Alt: %22.9
23.5 Şut Üst: %62.9 23.5 Alt: %37.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.1 7.5 Alt: %33.9
8.5 İsabetli Üst: %52.7 8.5 Alt: %47.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Grasse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
St Maur Lusitanos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Grasse (-0.75)
@2.06
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
St Maur Lusitanos (+0.75)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.19 %31.3 %0.0 @1.46 %68.7
-1.25 @2.83 %35.4 %0.0 @1.55 %64.6
-1.00 @2.46 %40.7 %23.1 @1.69 %59.3
-0.75 Ana Hat @2.06 %48.4 %0.0 @1.94 %51.6
-0.50 @1.84 %54.4 %0.0 @2.19 %45.6
-0.25 @1.61 %61.9 %0.0 @2.63 %38.1
0.0 @1.39 %71.9 %24.4 @3.56 %28.1
+0.25 @1.32 %75.8 %0.0 @4.13 %24.2
+0.50 @1.27 %78.8 %0.0 @4.71 %21.2
+0.75 @1.19 %84.3 %0.0 @6.36 %15.7
+1.00 @1.10 %90.6 %13.1 @10.65 %9.4
+1.25 @1.10 %91.3 %0.0 @11.45 %8.7
+1.50 @1.09 %91.8 %0.0 @12.25 %8.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.29 %77.4 %0.0 @4.42 %22.6
+2.00 @1.35 %73.9 %23.8 @3.82 %26.2
+2.25 @1.57 %63.9 %0.0 @2.77 %36.1
+2.50 @1.78 %56.3 %0.0 @2.29 %43.7
+2.75 Ana Hat @1.97 %50.7 %0.0 @2.03 %49.3
+3.00 @2.30 %43.5 %22.7 @1.77 %56.6
+3.25 @2.64 %37.9 %0.0 @1.61 %62.1
+3.50 @2.98 %33.6 %0.0 @1.51 %66.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.0% 4.9% 3.1% 1.1% 0.3% 0.1%
1 Gol 9.0% 11.5% 5.8% 2.1% 0.6% 0.1%
2 Gol 9.2% 10.0% 5.5% 2.0% 0.5% 0.1%
3 Gol 5.7% 6.3% 3.4% 1.2% 0.3% 0.1%
4 Gol 2.7% 2.9% 1.6% 0.6% 0.2% 0.0%
5 Gol 1.0% 1.1% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0%
Grasse — Son 5 Maç
G vs Rousset-Ste Victoire (D)
2 - 5
M vs Chasselay MDA (E)
1 - 2
G vs Limonest (E)
3 - 1
M vs Cannes (D)
3 - 1
B vs Cannes (E)
1 - 1
St Maur Lusitanos — Son 5 Maç
B vs Bobigny (E)
1 - 1
B vs Colmar (E)
1 - 1
M vs Colmar (D)
2 - 0
M vs Bastia-Borgo (D)
2 - 0
G vs Bastia-Borgo (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.