Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Indonesia
Liga 2 •
25.04.2026 — 11:30
Sriwijaya FC
Elo: 1364λ (Beklenen Gol): 0.58
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Garudayaksa
Elo: 1545λ (Beklenen Gol): 3.87
Model Güven Derecesi:
%76
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Sriwijaya FC - Garudayaksa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.58, Dep: 3.87 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Garudayaksa %91.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %6.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sriwijaya FC xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Garudayaksa xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.58 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%2.1
X (Beraberlik)
%6.2
2 (Deplasman)
%91.7
Çifte Şans 1X: %8.3
Çifte Şans X2: %97.9
Çifte Şans 12: %93.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.3
0.5 Alt: %1.7
1.5 Üst: %93.7
1.5 Alt: %6.3
2.5 Üst: %81.8
2.5 Alt: %18.2
3.5 Üst: %64.3
3.5 Alt: %35.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.3
KG Yok
%56.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-3
%11.5
0-4
%11.1
0-2
%8.9
0-5
%8.6
1-3
%6.7
1-4
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %4.7
İY X: %22.0
İY 2: %73.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.6
İY 0.5 Alt: %14.4
İY 1.5 Üst: %58.6
İY 1.5 Alt: %41.4
İY 2.5 Üst: %30.2
İY 2.5 Alt: %69.8
İY 3.5 Üst: %11.5
İY 3.5 Alt: %88.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.25
+
Dep
9
=
Toplam
12.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.1
8.5 Alt: %13.9
9.5 Üst: %77.9
9.5 Alt: %22.1
10.5 Üst: %67.8
10.5 Alt: %32.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.63 Korner (Ev: 1.49, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %66.3
İY 4.5 Alt: %33.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %3.3 |
Eşit: %3.0 |
Dep: %93.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.6
Ev: 7.6 • Dep: 20
İsabetli Şut
10.7
Ev: 2.7 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.0
21.5 Alt: %12.0
23.5 Şut Üst: %77.8
23.5 Alt: %22.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %83.6
7.5 Alt: %16.4
8.5 İsabetli Üst: %74.0
8.5 Alt: %26.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSriwijaya FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Garudayaksa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sriwijaya FC (+2.00)
@3.19
%31.4 İhtimal
İade (Push): %21.6
Garudayaksa (-2.00)
@1.46
%68.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.03
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @173.26 | %0.6 | %0.0 | @1.01 | %99.4 |
| -1.25 | @171.56 | %0.6 | %0.0 | @1.01 | %99.4 |
| -1.00 | @169.85 | %0.6 | %2.0 | @1.01 | %99.4 |
| -0.75 | @63.37 | %1.6 | %0.0 | @1.02 | %98.4 |
| -0.50 | @39.25 | %2.6 | %0.0 | @1.03 | %97.5 |
| -0.25 | @37.77 | %2.7 | %0.0 | @1.03 | %97.4 |
| 0.0 | @36.29 | %2.8 | %7.6 | @1.03 | %97.2 |
| +0.25 | @15.22 | %6.6 | %0.0 | @1.07 | %93.4 |
| +0.50 | @9.91 | %10.1 | %0.0 | @1.11 | %89.9 |
| +0.75 | @9.19 | %10.9 | %0.0 | @1.12 | %89.1 |
| +1.00 | @8.47 | %11.8 | %14.5 | @1.13 | %88.2 |
| +1.25 | @5.34 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| +1.50 | @4.06 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.8 | %0.0 | @12.13 | %8.3 |
| +2.00 | @1.10 | %91.1 | %14.6 | @11.17 | %9.0 |
| +2.25 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.21 | %16.1 |
| +2.50 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.50 | %22.2 |
| +2.75 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
| +3.00 | @1.39 | %71.8 | %21.3 | @3.54 | %28.3 |
| +3.25 | @1.58 | %63.2 | %0.0 | @2.72 | %36.8 |
| +3.50 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.7% | 5.4% | 10.8% | 14.0% | 13.6% | 10.5% |
| 1 Gol | 0.6% | 3.5% | 6.3% | 8.1% | 7.9% | 6.1% |
| 2 Gol | 0.2% | 0.9% | 1.8% | 2.4% | 2.3% | 1.8% |
| 3 Gol | 0.0% | 0.2% | 0.4% | 0.5% | 0.4% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Sriwijaya FC — Son 5 Maç
M
vs PSMS Medan (D)
1 - 0
M
vs Persekat (D)
2 - 0
M
vs PSPS (E)
0 - 6
M
vs Persiraja Banda Aceh (D)
2 - 1
M
vs Sumsel United (D)
3 - 0
Garudayaksa — Son 5 Maç
G
vs Persekat (E)
2 - 1
G
vs Sriwijaya FC (E)
7 - 2
G
vs Sriwijaya FC (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.11.2025 | Liga 2 | Garudayaksa | 7 - 2 | Sriwijaya FC |
| 14.09.2025 | Liga 2 | Sriwijaya FC | 0 - 2 | Garudayaksa |