Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group B • 31.01.2026 — 20:00

St-Pryvé St-Hilaire

Elo: 1490
λ (Beklenen Gol): 1.12
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Chantilly

Elo: 1457
λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
St-Pryvé St-Hilaire - Chantilly mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.12, Dep: 0.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre St-Pryvé St-Hilaire %37.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
St-Pryvé St-Hilaire xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Chantilly xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.12 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.4
X (Beraberlik) %31.8
2 (Deplasman) %30.9

Çifte Şans 1X: %69.1
Çifte Şans X2: %62.6
Çifte Şans 12: %68.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.9 0.5 Alt: %13.1
1.5 Üst: %63.5 1.5 Alt: %36.5
2.5 Üst: %35.5 2.5 Alt: %64.5
3.5 Üst: %16.5 3.5 Alt: %83.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.5
KG Yok %56.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.5
0-0
%13.1
1-0
%12.5
0-1
%11.0
2-0
%7.6
2-1
%7.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.4 İY X: %49.1 İY 2: %23.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.8 İY 0.5 Alt: %39.3
İY 1.5 Üst: %25.3 İY 1.5 Alt: %74.7
İY 2.5 Üst: %7.2 İY 2.5 Alt: %92.9
İY 3.5 Üst: %1.6 İY 3.5 Alt: %98.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.34
+
Dep 3.86
=
Toplam 8.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %43.5 8.5 Alt: %56.5
9.5 Üst: %30.8 9.5 Alt: %69.2
10.5 Üst: %20.4 10.5 Alt: %79.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.77 Korner (Ev: 1.99, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %32.6 İY 4.5 Alt: %67.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %49.5 | Eşit: %14.0 | Dep: %36.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.1
Ev: 10.9 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 7
Ev: 3.9 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %36.7 21.5 Alt: %63.3
23.5 Şut Üst: %22.1 23.5 Alt: %77.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.7 7.5 Alt: %59.3
8.5 İsabetli Üst: %27.6 8.5 Alt: %72.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
St-Pryvé St-Hilaire
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chantilly
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
St-Pryvé St-Hilaire (0.0)
@1.83
%54.7 İhtimal
İade (Push): %31.8
Chantilly (+0.00)
@2.21
%45.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.97
%50.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.37 %15.7 %0.0 @1.19 %84.3
-1.25 @5.69 %17.6 %0.0 @1.21 %82.4
-1.00 @5.00 %20.0 %21.6 @1.25 %80.0
-0.75 @3.37 %29.7 %0.0 @1.42 %70.3
-0.50 @2.68 %37.3 %0.0 @1.59 %62.7
-0.25 @2.25 %44.4 %0.0 @1.80 %55.7
0.0 Ana Hat @1.83 %54.7 %31.8 @2.21 %45.3
+0.25 @1.58 %63.3 %0.0 @2.72 %36.7
+0.50 @1.45 %69.1 %0.0 @3.24 %30.9
+0.75 @1.31 %76.4 %0.0 @4.24 %23.6
+1.00 @1.17 %85.4 %19.1 @6.84 %14.6
+1.25 @1.15 %86.9 %0.0 @7.65 %13.1
+1.50 @1.13 %88.2 %0.0 @8.46 %11.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.74 %57.4 %0.0 @2.35 %42.6
+2.00 Ana Hat @2.04 %49.1 %28.0 @1.97 %50.9
+2.25 @2.43 %41.1 %0.0 @1.70 %58.9
+2.50 @2.83 %35.4 %0.0 @1.55 %64.6
+2.75 @3.50 %28.6 %0.0 @1.40 %71.5
+3.00 @4.97 %20.1 %19.1 @1.25 %79.9
+3.25 @5.55 %18.0 %0.0 @1.22 %82.0
+3.50 @6.13 %16.3 %0.0 @1.19 %83.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.1% 11.0% 6.0% 2.0% 0.5% 0.1%
1 Gol 12.5% 14.5% 6.7% 2.2% 0.6% 0.1%
2 Gol 7.6% 7.5% 3.8% 1.2% 0.3% 0.1%
3 Gol 2.8% 2.8% 1.4% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.8% 0.8% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
St-Pryvé St-Hilaire — Son 5 Maç
G vs Wasquehal (D)
1 - 2
B vs Furiani-Agliani (E)
1 - 1
Chantilly — Son 5 Maç
B vs Bourges Foot 18 (D)
0 - 0
G vs Blois (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.