Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group A • 31.01.2026 — 20:00

Poitiers

Elo: 1435
λ (Beklenen Gol): 0.93
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Chauray

Elo: 1424
λ (Beklenen Gol): 0.89
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Poitiers - Chauray mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.93, Dep: 0.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Poitiers %33.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %27.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Poitiers xG 1.24
Dengeli
Chauray xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %33.7
X (Beraberlik) %34.7
2 (Deplasman) %31.6

Çifte Şans 1X: %68.4
Çifte Şans X2: %66.4
Çifte Şans 12: %65.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.7 0.5 Alt: %17.3
1.5 Üst: %55.2 1.5 Alt: %44.8
2.5 Üst: %27.4 2.5 Alt: %72.7
3.5 Üst: %11.1 3.5 Alt: %88.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %36.6
KG Yok %63.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%17.3
1-1
%14.4
1-0
%14.1
0-1
%13.5
2-0
%7.0
0-2
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.1 İY X: %53.0 İY 2: %22.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.3 İY 0.5 Alt: %44.8
İY 1.5 Üst: %20.3 İY 1.5 Alt: %79.7
İY 2.5 Üst: %5.0 İY 2.5 Alt: %95.0
İY 3.5 Üst: %1.0 İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.94
+
Dep 3.63
=
Toplam 7.58
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %34.8 8.5 Alt: %65.2
9.5 Üst: %23.2 9.5 Alt: %76.8
10.5 Üst: %14.4 10.5 Alt: %85.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.48 Korner (Ev: 1.81, Dep: 1.67)
İY 4.5 Üst: %27.2 İY 4.5 Alt: %72.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.1 | Eşit: %14.7 | Dep: %38.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.3
Ev: 9.7 • Dep: 8.6
İsabetli Şut 6.4
Ev: 3.4 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %22.1 21.5 Alt: %77.9
23.5 Şut Üst: %11.4 23.5 Alt: %88.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %31.2 7.5 Alt: %68.8
8.5 İsabetli Üst: %19.6 8.5 Alt: %80.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Poitiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chauray
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Poitiers (0.0)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %34.8
Chauray (+0.00)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.05 %12.4 %0.0 @1.14 %87.6
-1.25 @7.20 %13.9 %0.0 @1.16 %86.1
-1.00 @6.34 %15.8 %21.2 @1.19 %84.2
-0.75 @3.88 %25.8 %0.0 @1.35 %74.2
-0.50 @2.97 %33.6 %0.0 @1.51 %66.4
-0.25 @2.46 %40.7 %0.0 @1.69 %59.3
0.0 Ana Hat @1.94 %51.5 %34.8 @2.06 %48.5
+0.25 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.3
+0.50 @1.46 %68.4 %0.0 @3.16 %31.6
+0.75 @1.31 %76.1 %0.0 @4.19 %23.9
+1.00 @1.17 %85.8 %20.3 @7.05 %14.2
+1.25 @1.14 %87.4 %0.0 @7.95 %12.6
+1.50 @1.13 %88.7 %0.0 @8.85 %11.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.1
+2.00 @2.64 %37.8 %27.9 @1.61 %62.2
+2.25 @3.15 %31.7 %0.0 @1.46 %68.3
+2.50 @3.66 %27.3 %0.0 @1.38 %72.7
+2.75 @4.79 %20.9 %0.0 @1.26 %79.1
+3.00 @7.58 %13.2 %16.2 @1.15 %86.8
+3.25 @8.32 %12.0 %0.0 @1.14 %88.0
+3.50 @9.05 %11.1 %0.0 @1.12 %89.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 17.3% 13.5% 6.4% 1.9% 0.4% 0.1%
1 Gol 14.1% 14.4% 6.0% 1.8% 0.4% 0.1%
2 Gol 7.0% 6.2% 2.8% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 2.2% 1.9% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Poitiers — Son 5 Maç
M vs Saint-Colomban Locminé (D)
3 - 0
M vs La Roche VF (D)
4 - 0
G vs Lorient II (E)
2 - 0
M vs Saint-Colomban Locminé (E)
0 - 2
M vs La Roche VF (D)
3 - 1
Chauray — Son 5 Maç
M vs La Roche VF (E)
0 - 1
B vs Granville (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.