Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Netherlands
U19 Divisie 1 •
21.04.2026 — 16:00
PSV U19
Elo: 1576λ (Beklenen Gol): 2.54
6 - 1
Tamamlandı
İY: 5 - 0
ADO Den Haag U19
Elo: 1415λ (Beklenen Gol): 0.65
Model Güven Derecesi:
%79
PSV U19 - ADO Den Haag U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.54, Dep: 0.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre PSV U19 %77.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%68.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
PSV U19 xG
2.75
Dengeli
ADO Den Haag U19 xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%77.8
X (Beraberlik)
%15.4
2 (Deplasman)
%6.9
Çifte Şans 1X: %93.1
Çifte Şans X2: %22.2
Çifte Şans 12: %84.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.1
0.5 Alt: %4.9
1.5 Üst: %83.2
1.5 Alt: %16.8
2.5 Üst: %61.7
2.5 Alt: %38.3
3.5 Üst: %39.4
3.5 Alt: %60.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.5
KG Yok
%55.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%13.3
3-0
%11.3
1-0
%10.0
2-1
%8.6
1-1
%7.3
3-1
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %57.2
İY X: %33.9
İY 2: %8.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.4
İY 0.5 Alt: %24.6
İY 1.5 Üst: %42.2
İY 1.5 Alt: %57.8
İY 2.5 Üst: %16.9
İY 2.5 Alt: %83.1
İY 3.5 Üst: %5.2
İY 3.5 Alt: %94.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.19
+
Dep
3.12
=
Toplam
10.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.0
8.5 Alt: %30.0
9.5 Üst: %57.9
9.5 Alt: %42.1
10.5 Üst: %45.5
10.5 Alt: %54.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.74 Korner (Ev: 3.31, Dep: 1.43)
İY 4.5 Üst: %51.3
İY 4.5 Alt: %48.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %87.1 |
Eşit: %5.7 |
Dep: %7.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.6
Ev: 19.5 • Dep: 7.1
İsabetli Şut
9.4
Ev: 6.9 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.1
21.5 Alt: %15.9
23.5 Şut Üst: %72.2
23.5 Alt: %27.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.9
7.5 Alt: %28.1
8.5 İsabetli Üst: %59.4
8.5 Alt: %40.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPSV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
ADO Den Haag U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
PSV U19 (-1.75)
@2.06
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
ADO Den Haag U19 (+1.75)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.09
%47.7 İhtimal
İade (Push): %23.3
+3.00 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.84 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.6 |
| -1.25 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.58 | %38.7 |
| -1.00 | @1.43 | %70.1 | %22.3 | @3.34 | %29.9 |
| -0.75 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| -0.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.31 | %23.2 |
| -0.25 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.05 | %16.5 |
| 0.0 | @1.09 | %91.5 | %16.1 | @11.70 | %8.6 |
| +0.25 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.81 | %7.8 |
| +0.50 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.93 | %7.2 |
| +0.75 | @1.05 | %95.4 | %0.0 | @21.53 | %4.6 |
| +1.00 | @1.02 | %98.0 | %5.3 | @50.80 | %2.0 |
| +1.25 | @1.02 | %98.1 | %0.0 | @52.23 | %1.9 |
| +1.50 | @1.02 | %98.1 | %0.0 | @53.65 | %1.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.25 | %80.2 | %0.0 | @5.05 | %19.8 |
| +2.00 | @1.29 | %77.3 | %22.5 | @4.41 | %22.7 |
| +2.25 | @1.48 | %67.5 | %0.0 | @3.08 | %32.5 |
| +2.50 | @1.67 | %59.9 | %0.0 | @2.50 | %40.1 |
| +2.75 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.4 |
| +3.00 Ana Hat | @2.09 | %47.7 | %23.3 | @1.91 | %52.3 |
| +3.25 | @2.41 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| +3.50 | @2.73 | %36.6 | %0.0 | @1.58 | %63.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.9% | 2.3% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 10.4% | 7.7% | 2.3% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 13.9% | 9.0% | 2.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 11.8% | 7.6% | 2.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 7.5% | 4.8% | 1.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 3.8% | 2.5% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
PSV U19 — Son 5 Maç
G
vs NEC Nijmegen U19 (D)
2 - 3
G
vs FC Volendam U19 (D)
1 - 2
G
vs ADO Den Haag U19 (D)
0 - 3
B
vs Chelsea U19 (D)
1 - 1
G
vs Lens U19 (E)
2 - 0
ADO Den Haag U19 — Son 5 Maç
B
vs FC Volendam U19 (D)
1 - 1
M
vs NEC Nijmegen U19 (E)
0 - 3
M
vs Ajax U19 (D)
4 - 2
G
vs AZ U19 (E)
3 - 0
M
vs PSV U19 (E)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.03.2026 | U19 Divisie 1 | ADO Den Haag U19 | 0 - 3 | PSV U19 |