Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
19.04.2026 — 13:00
Viveiro
Elo: 1415λ (Beklenen Gol): 0.55
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
CD Lugo B
Elo: 1544λ (Beklenen Gol): 0.80
Model Güven Derecesi:
%80
Viveiro - CD Lugo B mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.55, Dep: 0.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre CD Lugo B %37.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %15.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %24.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %40.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Viveiro xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
CD Lugo B xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.11 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.55 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.4
X (Beraberlik)
%40.4
2 (Deplasman)
%37.2
Çifte Şans 1X: %62.8
Çifte Şans X2: %77.6
Çifte Şans 12: %59.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %73.2
0.5 Alt: %26.8
1.5 Üst: %39.9
1.5 Alt: %60.1
2.5 Üst: %15.4
2.5 Alt: %84.6
3.5 Üst: %4.8
3.5 Alt: %95.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%24.2
KG Yok
%75.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%26.8
0-1
%19.8
1-0
%13.5
1-1
%12.3
0-2
%8.2
1-2
%4.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.7
İY X: %60.2
İY 2: %24.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %45.1
İY 0.5 Alt: %54.9
İY 1.5 Üst: %12.8
İY 1.5 Alt: %87.2
İY 2.5 Üst: %2.4
İY 2.5 Alt: %97.6
İY 3.5 Üst: %0.4
İY 3.5 Alt: %99.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.19
+
Dep
3.43
=
Toplam
6.62
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %22.3
8.5 Alt: %77.7
9.5 Üst: %13.4
9.5 Alt: %86.6
10.5 Üst: %7.4
10.5 Alt: %92.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.05 Korner (Ev: 1.47, Dep: 1.58)
İY 4.5 Üst: %19.3
İY 4.5 Alt: %80.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %38.4 |
Eşit: %15.8 |
Dep: %45.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
15.4
Ev: 7.4 • Dep: 8
İsabetli Şut
5.4
Ev: 2.6 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %6.8
21.5 Alt: %93.2
23.5 Şut Üst: %2.6
23.5 Alt: %97.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %17.7
7.5 Alt: %82.3
8.5 İsabetli Üst: %9.7
8.5 Alt: %90.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiViveiro
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
CD Lugo B
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Viveiro (+0.25)
@1.87
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
CD Lugo B (-0.25)
@2.14
%46.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.51
%39.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.66
%60.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @18.19 | %5.5 | %0.0 | @1.06 | %94.5 |
| -1.25 | @16.65 | %6.0 | %0.0 | @1.06 | %94.0 |
| -1.00 | @15.12 | %6.6 | %16.9 | @1.07 | %93.4 |
| -0.75 | @6.57 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
| -0.50 | @4.47 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| -0.25 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| 0.0 | @2.67 | %37.5 | %40.4 | @1.60 | %62.5 |
| +0.25 Ana Hat | @1.87 | %53.3 | %0.0 | @2.14 | %46.7 |
| +0.50 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +0.75 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +1.00 | @1.20 | %83.4 | %24.7 | @6.02 | %16.6 |
| +1.25 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @7.01 | %14.3 |
| +1.50 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @8.00 | %12.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @3.17 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| +2.00 | @4.90 | %20.4 | %24.5 | @1.26 | %79.6 |
| +2.25 | @5.69 | %17.6 | %0.0 | @1.21 | %82.4 |
| +2.50 | @6.49 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| +2.75 | @9.37 | %10.7 | %0.0 | @1.12 | %89.3 |
| +3.00 | @18.64 | %5.4 | %10.6 | @1.06 | %94.6 |
| +3.25 | @19.75 | %5.1 | %0.0 | @1.05 | %94.9 |
| +3.50 | @20.86 | %4.8 | %0.0 | @1.05 | %95.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 26.8% | 19.8% | 8.2% | 2.2% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.5% | 12.3% | 4.6% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 4.0% | 3.2% | 1.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 0.7% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Viveiro — Son 5 Maç
B
vs Cambados (E)
0 - 0
M
vs CD Lugo B (D)
1 - 0
M
vs CD Lugo B (D)
1 - 0
M
vs CD Lugo B (E)
1 - 3
G
vs CD Lugo B (D)
2 - 3
CD Lugo B — Son 5 Maç
B
vs Celta de Vigo III (E)
0 - 0
G
vs Silva (D)
0 - 1
M
vs Estradense (D)
1 - 0
M
vs Celtiga (E)
1 - 2
G
vs Cambados (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Tercera División RFEF - Group 1 | CD Lugo B | 1 - 0 | Viveiro |
| 27.04.2025 | Tercera División RFEF - Group 1 | CD Lugo B | 1 - 0 | Viveiro |
| 15.12.2024 | Tercera División RFEF - Group 1 | Viveiro | 1 - 3 | CD Lugo B |
| 13.04.2024 | Tercera División RFEF - Group 1 | CD Lugo B | 2 - 3 | Viveiro |
| 26.11.2023 | Tercera División RFEF - Group 1 | Viveiro | 2 - 0 | CD Lugo B |
| 24.04.2022 | Tercera División RFEF - Group 1 | CD Lugo B | 2 - 1 | Viveiro |
| 18.12.2021 | Tercera División RFEF - Group 1 | Viveiro | 0 - 3 | CD Lugo B |
| 24.01.2021 | Tercera División RFEF - Group 1 | Viveiro | 0 - 0 | CD Lugo B |