Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
19.04.2026 — 13:00
Viveiro
Elo: 1417λ (Beklenen Gol): 0.69
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
CD Lugo B
Elo: 1544λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%80
Viveiro - CD Lugo B mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.69, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre CD Lugo B %44.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Viveiro xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
CD Lugo B xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.69 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.0
X (Beraberlik)
%33.8
2 (Deplasman)
%44.2
Çifte Şans 1X: %55.8
Çifte Şans X2: %78.1
Çifte Şans 12: %66.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.4
0.5 Alt: %17.6
1.5 Üst: %54.5
1.5 Alt: %45.5
2.5 Üst: %26.8
2.5 Alt: %73.2
3.5 Üst: %10.8
3.5 Alt: %89.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%34.3
KG Yok
%65.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%17.6
0-1
%17.4
1-1
%13.6
1-0
%10.6
0-2
%10.1
1-2
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.0
İY X: %52.8
İY 2: %30.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.9
İY 0.5 Alt: %45.1
İY 1.5 Üst: %19.9
İY 1.5 Alt: %80.1
İY 2.5 Üst: %4.8
İY 2.5 Alt: %95.2
İY 3.5 Üst: %0.9
İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.47
+
Dep
4.09
=
Toplam
7.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %34.7
8.5 Alt: %65.3
9.5 Üst: %23.1
9.5 Alt: %76.9
10.5 Üst: %14.3
10.5 Alt: %85.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.48 Korner (Ev: 1.6, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %27.1
İY 4.5 Alt: %72.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %34.0 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %51.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.2
Ev: 8.3 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
6.3
Ev: 2.9 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %21.3
21.5 Alt: %78.7
23.5 Şut Üst: %10.9
23.5 Alt: %89.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %30.4
7.5 Alt: %69.7
8.5 İsabetli Üst: %18.9
8.5 Alt: %81.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiViveiro
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
CD Lugo B
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Viveiro (+0.25)
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
CD Lugo B (-0.25)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.89
%52.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.60 | %6.4 | %0.0 | @1.07 | %93.6 |
| -1.25 | @14.39 | %7.0 | %0.0 | @1.07 | %93.1 |
| -1.00 | @13.18 | %7.6 | %15.5 | @1.08 | %92.4 |
| -0.75 | @6.50 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| -0.50 | @4.56 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
| -0.25 | @3.78 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| 0.0 | @3.01 | %33.2 | %33.9 | @1.50 | %66.8 |
| +0.25 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| +0.50 | @1.79 | %55.8 | %0.0 | @2.26 | %44.2 |
| +0.75 | @1.56 | %63.9 | %0.0 | @2.77 | %36.1 |
| +1.00 | @1.34 | %74.8 | %25.3 | @3.96 | %25.2 |
| +1.25 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.64 | %21.6 |
| +1.50 | @1.23 | %81.2 | %0.0 | @5.31 | %18.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.12 | %47.1 | %0.0 | @1.89 | %52.9 |
| +2.00 | @2.70 | %37.0 | %27.7 | @1.59 | %63.0 |
| +2.25 | @3.22 | %31.0 | %0.0 | @1.45 | %69.0 |
| +2.50 | @3.74 | %26.7 | %0.0 | @1.36 | %73.3 |
| +2.75 | @4.92 | %20.3 | %0.0 | @1.26 | %79.7 |
| +3.00 | @7.85 | %12.7 | %16.0 | @1.15 | %87.3 |
| +3.25 | @8.60 | %11.6 | %0.0 | @1.13 | %88.4 |
| +3.50 | @9.35 | %10.7 | %0.0 | @1.12 | %89.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 17.6% | 17.4% | 10.1% | 3.7% | 1.0% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.6% | 13.6% | 7.0% | 2.6% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 4.0% | 4.4% | 2.4% | 0.9% | 0.2% | 0.1% |
| 3 Gol | 0.9% | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Viveiro — Son 5 Maç
M
vs CD Lugo B (D)
1 - 0
M
vs CD Lugo B (D)
1 - 0
M
vs CD Lugo B (E)
1 - 3
G
vs CD Lugo B (D)
2 - 3
G
vs CD Lugo B (E)
2 - 0
CD Lugo B — Son 5 Maç
B
vs Celta de Vigo III (E)
0 - 0
G
vs Silva (D)
0 - 1
M
vs Estradense (D)
1 - 0
M
vs Celtiga (E)
1 - 2
G
vs Cambados (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Tercera División RFEF - Group 1 | CD Lugo B | 1 - 0 | Viveiro |
| 27.04.2025 | Tercera División RFEF - Group 1 | CD Lugo B | 1 - 0 | Viveiro |
| 15.12.2024 | Tercera División RFEF - Group 1 | Viveiro | 1 - 3 | CD Lugo B |
| 13.04.2024 | Tercera División RFEF - Group 1 | CD Lugo B | 2 - 3 | Viveiro |
| 26.11.2023 | Tercera División RFEF - Group 1 | Viveiro | 2 - 0 | CD Lugo B |
| 24.04.2022 | Tercera División RFEF - Group 1 | CD Lugo B | 2 - 1 | Viveiro |
| 18.12.2021 | Tercera División RFEF - Group 1 | Viveiro | 0 - 3 | CD Lugo B |
| 24.01.2021 | Tercera División RFEF - Group 1 | Viveiro | 0 - 0 | CD Lugo B |