Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
05.04.2026 — 23:30
Harbour View
Elo: 1459λ (Beklenen Gol): 1.12
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Chapelton
Elo: 1458λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Harbour View - Chapelton mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.11, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Harbour View %37.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Harbour View xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Chapelton xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.11 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.5
X (Beraberlik)
%31.9
2 (Deplasman)
%30.6
Çifte Şans 1X: %69.5
Çifte Şans X2: %62.5
Çifte Şans 12: %68.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.7
0.5 Alt: %13.4
1.5 Üst: %62.9
1.5 Alt: %37.1
2.5 Üst: %34.9
2.5 Alt: %65.1
3.5 Üst: %16.0
3.5 Alt: %84.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.0
KG Yok
%57.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.5
0-0
%13.3
1-0
%12.7
0-1
%11.1
2-0
%7.7
2-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.4
İY X: %49.4
İY 2: %23.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.4
İY 0.5 Alt: %39.6
İY 1.5 Üst: %24.9
İY 1.5 Alt: %75.1
İY 2.5 Üst: %7.0
İY 2.5 Alt: %93.0
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.23
+
Dep
3.69
=
Toplam
7.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.6
8.5 Alt: %60.4
9.5 Üst: %27.4
9.5 Alt: %72.6
10.5 Üst: %17.6
10.5 Alt: %82.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.64 Korner (Ev: 1.94, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %30.2
İY 4.5 Alt: %69.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.3 |
Eşit: %14.2 |
Dep: %35.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.3
Ev: 10.6 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
6.8
Ev: 3.8 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %30.0
21.5 Alt: %70.0
23.5 Şut Üst: %17.0
23.5 Alt: %83.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.6
7.5 Alt: %63.4
8.5 İsabetli Üst: %24.0
8.5 Alt: %76.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHarbour View
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chapelton
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Harbour View (0.0)
@1.81
%55.1 İhtimal
İade (Push): %32.0
Chapelton (+0.00)
@2.23
%44.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.94
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.36 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| -1.25 | @5.67 | %17.7 | %0.0 | @1.21 | %82.4 |
| -1.00 | @4.98 | %20.1 | %21.8 | @1.25 | %79.9 |
| -0.75 | @3.35 | %29.9 | %0.0 | @1.43 | %70.2 |
| -0.50 | @2.67 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
| -0.25 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.81 | %55.4 |
| 0.0 Ana Hat | @1.81 | %55.1 | %32.0 | @2.23 | %44.9 |
| +0.25 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.75 | %36.4 |
| +0.50 | @1.44 | %69.5 | %0.0 | @3.27 | %30.5 |
| +0.75 | @1.30 | %76.7 | %0.0 | @4.30 | %23.3 |
| +1.00 | @1.17 | %85.7 | %19.0 | @7.01 | %14.3 |
| +1.25 | @1.15 | %87.2 | %0.0 | @7.83 | %12.8 |
| +1.50 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.65 | %11.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.31 | %43.2 |
| +2.00 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %28.1 | @1.94 | %51.7 |
| +2.25 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
| +2.50 | @2.88 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.2 |
| +2.75 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| +3.00 | @5.10 | %19.6 | %18.9 | @1.24 | %80.4 |
| +3.25 | @5.70 | %17.6 | %0.0 | @1.21 | %82.5 |
| +3.50 | @6.29 | %15.9 | %0.0 | @1.19 | %84.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.3% | 11.1% | 5.9% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.7% | 14.5% | 6.6% | 2.2% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.7% | 7.5% | 3.7% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.9% | 2.8% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.8% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Harbour View — Son 5 Maç
M
vs Tivoli Gardens (D)
3 - 2
B
vs Racing United (E)
2 - 2
B
vs Molynes United (D)
2 - 2
B
vs Molynes United (E)
0 - 0
B
vs Molynes United (E)
0 - 0
Chapelton — Son 5 Maç
B
vs Molynes United (E)
2 - 2
G
vs Molynes United (E)
1 - 0
B
vs Molynes United (D)
0 - 0
B
vs Molynes United (D)
1 - 1
B
vs Molynes United (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.