Portekiz
1a Divisão - Women •
06.02.2026 — 20:00
Sporting CP W
Elo: 1625λ (Beklenen Gol): 3.30
3 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Damaiense W
Elo: 1364λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sporting CP W - Damaiense W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.30, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sporting CP W %79.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%71.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sporting CP W xG
3.47
Dengeli
Damaiense W xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%79.3
X (Beraberlik)
%12.4
2 (Deplasman)
%8.3
Çifte Şans 1X: %91.7
Çifte Şans X2: %20.7
Çifte Şans 12: %87.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.2
0.5 Alt: %1.8
1.5 Üst: %93.5
1.5 Alt: %6.5
2.5 Üst: %81.1
2.5 Alt: %18.9
3.5 Üst: %63.4
3.5 Alt: %36.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.9
KG Yok
%36.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%8.2
3-0
%7.6
2-1
%7.4
2-0
%6.9
4-1
%6.7
4-0
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %60.6
İY X: %28.0
İY 2: %11.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.0
İY 0.5 Alt: %15.0
İY 1.5 Üst: %58.6
İY 1.5 Alt: %41.4
İY 2.5 Üst: %30.3
İY 2.5 Alt: %69.7
İY 3.5 Üst: %12.2
İY 3.5 Alt: %87.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.72
+
Dep
4.04
=
Toplam
12.76
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.9
8.5 Alt: %11.1
9.5 Üst: %81.8
9.5 Alt: %18.2
10.5 Üst: %72.7
10.5 Alt: %27.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.87 Korner (Ev: 4.01, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %69.7
İY 4.5 Alt: %30.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %88.1 |
Eşit: %4.9 |
Dep: %7.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.8
Ev: 24 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
11.9
Ev: 8.6 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.7
21.5 Alt: %1.3
23.5 Şut Üst: %96.7
23.5 Alt: %3.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.8
7.5 Alt: %9.2
8.5 İsabetli Üst: %84.1
8.5 Alt: %15.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSporting CP W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Damaiense W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sporting CP W (-1.75)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Damaiense W (+1.75)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %21.8
+4.00 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
| -1.25 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| -1.00 | @1.40 | %71.2 | %19.4 | @3.47 | %28.8 |
| -0.75 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| -0.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.30 | %23.3 |
| -0.25 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.72 | %17.5 |
| 0.0 | @1.12 | %89.2 | %14.0 | @9.30 | %10.8 |
| +0.25 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.05 | %10.0 |
| +0.50 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.81 | %9.3 |
| +0.75 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.61 | %6.4 |
| +1.00 | @1.03 | %96.6 | %6.1 | @29.63 | %3.4 |
| +1.25 | @1.03 | %96.7 | %0.0 | @30.59 | %3.3 |
| +1.50 | @1.03 | %96.8 | %0.0 | @31.55 | %3.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.80 | %7.8 |
| +2.00 | @1.09 | %91.6 | %14.0 | @11.84 | %8.5 |
| +2.25 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.52 | %15.3 |
| +2.50 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.70 | %21.3 |
| +2.75 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.23 | %23.6 |
| +3.00 | @1.36 | %73.5 | %19.9 | @3.77 | %26.6 |
| +3.25 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.88 | %34.7 |
| +3.50 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.8% | 1.2% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 4.3% | 5.4% | 2.7% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.7% | 8.4% | 4.5% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 8.5% | 9.2% | 5.0% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 7.0% | 7.6% | 4.1% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 4.6% | 5.0% | 2.7% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
Sporting CP W — Son 5 Maç
B
vs Sporting Braga W (D)
1 - 1
M
vs Torreense W (E)
2 - 3
G
vs Valadares Gaia W (E)
2 - 0
G
vs Sporting Braga W (E)
2 - 0
G
vs Valadares Gaia W (E)
2 - 1
Damaiense W — Son 5 Maç
M
vs Sporting Braga W (E)
0 - 3
M
vs Torreense W (E)
0 - 4
B
vs Marítimo W (D)
3 - 3
B
vs Rio Ave W (E)
1 - 1
M
vs Vitoria Guimaraes W (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.