Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 16 •
29.03.2026 — 18:00
Autol
Elo: 1411λ (Beklenen Gol): 0.61
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Agoncillo
Elo: 1588λ (Beklenen Gol): 2.29
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Autol - Agoncillo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.61, Dep: 2.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Agoncillo %75.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Autol xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Agoncillo xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.61 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%7.6
X (Beraberlik)
%17.4
2 (Deplasman)
%75.0
Çifte Şans 1X: %25.0
Çifte Şans X2: %92.4
Çifte Şans 12: %82.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7
0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.1
1.5 Alt: %20.9
2.5 Üst: %55.4
2.5 Alt: %44.6
3.5 Üst: %33.0
3.5 Alt: %67.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.5
KG Yok
%58.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%14.5
0-1
%12.0
0-3
%11.1
1-2
%8.8
1-1
%8.2
1-3
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %9.2
İY X: %36.6
İY 2: %54.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.2
İY 0.5 Alt: %27.8
İY 1.5 Üst: %37.8
İY 1.5 Alt: %62.2
İY 2.5 Üst: %14.1
İY 2.5 Alt: %86.0
İY 3.5 Üst: %4.0
İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.3
+
Dep
6.65
=
Toplam
9.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.2
8.5 Alt: %33.8
9.5 Üst: %53.6
9.5 Alt: %46.4
10.5 Üst: %41.1
10.5 Alt: %58.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.58 Korner (Ev: 1.52, Dep: 3.06)
İY 4.5 Üst: %48.3
İY 4.5 Alt: %51.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %10.7 |
Eşit: %7.4 |
Dep: %81.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25
Ev: 7.8 • Dep: 17.2
İsabetli Şut
8.7
Ev: 2.8 • Dep: 5.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %75.0
21.5 Alt: %25.0
23.5 Şut Üst: %60.2
23.5 Alt: %39.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.4
7.5 Alt: %36.6
8.5 İsabetli Üst: %49.8
8.5 Alt: %50.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAutol
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Agoncillo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Autol (+1.50)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Agoncillo (-1.50)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @51.02 | %2.0 | %0.0 | @1.02 | %98.0 |
| -1.25 | @49.53 | %2.0 | %0.0 | @1.02 | %98.0 |
| -1.00 | @48.03 | %2.1 | %5.9 | @1.02 | %97.9 |
| -0.75 | @19.84 | %5.0 | %0.0 | @1.05 | %95.0 |
| -0.50 | @12.78 | %7.8 | %0.0 | @1.08 | %92.2 |
| -0.25 | @11.63 | %8.6 | %0.0 | @1.09 | %91.4 |
| 0.0 | @10.49 | %9.5 | %18.0 | @1.11 | %90.5 |
| +0.25 | @5.42 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
| +0.50 | @3.88 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| +0.75 | @3.42 | %29.3 | %0.0 | @1.41 | %70.7 |
| +1.00 | @2.96 | %33.8 | %23.8 | @1.51 | %66.2 |
| +1.25 | @2.34 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| +1.50 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.98 | %50.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %75.5 | %0.0 | @4.08 | %24.5 |
| +2.00 | @1.40 | %71.5 | %24.4 | @3.51 | %28.5 |
| +2.25 | @1.62 | %61.6 | %0.0 | @2.60 | %38.4 |
| +2.50 | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| +2.75 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| +3.00 | @2.48 | %40.3 | %23.1 | @1.68 | %59.7 |
| +3.25 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %65.0 |
| +3.50 | @3.22 | %31.0 | %0.0 | @1.45 | %69.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.3% | 12.4% | 14.9% | 11.4% | 6.5% | 3.0% |
| 1 Gol | 2.8% | 8.5% | 9.0% | 6.9% | 4.0% | 1.8% |
| 2 Gol | 1.0% | 2.4% | 2.7% | 2.1% | 1.2% | 0.6% |
| 3 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Autol — Son 5 Maç
M
vs Villegas (D)
4 - 0
M
vs Calahorra (E)
0 - 2
M
vs Comillas (D)
4 - 0
B
vs UD Logroñés II (E)
0 - 0
B
vs Pradejón (E)
1 - 1
Agoncillo — Son 5 Maç
G
vs Comillas (E)
4 - 1
G
vs Vianés (E)
3 - 1
G
vs Comillas (D)
0 - 3
G
vs Comillas (D)
1 - 2
B
vs Vianés (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.