Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 22.03.2026 — 14:00

Muleño

Elo: 1484
λ (Beklenen Gol): 1.24
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Balsicas Atlético

Elo: 1510
λ (Beklenen Gol): 1.30
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Muleño - Balsicas Atlético mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 1.30 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Balsicas Atlético %37.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Muleño xG 1.60
Dengeli
Balsicas Atlético xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.3
X (Beraberlik) %28.6
2 (Deplasman) %37.1

Çifte Şans 1X: %62.9
Çifte Şans X2: %65.7
Çifte Şans 12: %71.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.2 0.5 Alt: %8.8
1.5 Üst: %73.2 1.5 Alt: %26.9
2.5 Üst: %46.8 2.5 Alt: %53.2
3.5 Üst: %25.2 3.5 Alt: %74.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.8
KG Yok %47.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.7
0-1
%9.3
0-0
%8.8
1-0
%8.8
1-2
%8.3
2-1
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.8 İY X: %44.7 İY 2: %28.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.4 İY 0.5 Alt: %32.6
İY 1.5 Üst: %32.5 İY 1.5 Alt: %67.5
İY 2.5 Üst: %10.8 İY 2.5 Alt: %89.2
İY 3.5 Üst: %2.9 İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.58
+
Dep 4.52
=
Toplam 9.1
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.8 8.5 Alt: %44.2
9.5 Üst: %42.6 9.5 Alt: %57.4
10.5 Üst: %30.6 10.5 Alt: %69.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.19 Korner (Ev: 2.11, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %40.8 İY 4.5 Alt: %59.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.1 | Eşit: %13.4 | Dep: %42.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.8
Ev: 11.6 • Dep: 11.1
İsabetli Şut 8
Ev: 4.1 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %59.1 21.5 Alt: %40.9
23.5 Şut Üst: %42.5 23.5 Alt: %57.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.0 7.5 Alt: %46.0
8.5 İsabetli Üst: %40.1 8.5 Alt: %59.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Muleño
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Balsicas Atlético
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Muleño (0.0)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %28.7
Balsicas Atlético (+0.00)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.87
%53.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.65 %15.0 %0.0 @1.18 %85.0
-1.25 @6.01 %16.6 %0.0 @1.20 %83.4
-1.00 @5.37 %18.6 %19.2 @1.23 %81.4
-0.75 @3.67 %27.3 %0.0 @1.37 %72.8
-0.50 @2.92 %34.2 %0.0 @1.52 %65.8
-0.25 @2.50 %40.0 %0.0 @1.67 %60.0
0.0 Ana Hat @2.08 %48.0 %28.7 @1.92 %52.0
+0.25 @1.76 %56.8 %0.0 @2.31 %43.3
+0.50 @1.59 %63.0 %0.0 @2.70 %37.0
+0.75 @1.43 %70.0 %0.0 @3.34 %30.0
+1.00 @1.27 %78.9 %20.2 @4.73 %21.1
+1.25 @1.23 %81.2 %0.0 @5.33 %18.8
+1.50 @1.20 %83.1 %0.0 @5.93 %16.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.45 %68.9 %0.0 @3.22 %31.1
+2.00 @1.58 %63.3 %26.5 @2.73 %36.7
+2.25 @1.86 %53.7 %0.0 @2.16 %46.3
+2.50 Ana Hat @2.15 %46.6 %0.0 @1.87 %53.4
+2.75 @2.49 %40.1 %0.0 @1.67 %59.9
+3.00 @3.14 %31.8 %21.7 @1.47 %68.2
+3.25 @3.58 %28.0 %0.0 @1.39 %72.1
+3.50 @4.01 %24.9 %0.0 @1.33 %75.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.8% 9.3% 6.7% 2.9% 0.9% 0.2%
1 Gol 8.8% 13.7% 8.3% 3.6% 1.2% 0.3%
2 Gol 6.1% 7.9% 5.2% 2.2% 0.7% 0.2%
3 Gol 2.5% 3.3% 2.1% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.8% 1.0% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Muleño — Son 5 Maç
M vs Real Murcia II (D)
3 - 0
M vs Unión Molinense (E)
0 - 1
B vs UCAM Murcia II (E)
2 - 2
B vs UCAM Murcia II (E)
1 - 1
B vs UCAM Murcia II (D)
2 - 2
Balsicas Atlético — Son 5 Maç
M vs SFC Minerva (D)
2 - 1
M vs SFC Minerva (D)
1 - 0
G vs SFC Minerva (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.