Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Ireland
Premier Division •
11.04.2026 — 23:15
Pigotts Bullets
Elo: 1505λ (Beklenen Gol): 1.33
2 - 2
Tamamlandı
Potters Tigers
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 1.44
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Pigotts Bullets - Potters Tigers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.33, Dep: 1.44 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Potters Tigers %38.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Pigotts Bullets xG
1.60
Dengeli
Potters Tigers xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.0
X (Beraberlik)
%27.2
2 (Deplasman)
%38.8
Çifte Şans 1X: %61.2
Çifte Şans X2: %66.0
Çifte Şans 12: %72.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.8
0.5 Alt: %7.3
1.5 Üst: %77.2
1.5 Alt: %22.8
2.5 Üst: %52.2
2.5 Alt: %47.8
3.5 Üst: %30.0
3.5 Alt: %70.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.9
KG Yok
%43.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.9
1-2
%8.6
0-1
%8.1
2-1
%8.0
1-0
%7.5
0-0
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.1
İY X: %42.8
İY 2: %30.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.3
İY 0.5 Alt: %29.7
İY 1.5 Üst: %36.1
İY 1.5 Alt: %63.9
İY 2.5 Üst: %12.9
İY 2.5 Alt: %87.1
İY 3.5 Üst: %3.7
İY 3.5 Alt: %96.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.76
+
Dep
4.81
=
Toplam
9.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.6
8.5 Alt: %38.4
9.5 Üst: %48.6
9.5 Alt: %51.4
10.5 Üst: %36.2
10.5 Alt: %63.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.4 Korner (Ev: 2.19, Dep: 2.21)
İY 4.5 Üst: %44.8
İY 4.5 Alt: %55.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.8 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %44.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.1
Ev: 12.2 • Dep: 11.9
İsabetli Şut
8.4
Ev: 4.3 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %69.3
21.5 Alt: %30.7
23.5 Şut Üst: %53.5
23.5 Alt: %46.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.3
7.5 Alt: %39.7
8.5 İsabetli Üst: %46.5
8.5 Alt: %53.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPigotts Bullets
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Potters Tigers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Pigotts Bullets (0.0)
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %27.4
Potters Tigers (+0.00)
@1.88
%53.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.51 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| -1.25 | @5.90 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
| -1.00 | @5.30 | %18.9 | %18.6 | @1.23 | %81.1 |
| -0.75 | @3.68 | %27.2 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| -0.50 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.1 |
| -0.25 | @2.54 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| 0.0 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %27.4 | @1.88 | %53.3 |
| +0.25 | @1.81 | %55.2 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
| +0.50 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.59 | %38.7 |
| +0.75 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.8 |
| +1.00 | @1.30 | %76.8 | %20.1 | @4.30 | %23.2 |
| +1.25 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.85 | %20.6 |
| +1.50 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.39 | %18.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.81 | %26.3 |
| +2.00 | @1.44 | %69.3 | %25.1 | @3.26 | %30.7 |
| +2.25 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| +2.50 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| +2.75 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| +3.00 | @2.63 | %38.1 | %22.3 | @1.61 | %61.9 |
| +3.25 | @3.00 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
| +3.50 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.2% | 8.2% | 6.5% | 3.1% | 1.1% | 0.3% |
| 1 Gol | 7.5% | 13.0% | 8.7% | 4.2% | 1.5% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.6% | 8.0% | 5.8% | 2.8% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 2.5% | 3.6% | 2.6% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.2% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Pigotts Bullets — Son 5 Maç
G
vs Green City (D)
0 - 1
M
vs All Saints United (E)
1 - 3
B
vs Old Road (E)
0 - 0
Potters Tigers — Son 5 Maç
G
vs Green City (D)
1 - 2
G
vs Jennings United (D)
0 - 2
M
vs Grenades (D)
3 - 1
B
vs Garden Stars (D)
2 - 2
M
vs Attacking Saints (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.