Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Belçika
Reserve Pro League •
24.04.2026 — 21:00
K. Beerschot V.A. Reserve U21
Elo: 1445λ (Beklenen Gol): 2.14
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Lierse K. U21
Elo: 1468λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
K. Beerschot V.A. Reserve U21 - Lierse K. U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.14, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre K. Beerschot V.A. Reserve U21 %58.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
K. Beerschot V.A. Reserve U21 xG
2.35
Dengeli
Lierse K. U21 xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%58.5
X (Beraberlik)
%21.8
2 (Deplasman)
%19.7
Çifte Şans 1X: %80.3
Çifte Şans X2: %41.5
Çifte Şans 12: %78.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.6
0.5 Alt: %4.4
1.5 Üst: %85.2
1.5 Alt: %14.8
2.5 Üst: %64.6
2.5 Alt: %35.4
3.5 Üst: %42.6
3.5 Alt: %57.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.0
KG Yok
%38.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.8
2-1
%9.8
2-0
%8.2
1-0
%7.0
3-1
%7.0
3-0
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.7
İY X: %37.3
İY 2: %19.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.7
İY 0.5 Alt: %23.3
İY 1.5 Üst: %44.8
İY 1.5 Alt: %55.2
İY 2.5 Üst: %18.8
İY 2.5 Alt: %81.2
İY 3.5 Üst: %6.2
İY 3.5 Alt: %93.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.39
+
Dep
4.27
=
Toplam
10.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.7
8.5 Alt: %26.3
9.5 Üst: %62.2
9.5 Alt: %37.8
10.5 Üst: %50.0
10.5 Alt: %50.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.91 Korner (Ev: 2.94, Dep: 1.97)
İY 4.5 Üst: %54.3
İY 4.5 Alt: %45.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %69.0 |
Eşit: %10.1 |
Dep: %20.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.5
Ev: 17.1 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
9.7
Ev: 6.1 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.8
21.5 Alt: %12.2
23.5 Şut Üst: %77.5
23.5 Alt: %22.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.7
7.5 Alt: %25.3
8.5 İsabetli Üst: %62.7
8.5 Alt: %37.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiK. Beerschot V.A. Reserve U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lierse K. U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
K. Beerschot V.A. Reserve U21 (-0.75)
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lierse K. U21 (+0.75)
@2.10
%47.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.14
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.84 | %35.3 | %0.0 | @1.54 | %64.7 |
| -1.25 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| -1.00 | @2.20 | %45.4 | %22.4 | @1.83 | %54.6 |
| -0.75 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %0.0 | @2.10 | %47.7 |
| -0.50 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.3 |
| -0.25 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| 0.0 | @1.35 | %74.2 | %22.3 | @3.88 | %25.8 |
| +0.25 | @1.29 | %77.4 | %0.0 | @4.43 | %22.6 |
| +0.50 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @4.99 | %20.1 |
| +0.75 | @1.18 | %85.1 | %0.0 | @6.71 | %14.9 |
| +1.00 | @1.10 | %91.0 | %12.1 | @11.05 | %9.1 |
| +1.25 | @1.09 | %91.5 | %0.0 | @11.81 | %8.5 |
| +1.50 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.57 | %8.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.20 | %83.0 | %0.0 | @5.90 | %17.0 |
| +2.00 | @1.24 | %80.8 | %21.0 | @5.20 | %19.2 |
| +2.25 | @1.40 | %71.3 | %0.0 | @3.48 | %28.7 |
| +2.50 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.76 | %36.2 |
| +2.75 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| +3.00 Ana Hat | @1.88 | %53.3 | %22.6 | @2.14 | %46.8 |
| +3.25 | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| +3.50 | @2.43 | %41.2 | %0.0 | @1.70 | %58.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.4% | 3.7% | 2.6% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.2% | 10.0% | 5.5% | 2.2% | 0.6% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.4% | 10.0% | 5.9% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.0% | 7.1% | 4.2% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.2% | 3.8% | 2.3% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.4% | 1.6% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
K. Beerschot V.A. Reserve U21 — Son 5 Maç
M
vs Westerlo U21 (D)
4 - 1
M
vs Patro Eisden U21 (D)
1 - 0
M
vs RWDM U21 (D)
2 - 1
G
vs RAAL La Louviere U21 (E)
6 - 0
Lierse K. U21 — Son 5 Maç
G
vs RFC de Liege U21 (D)
0 - 2
M
vs Patro Eisden U21 (E)
0 - 1
M
vs Westerlo U21 (E)
1 - 4
M
vs Westerlo U21 (E)
0 - 1
B
vs Westerlo U21 (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.