Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 24.04.2026 — 21:00

Sporting Charleroi II

Elo: 1459
λ (Beklenen Gol): 1.51
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2

Lommel U21

Elo: 1552
λ (Beklenen Gol): 4.01
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sporting Charleroi II - Lommel U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.51, Dep: 4.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lommel U21 %80.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %91.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %10.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %44.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sporting Charleroi II xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lommel U21 xG 3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.51 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %9.2
X (Beraberlik) %10.8
2 (Deplasman) %80.0

Çifte Şans 1X: %20.0
Çifte Şans X2: %90.8
Çifte Şans 12: %89.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.3 0.5 Alt: %0.8
1.5 Üst: %97.5 1.5 Alt: %2.5
2.5 Üst: %91.1 2.5 Alt: %8.9
3.5 Üst: %79.6 3.5 Alt: %20.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %76.6
KG Yok %23.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-4
%6.7
1-3
%6.6
1-5
%5.4
2-4
%5.0
2-3
%5.0
1-2
%5.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.1 İY X: %24.6 İY 2: %62.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %90.6 İY 0.5 Alt: %9.5
İY 1.5 Üst: %70.6 İY 1.5 Alt: %29.4
İY 2.5 Üst: %43.1 İY 2.5 Alt: %56.9
İY 3.5 Üst: %21.0 İY 3.5 Alt: %79.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.12
+
Dep 9
=
Toplam 14.12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %94.2 8.5 Alt: %5.9
9.5 Üst: %89.6 9.5 Alt: %10.4
10.5 Üst: %83.2 10.5 Alt: %16.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.49 Korner (Ev: 2.35, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %77.6 İY 4.5 Alt: %22.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %12.0 | Eşit: %6.4 | Dep: %81.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 33.3
Ev: 13.3 • Dep: 20
İsabetli Şut 12.7
Ev: 4.7 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.4 21.5 Alt: %1.6
23.5 Şut Üst: %96.1 23.5 Alt: %4.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.7 7.5 Alt: %6.3
8.5 İsabetli Üst: %88.6 8.5 Alt: %11.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sporting Charleroi II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lommel U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sporting Charleroi II (+1.75)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lommel U21 (-1.75)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.47
%68.1 İhtimal
İade (Push): %19.9
+4.00 Gol Alt
@3.14
%31.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @23.21 %4.3 %0.0 @1.05 %95.7
-1.25 @22.42 %4.5 %0.0 @1.05 %95.5
-1.00 @21.63 %4.6 %6.8 @1.05 %95.4
-0.75 @12.52 %8.0 %0.0 @1.09 %92.0
-0.50 @8.99 %11.1 %0.0 @1.13 %88.9
-0.25 @8.39 %11.9 %0.0 @1.14 %88.1
0.0 @7.78 %12.9 %13.5 @1.15 %87.2
+0.25 @5.23 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
+0.50 @4.07 %24.6 %0.0 @1.33 %75.4
+0.75 @3.69 %27.1 %0.0 @1.37 %72.9
+1.00 @3.32 %30.1 %18.5 @1.43 %69.9
+1.25 @2.68 %37.3 %0.0 @1.59 %62.8
+1.50 @2.32 %43.1 %0.0 @1.76 %57.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.03 %96.8 %0.0 @30.85 %3.2
+2.00 @1.04 %96.6 %8.1 @29.55 %3.4
+2.25 @1.08 %92.6 %0.0 @13.45 %7.4
+2.50 @1.13 %88.8 %0.0 @8.96 %11.2
+2.75 @1.14 %88.0 %0.0 @8.31 %12.0
+3.00 @1.15 %87.0 %14.4 @7.67 %13.0
+3.25 @1.25 %80.2 %0.0 @5.06 %19.8
+3.50 @1.34 %74.5 %0.0 @3.91 %25.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.7% 1.8% 4.1% 5.5% 5.5% 4.4%
1 Gol 0.5% 3.3% 6.2% 8.3% 8.4% 6.7%
2 Gol 0.6% 2.3% 4.7% 6.3% 6.3% 5.1%
3 Gol 0.3% 1.2% 2.4% 3.2% 3.2% 2.5%
4 Gol 0.1% 0.4% 0.9% 1.2% 1.2% 1.0%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.3% 0.4% 0.4% 0.3%
Sporting Charleroi II — Son 5 Maç
M vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
6 - 0
M vs RWDM U21 (E)
1 - 4
M vs Kortrijk U21 (D)
8 - 1
B vs Meux (E)
3 - 3
G vs Meux (D)
1 - 3
Lommel U21 — Son 5 Maç
B vs Waasland-Beveren U21 (D)
2 - 2
G vs Francs Borains U21 (D)
1 - 2
B vs Patro Eisden U21 (E)
0 - 0
B vs RFC Seraing Reserve U21 (E)
0 - 0
M vs Kortrijk U21 (D)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.