Belçika
Reserve Pro League •
24.04.2026 — 21:00
Sporting Charleroi II
Elo: 1459λ (Beklenen Gol): 1.51
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Lommel U21
Elo: 1552λ (Beklenen Gol): 4.01
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sporting Charleroi II - Lommel U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.51, Dep: 4.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lommel U21 %80.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %91.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %10.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %44.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sporting Charleroi II xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lommel U21 xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.51 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%9.2
X (Beraberlik)
%10.8
2 (Deplasman)
%80.0
Çifte Şans 1X: %20.0
Çifte Şans X2: %90.8
Çifte Şans 12: %89.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.3
0.5 Alt: %0.8
1.5 Üst: %97.5
1.5 Alt: %2.5
2.5 Üst: %91.1
2.5 Alt: %8.9
3.5 Üst: %79.6
3.5 Alt: %20.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%76.6
KG Yok
%23.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-4
%6.7
1-3
%6.6
1-5
%5.4
2-4
%5.0
2-3
%5.0
1-2
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.1
İY X: %24.6
İY 2: %62.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %90.6
İY 0.5 Alt: %9.5
İY 1.5 Üst: %70.6
İY 1.5 Alt: %29.4
İY 2.5 Üst: %43.1
İY 2.5 Alt: %56.9
İY 3.5 Üst: %21.0
İY 3.5 Alt: %79.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.12
+
Dep
9
=
Toplam
14.12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %94.2
8.5 Alt: %5.9
9.5 Üst: %89.6
9.5 Alt: %10.4
10.5 Üst: %83.2
10.5 Alt: %16.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.49 Korner (Ev: 2.35, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %77.6
İY 4.5 Alt: %22.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %12.0 |
Eşit: %6.4 |
Dep: %81.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.3
Ev: 13.3 • Dep: 20
İsabetli Şut
12.7
Ev: 4.7 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.4
21.5 Alt: %1.6
23.5 Şut Üst: %96.1
23.5 Alt: %4.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.7
7.5 Alt: %6.3
8.5 İsabetli Üst: %88.6
8.5 Alt: %11.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSporting Charleroi II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lommel U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sporting Charleroi II (+1.75)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lommel U21 (-1.75)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.47
%68.1 İhtimal
İade (Push): %19.9
+4.00 Gol Alt
@3.14
%31.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @23.21 | %4.3 | %0.0 | @1.05 | %95.7 |
| -1.25 | @22.42 | %4.5 | %0.0 | @1.05 | %95.5 |
| -1.00 | @21.63 | %4.6 | %6.8 | @1.05 | %95.4 |
| -0.75 | @12.52 | %8.0 | %0.0 | @1.09 | %92.0 |
| -0.50 | @8.99 | %11.1 | %0.0 | @1.13 | %88.9 |
| -0.25 | @8.39 | %11.9 | %0.0 | @1.14 | %88.1 |
| 0.0 | @7.78 | %12.9 | %13.5 | @1.15 | %87.2 |
| +0.25 | @5.23 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
| +0.50 | @4.07 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| +0.75 | @3.69 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| +1.00 | @3.32 | %30.1 | %18.5 | @1.43 | %69.9 |
| +1.25 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
| +1.50 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %57.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.03 | %96.8 | %0.0 | @30.85 | %3.2 |
| +2.00 | @1.04 | %96.6 | %8.1 | @29.55 | %3.4 |
| +2.25 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.45 | %7.4 |
| +2.50 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.96 | %11.2 |
| +2.75 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.31 | %12.0 |
| +3.00 | @1.15 | %87.0 | %14.4 | @7.67 | %13.0 |
| +3.25 | @1.25 | %80.2 | %0.0 | @5.06 | %19.8 |
| +3.50 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.91 | %25.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.7% | 1.8% | 4.1% | 5.5% | 5.5% | 4.4% |
| 1 Gol | 0.5% | 3.3% | 6.2% | 8.3% | 8.4% | 6.7% |
| 2 Gol | 0.6% | 2.3% | 4.7% | 6.3% | 6.3% | 5.1% |
| 3 Gol | 0.3% | 1.2% | 2.4% | 3.2% | 3.2% | 2.5% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.4% | 0.9% | 1.2% | 1.2% | 1.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.3% | 0.4% | 0.4% | 0.3% |
Sporting Charleroi II — Son 5 Maç
M
vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
6 - 0
M
vs RWDM U21 (E)
1 - 4
M
vs Kortrijk U21 (D)
8 - 1
B
vs Meux (E)
3 - 3
G
vs Meux (D)
1 - 3
Lommel U21 — Son 5 Maç
B
vs Waasland-Beveren U21 (D)
2 - 2
G
vs Francs Borains U21 (D)
1 - 2
B
vs Patro Eisden U21 (E)
0 - 0
B
vs RFC Seraing Reserve U21 (E)
0 - 0
M
vs Kortrijk U21 (D)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.