Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 23.01.2026 — 22:00

RFC Seraing Reserve U21

Elo: 1525
λ (Beklenen Gol): 1.15
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Patro Eisden U21

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 1.21
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
RFC Seraing Reserve U21 - Patro Eisden U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.15, Dep: 1.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Patro Eisden U21 %36.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RFC Seraing Reserve U21 xG 1.55
Dengeli
Patro Eisden U21 xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %33.8
X (Beraberlik) %29.9
2 (Deplasman) %36.3

Çifte Şans 1X: %63.7
Çifte Şans X2: %66.3
Çifte Şans 12: %70.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.5 0.5 Alt: %10.5
1.5 Üst: %69.2 1.5 Alt: %30.8
2.5 Üst: %41.9 2.5 Alt: %58.1
3.5 Üst: %21.2 3.5 Alt: %78.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.9
KG Yok %51.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.1
0-0
%10.5
0-1
%10.4
1-0
%9.9
1-2
%7.9
2-1
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.9 İY X: %46.5 İY 2: %27.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.6 İY 0.5 Alt: %35.4
İY 1.5 Üst: %29.4 İY 1.5 Alt: %70.7
İY 2.5 Üst: %9.1 İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.3 İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.4
+
Dep 4.31
=
Toplam 8.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.6 8.5 Alt: %49.5
9.5 Üst: %37.4 9.5 Alt: %62.6
10.5 Üst: %26.0 10.5 Alt: %74.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.01 Korner (Ev: 2.02, Dep: 1.98)
İY 4.5 Üst: %37.2 İY 4.5 Alt: %62.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.3 | Eşit: %13.7 | Dep: %42.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.6
Ev: 11.1 • Dep: 10.5
İsabetli Şut 7.5
Ev: 3.9 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.5 21.5 Alt: %50.6
23.5 Şut Üst: %33.1 23.5 Alt: %66.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.2 7.5 Alt: %51.8
8.5 İsabetli Üst: %34.5 8.5 Alt: %65.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
RFC Seraing Reserve U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Patro Eisden U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
RFC Seraing Reserve U21 (0.0)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %30.0
Patro Eisden U21 (+0.00)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.04 %14.2 %0.0 @1.17 %85.8
-1.25 @6.36 %15.7 %0.0 @1.19 %84.3
-1.00 @5.67 %17.6 %19.5 @1.21 %82.4
-0.75 @3.77 %26.6 %0.0 @1.36 %73.5
-0.50 @2.97 %33.7 %0.0 @1.51 %66.3
-0.25 @2.52 %39.7 %0.0 @1.66 %60.3
0.0 Ana Hat @2.08 %48.2 %30.0 @1.93 %51.8
+0.25 @1.74 %57.3 %0.0 @2.34 %42.7
+0.50 @1.57 %63.7 %0.0 @2.76 %36.3
+0.75 @1.41 %71.0 %0.0 @3.45 %29.0
+1.00 @1.25 %80.1 %20.5 @5.03 %19.9
+1.25 @1.21 %82.4 %0.0 @5.67 %17.6
+1.50 @1.19 %84.2 %0.0 @6.32 %15.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.56 %64.2 %0.0 @2.79 %35.8
+2.00 @1.74 %57.5 %27.4 @2.35 %42.5
+2.25 Ana Hat @2.07 %48.4 %0.0 @1.94 %51.6
+2.50 @2.40 %41.7 %0.0 @1.72 %58.3
+2.75 @2.86 %35.0 %0.0 @1.54 %65.0
+3.00 @3.77 %26.5 %20.7 @1.36 %73.5
+3.25 @4.27 %23.5 %0.0 @1.31 %76.6
+3.50 @4.76 %21.0 %0.0 @1.27 %79.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.5% 10.5% 6.9% 2.8% 0.8% 0.2%
1 Gol 10.0% 14.2% 7.9% 3.2% 1.0% 0.2%
2 Gol 6.3% 7.6% 4.6% 1.8% 0.6% 0.1%
3 Gol 2.4% 2.9% 1.8% 0.7% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.7% 0.8% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
RFC Seraing Reserve U21 — Son 5 Maç
G vs Francs Borains U21 (E)
2 - 0
B vs Lommel U21 (E)
1 - 1
M vs Patro Eisden U21 (D)
4 - 1
Patro Eisden U21 — Son 5 Maç
M vs Kortrijk U21 (E)
1 - 2
B vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (D)
0 - 0
G vs RFC Seraing Reserve U21 (E)
4 - 1
M vs Kortrijk U21 (D)
4 - 3
M vs Kortrijk U21 (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
12.09.2025 Reserve Pro League Patro Eisden U21 4 - 1 RFC Seraing Reserve U21