Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Belçika
Reserve Pro League •
30.01.2026 — 22:00
Patro Eisden U21
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 1.09
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Waasland-Beveren U21
Elo: 1589λ (Beklenen Gol): 1.64
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Patro Eisden U21 - Waasland-Beveren U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.09, Dep: 1.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Waasland-Beveren U21 %49.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Patro Eisden U21 xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Waasland-Beveren U21 xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.09 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.3
X (Beraberlik)
%26.3
2 (Deplasman)
%49.4
Çifte Şans 1X: %50.6
Çifte Şans X2: %75.7
Çifte Şans 12: %73.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.5
0.5 Alt: %7.5
1.5 Üst: %76.5
1.5 Alt: %23.5
2.5 Üst: %51.3
2.5 Alt: %48.7
3.5 Üst: %29.2
3.5 Alt: %70.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.3
KG Yok
%45.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.5
0-1
%9.9
1-2
%9.6
0-2
%8.8
0-0
%7.4
2-1
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.9
İY X: %42.5
İY 2: %36.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.9
İY 0.5 Alt: %30.2
İY 1.5 Üst: %35.4
İY 1.5 Alt: %64.6
İY 2.5 Üst: %12.5
İY 2.5 Alt: %87.5
İY 3.5 Üst: %3.5
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.27
+
Dep
5.25
=
Toplam
9.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.0
8.5 Alt: %39.0
9.5 Üst: %48.0
9.5 Alt: %52.0
10.5 Üst: %35.6
10.5 Alt: %64.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.38 Korner (Ev: 1.96, Dep: 2.41)
İY 4.5 Üst: %44.4
İY 4.5 Alt: %55.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.4 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %56.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.9
Ev: 10.7 • Dep: 13.2
İsabetli Şut
8.3
Ev: 3.8 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.6
21.5 Alt: %32.4
23.5 Şut Üst: %51.6
23.5 Alt: %48.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.1
7.5 Alt: %41.0
8.5 İsabetli Üst: %45.2
8.5 Alt: %54.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPatro Eisden U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Waasland-Beveren U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Patro Eisden U21 (+0.50)
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Waasland-Beveren U21 (-0.50)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.50 | %9.5 | %0.0 | @1.11 | %90.5 |
| -1.25 | @9.72 | %10.3 | %0.0 | @1.11 | %89.7 |
| -1.00 | @8.94 | %11.2 | %14.9 | @1.13 | %88.8 |
| -0.75 | @5.46 | %18.3 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| -0.50 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| -0.25 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| 0.0 | @3.01 | %33.2 | %26.5 | @1.50 | %66.8 |
| +0.25 | @2.30 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| +0.50 Ana Hat | @1.96 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| +0.75 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| +1.00 | @1.51 | %66.0 | %22.9 | @2.94 | %34.0 |
| +1.25 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.38 | %29.6 |
| +1.50 | @1.36 | %73.8 | %0.0 | @3.82 | %26.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
| +2.00 | @1.47 | %68.2 | %25.4 | @3.15 | %31.8 |
| +2.25 | @1.72 | %58.3 | %0.0 | @2.40 | %41.7 |
| +2.50 Ana Hat | @1.96 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| +2.75 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| +3.00 | @2.72 | %36.8 | %22.3 | @1.58 | %63.2 |
| +3.25 | @3.11 | %32.2 | %0.0 | @1.48 | %67.8 |
| +3.50 | @3.49 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.5% | 9.9% | 8.9% | 4.9% | 2.0% | 0.7% |
| 1 Gol | 6.3% | 12.6% | 9.6% | 5.3% | 2.2% | 0.7% |
| 2 Gol | 3.9% | 6.4% | 5.2% | 2.9% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 1.4% | 2.3% | 1.9% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Patro Eisden U21 — Son 5 Maç
M
vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
3 - 0
M
vs Kortrijk U21 (E)
1 - 2
B
vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (D)
0 - 0
M
vs Kortrijk U21 (D)
4 - 3
M
vs Kortrijk U21 (E)
1 - 2
Waasland-Beveren U21 — Son 5 Maç
B
vs Kortrijk U21 (D)
1 - 1
B
vs Kortrijk U21 (E)
3 - 3
G
vs Kortrijk U21 (D)
1 - 3
M
vs Kortrijk U21 (E)
0 - 2
M
vs Kortrijk U21 (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.