Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 30.01.2026 — 22:00

Patro Eisden U21

Elo: 1471
λ (Beklenen Gol): 1.09
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Waasland-Beveren U21

Elo: 1589
λ (Beklenen Gol): 1.64
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Patro Eisden U21 - Waasland-Beveren U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.09, Dep: 1.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Waasland-Beveren U21 %49.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Patro Eisden U21 xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Waasland-Beveren U21 xG 1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.09 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %24.3
X (Beraberlik) %26.3
2 (Deplasman) %49.4

Çifte Şans 1X: %50.6
Çifte Şans X2: %75.7
Çifte Şans 12: %73.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.5 0.5 Alt: %7.5
1.5 Üst: %76.5 1.5 Alt: %23.5
2.5 Üst: %51.3 2.5 Alt: %48.7
3.5 Üst: %29.2 3.5 Alt: %70.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.3
KG Yok %45.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.5
0-1
%9.9
1-2
%9.6
0-2
%8.8
0-0
%7.4
2-1
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.9 İY X: %42.5 İY 2: %36.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.9 İY 0.5 Alt: %30.2
İY 1.5 Üst: %35.4 İY 1.5 Alt: %64.6
İY 2.5 Üst: %12.5 İY 2.5 Alt: %87.5
İY 3.5 Üst: %3.5 İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.27
+
Dep 5.25
=
Toplam 9.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.0 8.5 Alt: %39.0
9.5 Üst: %48.0 9.5 Alt: %52.0
10.5 Üst: %35.6 10.5 Alt: %64.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.38 Korner (Ev: 1.96, Dep: 2.41)
İY 4.5 Üst: %44.4 İY 4.5 Alt: %55.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %31.4 | Eşit: %12.5 | Dep: %56.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.9
Ev: 10.7 • Dep: 13.2
İsabetli Şut 8.3
Ev: 3.8 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.6 21.5 Alt: %32.4
23.5 Şut Üst: %51.6 23.5 Alt: %48.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.1 7.5 Alt: %41.0
8.5 İsabetli Üst: %45.2 8.5 Alt: %54.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Patro Eisden U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Waasland-Beveren U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Patro Eisden U21 (+0.50)
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Waasland-Beveren U21 (-0.50)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.50 %9.5 %0.0 @1.11 %90.5
-1.25 @9.72 %10.3 %0.0 @1.11 %89.7
-1.00 @8.94 %11.2 %14.9 @1.13 %88.8
-0.75 @5.46 %18.3 %0.0 @1.22 %81.7
-0.50 @4.10 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
-0.25 @3.56 %28.1 %0.0 @1.39 %71.9
0.0 @3.01 %33.2 %26.5 @1.50 %66.8
+0.25 @2.30 %43.4 %0.0 @1.77 %56.6
+0.50 Ana Hat @1.96 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
+0.75 @1.74 %57.5 %0.0 @2.35 %42.5
+1.00 @1.51 %66.0 %22.9 @2.94 %34.0
+1.25 @1.42 %70.4 %0.0 @3.38 %29.6
+1.50 @1.36 %73.8 %0.0 @3.82 %26.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.37 %72.9 %0.0 @3.68 %27.2
+2.00 @1.47 %68.2 %25.4 @3.15 %31.8
+2.25 @1.72 %58.3 %0.0 @2.40 %41.7
+2.50 Ana Hat @1.96 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
+2.75 @2.24 %44.7 %0.0 @1.81 %55.3
+3.00 @2.72 %36.8 %22.3 @1.58 %63.2
+3.25 @3.11 %32.2 %0.0 @1.48 %67.8
+3.50 @3.49 %28.6 %0.0 @1.40 %71.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.5% 9.9% 8.9% 4.9% 2.0% 0.7%
1 Gol 6.3% 12.6% 9.6% 5.3% 2.2% 0.7%
2 Gol 3.9% 6.4% 5.2% 2.9% 1.2% 0.4%
3 Gol 1.4% 2.3% 1.9% 1.0% 0.4% 0.1%
4 Gol 0.4% 0.6% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Patro Eisden U21 — Son 5 Maç
M vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
3 - 0
M vs Kortrijk U21 (E)
1 - 2
B vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (D)
0 - 0
M vs Kortrijk U21 (D)
4 - 3
M vs Kortrijk U21 (E)
1 - 2
Waasland-Beveren U21 — Son 5 Maç
B vs Kortrijk U21 (D)
1 - 1
B vs Kortrijk U21 (E)
3 - 3
G vs Kortrijk U21 (D)
1 - 3
M vs Kortrijk U21 (E)
0 - 2
M vs Kortrijk U21 (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.