Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 10.04.2026 — 21:00

Patro Eisden U21

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 1.50
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Westerlo U21

Elo: 1588
λ (Beklenen Gol): 1.47
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Patro Eisden U21 - Westerlo U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 1.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Patro Eisden U21 %37.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %92.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Patro Eisden U21 xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Westerlo U21 xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.7
X (Beraberlik) %26.2
2 (Deplasman) %36.2

Çifte Şans 1X: %63.8
Çifte Şans X2: %62.4
Çifte Şans 12: %73.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.9 0.5 Alt: %6.1
1.5 Üst: %80.4 1.5 Alt: %19.6
2.5 Üst: %56.9 2.5 Alt: %43.1
3.5 Üst: %34.5 3.5 Alt: %65.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %60.6
KG Yok %39.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.2
2-1
%8.5
1-2
%8.3
1-0
%6.9
0-1
%6.7
2-2
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.8 İY X: %41.3 İY 2: %28.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.7 İY 0.5 Alt: %27.3
İY 1.5 Üst: %39.3 İY 1.5 Alt: %60.7
İY 2.5 Üst: %15.0 İY 2.5 Alt: %85.0
İY 3.5 Üst: %4.5 İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.1
+
Dep 4.87
=
Toplam 9.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.3 8.5 Alt: %33.7
9.5 Üst: %53.8 9.5 Alt: %46.2
10.5 Üst: %41.3 10.5 Alt: %58.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.58 Korner (Ev: 2.34, Dep: 2.24)
İY 4.5 Üst: %48.4 İY 4.5 Alt: %51.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.4 | Eşit: %12.8 | Dep: %40.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.3
Ev: 13.2 • Dep: 12.1
İsabetli Şut 8.8
Ev: 4.7 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.1 21.5 Alt: %22.9
23.5 Şut Üst: %62.9 23.5 Alt: %37.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.8 7.5 Alt: %34.3
8.5 İsabetli Üst: %52.4 8.5 Alt: %47.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Patro Eisden U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Westerlo U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Patro Eisden U21 (0.0)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %26.4
Westerlo U21 (+0.00)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.48 %18.2 %0.0 @1.22 %81.8
-1.25 @4.95 %20.2 %0.0 @1.25 %79.8
-1.00 @4.43 %22.6 %19.3 @1.29 %77.4
-0.75 @3.24 %30.9 %0.0 @1.45 %69.2
-0.50 @2.67 %37.5 %0.0 @1.60 %62.5
-0.25 @2.31 %43.2 %0.0 @1.76 %56.8
0.0 Ana Hat @1.96 %51.0 %26.4 @2.04 %49.0
+0.25 @1.71 %58.4 %0.0 @2.41 %41.6
+0.50 @1.56 %63.9 %0.0 @2.77 %36.1
+0.75 @1.42 %70.6 %0.0 @3.40 %29.5
+1.00 @1.27 %78.7 %18.8 @4.70 %21.3
+1.25 @1.24 %81.0 %0.0 @5.25 %19.1
+1.50 @1.21 %82.7 %0.0 @5.80 %17.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.29 %77.6 %0.0 @4.45 %22.5
+2.00 @1.35 %74.1 %23.7 @3.85 %26.0
+2.25 @1.56 %64.1 %0.0 @2.78 %35.9
+2.50 @1.77 %56.5 %0.0 @2.30 %43.5
+2.75 Ana Hat @1.96 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
+3.00 @2.28 %43.8 %22.6 @1.78 %56.2
+3.25 @2.62 %38.2 %0.0 @1.62 %61.8
+3.50 @2.95 %33.9 %0.0 @1.51 %66.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.1% 6.8% 5.6% 2.7% 1.0% 0.3%
1 Gol 6.9% 12.3% 8.4% 4.1% 1.5% 0.4%
2 Gol 5.8% 8.6% 6.3% 3.1% 1.1% 0.3%
3 Gol 2.9% 4.3% 3.1% 1.5% 0.6% 0.2%
4 Gol 1.1% 1.6% 1.2% 0.6% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
Patro Eisden U21 — Son 5 Maç
B vs Lommel U21 (D)
0 - 0
G vs Lierse K. U21 (D)
0 - 1
G vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (E)
1 - 0
G vs RFC de Liege U21 (E)
5 - 0
G vs Waasland-Beveren U21 (E)
2 - 1
Westerlo U21 — Son 5 Maç
G vs RFC de Liege U21 (E)
3 - 0
G vs Lierse K. U21 (D)
1 - 4
M vs RFC de Liege U21 (E)
0 - 3
G vs Lierse K. U21 (D)
0 - 1
B vs RFC de Liege U21 (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.