Maç Listesine Dön
Indonesia Liga 2 • 02.05.2026 — 11:30

Isenmulang Kalteng

Elo: 1516
λ (Beklenen Gol): 6.00
4 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Sriwijaya FC

Elo: 1364
λ (Beklenen Gol): 0.41
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Isenmulang Kalteng - Sriwijaya FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 6.00, Dep: 0.41 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Isenmulang Kalteng %98.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %94.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %1.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Isenmulang Kalteng xG 3.74
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
Sriwijaya FC xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım ürettiği xG beklentisinden (3.74 xG) çok daha fazla gol attı (6.00 gol). Bitiricilikte geçici bir şans/seri dönemi yaşıyor; ortalamaya geri dönüş (negatif regresyon) riski yüksek.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %98.7
X (Beraberlik) %1.1
2 (Deplasman) %0.2

Çifte Şans 1X: %99.8
Çifte Şans X2: %1.4
Çifte Şans 12: %98.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.6 0.5 Alt: %0.4
1.5 Üst: %98.6 1.5 Alt: %1.4
2.5 Üst: %94.6 2.5 Alt: %5.4
3.5 Üst: %86.0 3.5 Alt: %14.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %33.3
KG Yok %66.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
5-0
%12.6
6-0
%12.6
7-0
%10.8
4-0
%10.5
8-0
%8.1
3-0
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %88.0 İY X: %10.6 İY 2: %1.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %93.3 İY 0.5 Alt: %6.7
İY 1.5 Üst: %75.1 İY 1.5 Alt: %25.0
İY 2.5 Üst: %47.9 İY 2.5 Alt: %52.2
İY 3.5 Üst: %22.0 İY 3.5 Alt: %78.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 10.5
+
Dep 2.59
=
Toplam 13.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.4 8.5 Alt: %9.6
9.5 Üst: %84.0 9.5 Alt: %16.0
10.5 Üst: %75.6 10.5 Alt: %24.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.02 Korner (Ev: 4.83, Dep: 1.19)
İY 4.5 Üst: %71.8 İY 4.5 Alt: %28.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %98.4 | Eşit: %0.9 | Dep: %0.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.6
Ev: 24 • Dep: 5.6
İsabetli Şut 11.9
Ev: 10 • Dep: 1.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.8 21.5 Alt: %6.2
23.5 Şut Üst: %87.2 23.5 Alt: %12.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.8 7.5 Alt: %9.3
8.5 İsabetli Üst: %84.1 8.5 Alt: %16.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Isenmulang Kalteng
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sriwijaya FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Isenmulang Kalteng (-2.00)
@1.11
%89.8 İhtimal
İade (Push): %14.0
Sriwijaya FC (+2.00)
@9.80
%10.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.56
%64.1 İhtimal
İade (Push): %26.0
+4.00 Gol Alt
@2.78
%35.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.10 %91.2 %0.0 @11.40 %8.8
-1.25 @1.06 %94.2 %0.0 @17.09 %5.9
-1.00 @1.03 %97.3 %6.2 @36.61 %2.7
-0.75 @1.03 %97.4 %0.0 @37.83 %2.6
-0.50 @1.03 %97.4 %0.0 @39.04 %2.6
-0.25 @1.02 %98.5 %0.0 @66.15 %1.5
0.0 @1.00 %99.6 %2.1 @227.92 %0.4
+0.25 @1.00 %99.6 %0.0 @230.40 %0.4
+0.50 @1.00 %99.6 %0.0 @232.88 %0.4
+0.75 @1.00 %99.8 %0.0 @398.14 %0.3
+1.00 @1.00 %99.9 %0.4 @99.00 %0.1
+1.25 @1.00 %99.9 %0.0 @99.00 %0.1
+1.50 @1.00 %99.9 %0.0 @99.00 %0.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.03 %97.2 %0.0 @35.92 %2.8
+2.00 @1.03 %97.1 %7.7 @34.49 %2.9
+2.25 @1.07 %93.2 %0.0 @14.77 %6.8
+2.50 @1.12 %89.7 %0.0 @9.66 %10.4
+2.75 @1.13 %88.7 %0.0 @8.88 %11.3
+3.00 @1.14 %87.7 %16.2 @8.09 %12.4
+3.25 @1.25 %79.9 %0.0 @4.98 %20.1
+3.50 @1.36 %73.4 %0.0 @3.76 %26.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.4% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
1 Gol 2.2% 1.0% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
2 Gol 6.7% 2.7% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
3 Gol 13.3% 5.4% 1.1% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 20.0% 8.1% 1.6% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 24.0% 9.7% 2.0% 0.3% 0.0% 0.0%
Isenmulang Kalteng — Son 5 Maç
M vs Bekasi City (D)
3 - 1
G vs Persekat (D)
1 - 2
G vs Sriwijaya FC (E)
15 - 0
G vs Dejan (E)
1 - 0
Sriwijaya FC — Son 5 Maç
M vs Garudayaksa (E)
0 - 3
M vs PSMS Medan (D)
1 - 0
M vs Persekat (D)
2 - 0
M vs PSPS (E)
0 - 6
M vs Persiraja Banda Aceh (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
29.01.2026 Liga 2 Isenmulang Kalteng 15 - 0 Sriwijaya FC