Maç Listesine Dön
Indonesia Liga 2 • 02.05.2026 — 11:30

Isenmulang Kalteng

Elo: 1516
λ (Beklenen Gol): 6.00
4 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Sriwijaya FC

Elo: 1364
λ (Beklenen Gol): 0.36
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Isenmulang Kalteng - Sriwijaya FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 6.00, Dep: 0.36 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Isenmulang Kalteng %98.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %94.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %1.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Isenmulang Kalteng xG 3.74
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
Sriwijaya FC xG 0.80
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım ürettiği xG beklentisinden (3.74 xG) çok daha fazla gol attı (6.00 gol). Bitiricilikte geçici bir şans/seri dönemi yaşıyor; ortalamaya geri dönüş (negatif regresyon) riski yüksek.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %98.8
X (Beraberlik) %1.0
2 (Deplasman) %0.2

Çifte Şans 1X: %99.8
Çifte Şans X2: %1.2
Çifte Şans 12: %99.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.6 0.5 Alt: %0.5
1.5 Üst: %98.5 1.5 Alt: %1.5
2.5 Üst: %94.4 2.5 Alt: %5.6
3.5 Üst: %85.6 3.5 Alt: %14.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %30.2
KG Yok %69.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
5-0
%13.2
6-0
%13.2
7-0
%11.3
4-0
%11.0
8-0
%8.5
3-0
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %88.5 İY X: %10.3 İY 2: %1.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %93.2 İY 0.5 Alt: %6.8
İY 1.5 Üst: %74.6 İY 1.5 Alt: %25.4
İY 2.5 Üst: %47.3 İY 2.5 Alt: %52.7
İY 3.5 Üst: %21.4 İY 3.5 Alt: %78.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 10.5
+
Dep 2.49
=
Toplam 12.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.0 8.5 Alt: %10.0
9.5 Üst: %83.4 9.5 Alt: %16.6
10.5 Üst: %74.8 10.5 Alt: %25.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.98 Korner (Ev: 4.83, Dep: 1.15)
İY 4.5 Üst: %71.2 İY 4.5 Alt: %28.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %98.5 | Eşit: %0.8 | Dep: %0.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.5
Ev: 24 • Dep: 5.5
İsabetli Şut 11.8
Ev: 10 • Dep: 1.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.5 21.5 Alt: %6.5
23.5 Şut Üst: %86.7 23.5 Alt: %13.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.3 7.5 Alt: %9.7
8.5 İsabetli Üst: %83.4 8.5 Alt: %16.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Isenmulang Kalteng
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sriwijaya FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Isenmulang Kalteng (-2.00)
@1.10
%90.6 İhtimal
İade (Push): %13.6
Sriwijaya FC (+2.00)
@10.62
%9.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.59
%62.8 İhtimal
İade (Push): %26.5
+4.00 Gol Alt
@2.69
%37.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.09 %91.9 %0.0 @12.28 %8.1
-1.25 @1.06 %94.6 %0.0 @18.63 %5.4
-1.00 @1.02 %97.6 %5.9 @41.36 %2.4
-0.75 @1.02 %97.7 %0.0 @42.65 %2.3
-0.50 @1.02 %97.7 %0.0 @43.93 %2.3
-0.25 @1.01 %98.7 %0.0 @75.51 %1.3
0.0 @1.00 %99.7 %1.9 @282.55 %0.4
+0.25 @1.00 %99.7 %0.0 @285.33 %0.4
+0.50 @1.00 %99.7 %0.0 @288.11 %0.4
+0.75 @1.00 %99.8 %0.0 @497.61 %0.2
+1.00 @1.00 %100.0 %0.3 @99.00 %0.1
+1.25 @1.00 %100.0 %0.0 @99.00 %0.1
+1.50 @1.00 %100.0 %0.0 @99.00 %0.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.03 %97.1 %0.0 @34.39 %2.9
+2.00 @1.03 %97.0 %7.9 @32.97 %3.0
+2.25 @1.08 %93.0 %0.0 @14.23 %7.0
+2.50 @1.12 %89.3 %0.0 @9.34 %10.7
+2.75 @1.13 %88.3 %0.0 @8.57 %11.7
+3.00 @1.15 %87.2 %16.6 @7.79 %12.8
+3.25 @1.26 %79.3 %0.0 @4.82 %20.8
+3.50 @1.38 %72.7 %0.0 @3.66 %27.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.5% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
1 Gol 2.3% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
2 Gol 7.0% 2.5% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
3 Gol 14.0% 5.0% 0.9% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 21.0% 7.5% 1.4% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 25.1% 9.1% 1.6% 0.2% 0.0% 0.0%
Isenmulang Kalteng — Son 5 Maç
M vs Bekasi City (D)
3 - 1
G vs Persekat (D)
1 - 2
G vs Sriwijaya FC (E)
15 - 0
G vs Dejan (E)
1 - 0
Sriwijaya FC — Son 5 Maç
M vs Garudayaksa (E)
0 - 3
M vs PSMS Medan (D)
1 - 0
M vs Persekat (D)
2 - 0
M vs PSPS (E)
0 - 6
M vs Persiraja Banda Aceh (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
29.01.2026 Liga 2 Isenmulang Kalteng 15 - 0 Sriwijaya FC