Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group D •
07.03.2026 — 20:00
Sainte Geneviève
Elo: 1458λ (Beklenen Gol): 1.61
1 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 2
C' Chartres
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 1.64
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sainte Geneviève - C' Chartres mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.61, Dep: 1.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre C' Chartres %38.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sainte Geneviève xG
1.95
Dengeli
C' Chartres xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.0
X (Beraberlik)
%24.8
2 (Deplasman)
%38.2
Çifte Şans 1X: %61.8
Çifte Şans X2: %63.0
Çifte Şans 12: %75.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3
0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.2
1.5 Alt: %15.8
2.5 Üst: %62.9
2.5 Alt: %37.1
3.5 Üst: %40.7
3.5 Alt: %59.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.2
KG Yok
%34.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.0
1-2
%8.4
2-1
%8.3
2-2
%6.8
0-1
%5.6
1-0
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.0
İY X: %39.3
İY 2: %30.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.8
İY 0.5 Alt: %24.2
İY 1.5 Üst: %43.7
İY 1.5 Alt: %56.3
İY 2.5 Üst: %18.0
İY 2.5 Alt: %82.0
İY 3.5 Üst: %5.9
İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.32
+
Dep
5.24
=
Toplam
10.55
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.6
8.5 Alt: %27.4
9.5 Üst: %60.9
9.5 Alt: %39.1
10.5 Üst: %48.6
10.5 Alt: %51.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.85 Korner (Ev: 2.45, Dep: 2.41)
İY 4.5 Üst: %53.4
İY 4.5 Alt: %46.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.8 |
Eşit: %12.4 |
Dep: %42.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27
Ev: 13.9 • Dep: 13.2
İsabetli Şut
9.4
Ev: 4.9 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.7
21.5 Alt: %14.3
23.5 Şut Üst: %74.6
23.5 Alt: %25.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.5
7.5 Alt: %27.5
8.5 İsabetli Üst: %60.1
8.5 Alt: %39.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSainte Geneviève
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
C' Chartres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sainte Geneviève (0.0)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %25.1
C' Chartres (+0.00)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.06
%48.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.44 | %18.4 | %0.0 | @1.22 | %81.6 |
| -1.25 | @4.94 | %20.2 | %0.0 | @1.25 | %79.8 |
| -1.00 | @4.44 | %22.5 | %18.5 | @1.29 | %77.5 |
| -0.75 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| -0.50 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| -0.25 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| 0.0 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %25.1 | @1.97 | %50.8 |
| +0.25 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| +0.50 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| +0.75 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.17 | %31.6 |
| +1.00 | @1.31 | %76.4 | %18.8 | @4.23 | %23.6 |
| +1.25 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.72 | %21.2 |
| +1.50 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.21 | %19.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.58 | %17.9 |
| +2.00 | @1.26 | %79.6 | %21.6 | @4.90 | %20.4 |
| +2.25 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.0 |
| +2.50 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| +2.75 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.3 |
| +3.00 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %22.5 | @2.06 | %48.5 |
| +3.25 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| +3.50 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.7% | 5.7% | 5.3% | 2.9% | 1.2% | 0.4% |
| 1 Gol | 5.6% | 11.2% | 8.5% | 4.6% | 1.9% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.1% | 8.4% | 6.8% | 3.7% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 2.7% | 4.5% | 3.7% | 2.0% | 0.8% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.8% | 1.5% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Sainte Geneviève — Son 5 Maç
M
vs Bretigny Foot (D)
2 - 1
M
vs Bretigny Foot (D)
2 - 1
B
vs Bretigny Foot (E)
1 - 1
M
vs Aiglon (D)
3 - 2
C' Chartres — Son 5 Maç
M
vs Linas-Montlhery (E)
0 - 3
B
vs Dives-Cabourg (D)
3 - 3
G
vs Caen II (E)
2 - 0
G
vs Trouville Deauville (D)
1 - 2
M
vs Caen II (E)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.