Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 21.03.2026 — 20:00

C' Chartres

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 0.83
1 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Racing Colombes 92

Elo: 1612
λ (Beklenen Gol): 2.18
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
C' Chartres - Racing Colombes 92 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.82, Dep: 2.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Colombes 92 %67.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
C' Chartres xG 1.20
Dengeli
Racing Colombes 92 xG 2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %12.2
X (Beraberlik) %20.1
2 (Deplasman) %67.7

Çifte Şans 1X: %32.4
Çifte Şans X2: %87.8
Çifte Şans 12: %79.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.2 0.5 Alt: %5.8
1.5 Üst: %80.8 1.5 Alt: %19.2
2.5 Üst: %57.7 2.5 Alt: %42.3
3.5 Üst: %35.3 3.5 Alt: %64.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %50.5
KG Yok %49.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-2
%11.8
0-1
%10.2
1-2
%9.7
1-1
%9.6
0-3
%8.6
1-3
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.1 İY X: %37.7 İY 2: %49.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.3 İY 0.5 Alt: %26.7
İY 1.5 Üst: %39.6 İY 1.5 Alt: %60.4
İY 2.5 Üst: %15.2 İY 2.5 Alt: %84.8
İY 3.5 Üst: %4.5 İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.74
+
Dep 6.4
=
Toplam 10.14
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.3 8.5 Alt: %31.7
9.5 Üst: %56.0 9.5 Alt: %44.0
10.5 Üst: %43.5 10.5 Alt: %56.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.67 Korner (Ev: 1.72, Dep: 2.95)
İY 4.5 Üst: %49.9 İY 4.5 Alt: %50.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %15.7 | Eşit: %9.1 | Dep: %75.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.6
Ev: 9.1 • Dep: 16.5
İsabetli Şut 8.9
Ev: 3.2 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.6 21.5 Alt: %21.4
23.5 Şut Üst: %64.9 23.5 Alt: %35.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.2 7.5 Alt: %33.8
8.5 İsabetli Üst: %52.9 8.5 Alt: %47.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
C' Chartres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Racing Colombes 92
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
C' Chartres (+1.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Racing Colombes 92 (-1.25)
@2.05
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.04
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @25.60 %3.9 %0.0 @1.04 %96.1
-1.25 @24.50 %4.1 %0.0 @1.04 %95.9
-1.00 @23.40 %4.3 %8.6 @1.04 %95.7
-0.75 @11.67 %8.6 %0.0 @1.09 %91.4
-0.50 @8.00 %12.5 %0.0 @1.14 %87.5
-0.25 @7.17 %13.9 %0.0 @1.16 %86.1
0.0 @6.35 %15.8 %20.6 @1.19 %84.3
+0.25 @3.93 %25.4 %0.0 @1.34 %74.6
+0.50 @3.02 %33.1 %0.0 @1.50 %66.9
+0.75 @2.66 %37.6 %0.0 @1.60 %62.4
+1.00 @2.30 %43.5 %23.8 @1.77 %56.5
+1.25 Ana Hat @1.96 %51.1 %0.0 @2.05 %48.9
+1.50 @1.76 %56.9 %0.0 @2.32 %43.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.29 %77.7 %0.0 @4.48 %22.3
+2.00 @1.35 %74.2 %23.6 @3.88 %25.8
+2.25 @1.56 %64.3 %0.0 @2.80 %35.7
+2.50 @1.76 %56.7 %0.0 @2.31 %43.3
+2.75 Ana Hat @1.96 %51.1 %0.0 @2.04 %48.9
+3.00 @2.28 %43.8 %23.0 @1.78 %56.2
+3.25 @2.62 %38.1 %0.0 @1.62 %61.9
+3.50 @2.96 %33.8 %0.0 @1.51 %66.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.8% 10.4% 12.1% 8.8% 4.8% 2.1%
1 Gol 3.5% 9.8% 10.0% 7.2% 3.9% 1.7%
2 Gol 1.7% 3.8% 4.1% 3.0% 1.6% 0.7%
3 Gol 0.5% 1.0% 1.1% 0.8% 0.4% 0.2%
4 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
C' Chartres — Son 5 Maç
M vs Trouville Deauville (E)
0 - 2
G vs Sainte Geneviève (D)
1 - 4
M vs Linas-Montlhery (E)
0 - 3
B vs Dives-Cabourg (D)
3 - 3
G vs Caen II (E)
2 - 0
Racing Colombes 92 — Son 5 Maç
G vs Sainte Geneviève (E)
2 - 0
G vs Havre Caucriauville (D)
1 - 3
B vs St Ouen l'Aumône (E)
1 - 1
B vs Bastia II (E)
0 - 0
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.