Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 28.03.2026 — 18:00

Caen II

Elo: 1527
λ (Beklenen Gol): 1.79
2 - 1
Tamamlandı

C' Chartres

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 1.86
Model Güven Derecesi:
%80
Caen II - C' Chartres mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.79, Dep: 1.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre C' Chartres %39.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Caen II xG 2.00
Dengeli
C' Chartres xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.1
X (Beraberlik) %23.1
2 (Deplasman) %39.8

Çifte Şans 1X: %60.2
Çifte Şans X2: %62.9
Çifte Şans 12: %76.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7 0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.5 1.5 Alt: %11.5
2.5 Üst: %70.5 2.5 Alt: %29.6
3.5 Üst: %49.4 3.5 Alt: %50.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %70.9
KG Yok %29.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%9.3
1-2
%8.1
2-1
%7.8
2-2
%7.2
1-3
%5.0
3-1
%4.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.7 İY X: %36.9 İY 2: %32.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.5 İY 0.5 Alt: %20.5
İY 1.5 Üst: %49.6 İY 1.5 Alt: %50.4
İY 2.5 Üst: %22.4 İY 2.5 Alt: %77.6
İY 3.5 Üst: %8.1 İY 3.5 Alt: %91.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.68
+
Dep 5.71
=
Toplam 11.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.0 8.5 Alt: %20.0
9.5 Üst: %70.0 9.5 Alt: %30.0
10.5 Üst: %58.5 10.5 Alt: %41.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.24 Korner (Ev: 2.61, Dep: 2.63)
İY 4.5 Üst: %60.0 İY 4.5 Alt: %40.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %43.7 | Eşit: %12.0 | Dep: %44.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.5
Ev: 14.9 • Dep: 14.5
İsabetli Şut 10.3
Ev: 5.3 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.4 21.5 Alt: %6.6
23.5 Şut Üst: %86.6 23.5 Alt: %13.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.5 7.5 Alt: %19.5
8.5 İsabetli Üst: %69.9 8.5 Alt: %30.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Caen II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
C' Chartres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Caen II (0.0)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %23.6
C' Chartres (+0.00)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.25 %19.1 %0.0 @1.24 %81.0
-1.25 @4.78 %20.9 %0.0 @1.26 %79.1
-1.00 @4.31 %23.2 %17.9 @1.30 %76.8
-0.75 @3.26 %30.7 %0.0 @1.44 %69.3
-0.50 @2.71 %36.9 %0.0 @1.58 %63.1
-0.25 @2.39 %41.8 %0.0 @1.72 %58.2
0.0 Ana Hat @2.07 %48.3 %23.6 @1.93 %51.7
+0.25 @1.81 %55.2 %0.0 @2.23 %44.8
+0.50 @1.65 %60.5 %0.0 @2.53 %39.5
+0.75 @1.50 %66.7 %0.0 @3.00 %33.3
+1.00 @1.35 %74.3 %18.6 @3.89 %25.7
+1.25 @1.30 %76.9 %0.0 @4.33 %23.1
+1.50 @1.27 %79.0 %0.0 @4.77 %21.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %87.0 %0.0 @7.72 %13.0
+2.00 @1.17 %85.6 %18.4 @6.93 %14.4
+2.25 @1.30 %76.9 %0.0 @4.33 %23.1
+2.50 @1.43 %69.8 %0.0 @3.31 %30.2
+2.75 @1.51 %66.2 %0.0 @2.95 %33.9
+3.00 @1.63 %61.5 %21.6 @2.60 %38.5
+3.25 @1.85 %54.1 %0.0 @2.18 %45.9
+3.50 Ana Hat @2.07 %48.2 %0.0 @1.93 %51.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.3% 4.3% 4.6% 2.8% 1.3% 0.5%
1 Gol 4.1% 9.5% 8.2% 5.1% 2.4% 0.9%
2 Gol 4.3% 7.9% 7.4% 4.5% 2.1% 0.8%
3 Gol 2.5% 4.7% 4.4% 2.7% 1.3% 0.5%
4 Gol 1.1% 2.1% 2.0% 1.2% 0.6% 0.2%
5 Gol 0.4% 0.8% 0.7% 0.4% 0.2% 0.1%
Caen II — Son 5 Maç
G vs Sainte Geneviève (D)
1 - 2
M vs Havre Caucriauville (E)
0 - 1
G vs St Ouen l'Aumône (D)
1 - 2
G vs Versailles II (E)
4 - 1
M vs C' Chartres (D)
2 - 0
C' Chartres — Son 5 Maç
M vs Racing Colombes 92 (E)
1 - 3
M vs Trouville Deauville (E)
0 - 2
G vs Sainte Geneviève (D)
1 - 4
M vs Linas-Montlhery (E)
0 - 3
B vs Dives-Cabourg (D)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
22.11.2025 National 3 - Group D C' Chartres 2 - 0 Caen II
04.02.2023 National 2 - Group A C' Chartres 2 - 3 Caen II
03.09.2022 National 2 - Group A Caen II 0 - 1 C' Chartres
30.04.2022 National 2 - Group A Caen II 3 - 0 C' Chartres
04.12.2021 National 2 - Group A C' Chartres 4 - 0 Caen II