Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 04.04.2026 — 19:00

C' Chartres

Elo: 1496
λ (Beklenen Gol): 0.72
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Havre Caucriauville

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 1.75
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
C' Chartres - Havre Caucriauville mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.72, Dep: 1.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Havre Caucriauville %61.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
C' Chartres xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Havre Caucriauville xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.72 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %14.2
X (Beraberlik) %24.6
2 (Deplasman) %61.2

Çifte Şans 1X: %38.9
Çifte Şans X2: %85.8
Çifte Şans 12: %75.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.7 0.5 Alt: %9.4
1.5 Üst: %71.5 1.5 Alt: %28.6
2.5 Üst: %44.8 2.5 Alt: %55.2
3.5 Üst: %23.6 3.5 Alt: %76.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.3
KG Yok %56.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-1
%14.0
0-2
%12.9
1-1
%11.5
1-2
%9.3
0-0
%9.3
0-3
%7.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.6 İY X: %43.2 İY 2: %43.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.4 İY 0.5 Alt: %33.6
İY 1.5 Üst: %31.1 İY 1.5 Alt: %68.9
İY 2.5 Üst: %10.1 İY 2.5 Alt: %89.9
İY 3.5 Üst: %2.5 İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.53
+
Dep 5.48
=
Toplam 9.01
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.6 8.5 Alt: %45.4
9.5 Üst: %41.4 9.5 Alt: %58.6
10.5 Üst: %29.5 10.5 Alt: %70.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.15 Korner (Ev: 1.63, Dep: 2.52)
İY 4.5 Üst: %40.0 İY 4.5 Alt: %60.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %20.5 | Eşit: %11.0 | Dep: %68.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.3
Ev: 8.5 • Dep: 13.9
İsabetli Şut 7.8
Ev: 3 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %55.4 21.5 Alt: %44.6
23.5 Şut Üst: %38.8 23.5 Alt: %61.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.3 7.5 Alt: %48.8
8.5 İsabetli Üst: %37.3 8.5 Alt: %62.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
C' Chartres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Havre Caucriauville
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
C' Chartres (+1.00)
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %25.7
Havre Caucriauville (-1.00)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @23.91 %4.2 %0.0 @1.04 %95.8
-1.25 @22.70 %4.4 %0.0 @1.05 %95.6
-1.00 @21.48 %4.7 %10.2 @1.05 %95.4
-0.75 @10.25 %9.8 %0.0 @1.11 %90.3
-0.50 @6.98 %14.3 %0.0 @1.17 %85.7
-0.25 @6.11 %16.4 %0.0 @1.20 %83.6
0.0 @5.24 %19.1 %24.8 @1.24 %80.9
+0.25 @3.27 %30.6 %0.0 @1.44 %69.5
+0.50 @2.55 %39.2 %0.0 @1.64 %60.8
+0.75 @2.22 %45.0 %0.0 @1.82 %55.0
+1.00 Ana Hat @1.90 %52.8 %25.7 @2.12 %47.2
+1.25 @1.67 %59.7 %0.0 @2.48 %40.3
+1.50 @1.54 %64.9 %0.0 @2.85 %35.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.50 %66.7 %0.0 @3.00 %33.3
+2.00 @1.65 %60.6 %26.9 @2.54 %39.4
+2.25 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
+2.50 @2.26 %44.3 %0.0 @1.80 %55.7
+2.75 @2.66 %37.7 %0.0 @1.60 %62.4
+3.00 @3.43 %29.1 %21.4 @1.41 %70.9
+3.25 @3.90 %25.6 %0.0 @1.34 %74.4
+3.50 @4.37 %22.9 %0.0 @1.30 %77.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.3% 14.1% 13.0% 7.6% 3.3% 1.2%
1 Gol 5.4% 11.6% 9.4% 5.5% 2.4% 0.8%
2 Gol 2.2% 3.9% 3.4% 2.0% 0.9% 0.3%
3 Gol 0.5% 0.9% 0.8% 0.5% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.1% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
C' Chartres — Son 5 Maç
M vs Caen II (D)
2 - 1
M vs Racing Colombes 92 (E)
1 - 3
M vs Trouville Deauville (E)
0 - 2
G vs Sainte Geneviève (D)
1 - 4
M vs Linas-Montlhery (E)
0 - 3
Havre Caucriauville — Son 5 Maç
B vs Dives-Cabourg (E)
0 - 0
G vs Caen II (D)
0 - 1
M vs Racing Colombes 92 (E)
1 - 3
G vs Linas-Montlhery (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.