Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group H •
07.03.2026 — 20:00
Olympique Lyonnais II
Elo: 1458λ (Beklenen Gol): 1.51
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Stade Beaucairois
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Olympique Lyonnais II - Stade Beaucairois mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.51, Dep: 1.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Olympique Lyonnais II %47.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Olympique Lyonnais II xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Stade Beaucairois xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.51 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%47.4
X (Beraberlik)
%27.7
2 (Deplasman)
%24.8
Çifte Şans 1X: %75.2
Çifte Şans X2: %52.6
Çifte Şans 12: %72.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1
0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %72.8
1.5 Alt: %27.2
2.5 Üst: %46.4
2.5 Alt: %53.6
3.5 Üst: %24.9
3.5 Alt: %75.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.8
KG Yok
%49.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.2
1-0
%11.1
2-1
%9.3
2-0
%9.0
0-0
%8.9
0-1
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.8
İY X: %44.4
İY 2: %20.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.2
İY 0.5 Alt: %32.8
İY 1.5 Üst: %32.2
İY 1.5 Alt: %67.8
İY 2.5 Üst: %10.7
İY 2.5 Alt: %89.3
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.11
+
Dep
3.92
=
Toplam
9.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.9
8.5 Alt: %45.1
9.5 Üst: %41.7
9.5 Alt: %58.3
10.5 Üst: %29.8
10.5 Alt: %70.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.16 Korner (Ev: 2.35, Dep: 1.8)
İY 4.5 Üst: %40.2
İY 4.5 Alt: %59.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.9 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %28.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.7
Ev: 13.2 • Dep: 9.4
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.7 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.3
21.5 Alt: %41.7
23.5 Şut Üst: %41.7
23.5 Alt: %58.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.8
7.5 Alt: %46.2
8.5 İsabetli Üst: %39.9
8.5 Alt: %60.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOlympique Lyonnais II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade Beaucairois
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Olympique Lyonnais II (-0.50)
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stade Beaucairois (+0.50)
@1.89
%52.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.14
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.15 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %75.9 |
| -1.25 | @3.67 | %27.2 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| -1.00 | @3.19 | %31.3 | %23.1 | @1.46 | %68.7 |
| -0.75 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.68 | %59.7 |
| -0.50 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.89 | %52.8 |
| -0.25 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| 0.0 | @1.53 | %65.5 | %27.9 | @2.90 | %34.5 |
| +0.25 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| +0.50 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.01 | %24.9 |
| +0.75 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.37 | %18.6 |
| +1.00 | @1.13 | %88.8 | %15.5 | @8.94 | %11.2 |
| +1.25 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.76 | %10.3 |
| +1.50 | @1.10 | %90.5 | %0.0 | @10.57 | %9.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.5 |
| +2.00 | @1.59 | %62.8 | %26.6 | @2.69 | %37.2 |
| +2.25 Ana Hat | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
| +2.50 | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.86 | %53.9 |
| +2.75 | @2.53 | %39.6 | %0.0 | @1.66 | %60.4 |
| +3.00 | @3.20 | %31.3 | %21.6 | @1.46 | %68.7 |
| +3.25 | @3.64 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| +3.50 | @4.08 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.9% | 7.3% | 4.2% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.1% | 13.3% | 6.3% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.1% | 9.3% | 4.8% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.6% | 4.7% | 2.4% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.7% | 1.8% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Olympique Lyonnais II — Son 5 Maç
G
vs Cannet Rocheville (D)
1 - 2
G
vs Lyon Duchere (D)
2 - 3
M
vs ASPTT Dijon (D)
3 - 2
G
vs Stade Beaucairois (D)
0 - 1
M
vs Lyon Duchere (E)
1 - 2
Stade Beaucairois — Son 5 Maç
B
vs Carnoux (E)
1 - 1
M
vs Fos (E)
0 - 3
M
vs Olympique Lyonnais II (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | National 3 - Group H | Stade Beaucairois | 0 - 1 | Olympique Lyonnais II |