Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group F •
08.03.2026 — 17:00
Sochaux II
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 1.22
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Belfort
Elo: 1495λ (Beklenen Gol): 1.13
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sochaux II - Belfort mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 1.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sochaux II %37.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sochaux II xG
1.60
Dengeli
Belfort xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.3
X (Beraberlik)
%29.9
2 (Deplasman)
%32.8
Çifte Şans 1X: %67.2
Çifte Şans X2: %62.7
Çifte Şans 12: %70.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.5
0.5 Alt: %10.5
1.5 Üst: %69.1
1.5 Alt: %30.9
2.5 Üst: %41.8
2.5 Alt: %58.2
3.5 Üst: %21.2
3.5 Alt: %78.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.8
KG Yok
%51.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%10.6
0-0
%10.5
0-1
%9.8
2-1
%8.0
1-2
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.1
İY X: %46.6
İY 2: %25.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.6
İY 0.5 Alt: %35.4
İY 1.5 Üst: %29.3
İY 1.5 Alt: %70.7
İY 2.5 Üst: %9.1
İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.54
+
Dep
4.15
=
Toplam
8.69
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.3
8.5 Alt: %49.7
9.5 Üst: %37.2
9.5 Alt: %62.8
10.5 Üst: %25.8
10.5 Alt: %74.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4 Korner (Ev: 2.09, Dep: 1.91)
İY 4.5 Üst: %37.1
İY 4.5 Alt: %62.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.4 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %38.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.6
Ev: 11.5 • Dep: 10.1
İsabetli Şut
7.5
Ev: 4.1 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.2
21.5 Alt: %50.8
23.5 Şut Üst: %32.9
23.5 Alt: %67.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.2
7.5 Alt: %51.8
8.5 İsabetli Üst: %34.4
8.5 Alt: %65.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSochaux II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Belfort
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sochaux II (0.0)
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %30.0
Belfort (+0.00)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.10 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| -1.25 | @5.46 | %18.3 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| -1.00 | @4.83 | %20.7 | %20.8 | @1.26 | %79.3 |
| -0.75 | @3.34 | %29.9 | %0.0 | @1.43 | %70.1 |
| -0.50 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
| -0.25 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| 0.0 Ana Hat | @1.88 | %53.2 | %30.0 | @2.13 | %46.9 |
| +0.25 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| +0.50 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +0.75 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.90 | %25.7 |
| +1.00 | @1.20 | %83.2 | %19.2 | @5.94 | %16.9 |
| +1.25 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.64 | %15.1 |
| +1.50 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.34 | %13.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| +2.00 | @1.74 | %57.3 | %27.4 | @2.34 | %42.7 |
| +2.25 Ana Hat | @2.07 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| +2.50 | @2.40 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| +2.75 | @2.87 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| +3.00 | @3.79 | %26.4 | %20.7 | @1.36 | %73.6 |
| +3.25 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| +3.50 | @4.78 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.5% | 9.8% | 6.1% | 2.3% | 0.7% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.7% | 14.2% | 7.5% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.1% | 8.1% | 4.6% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.9% | 3.3% | 1.9% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Sochaux II — Son 5 Maç
G
vs Thaon (D)
0 - 2
M
vs Pontarlier (E)
1 - 2
B
vs Pontarlier (D)
1 - 1
B
vs Pontarlier (E)
1 - 1
M
vs Pontarlier (E)
0 - 1
Belfort — Son 5 Maç
B
vs Troyes II (E)
1 - 1
B
vs Besançon (D)
1 - 1
M
vs Jura Dolois (E)
0 - 1
B
vs Racing Besançon (D)
1 - 1
G
vs Besançon (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.