Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 28.03.2026 — 20:00

Belfort

Elo: 1502
λ (Beklenen Gol): 1.65
0 - 1
Tamamlandı

Strasbourg II

Elo: 1482
λ (Beklenen Gol): 0.86
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Belfort - Strasbourg II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.65, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Belfort %55.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Belfort xG 1.95
Dengeli
Strasbourg II xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %55.4
X (Beraberlik) %26.1
2 (Deplasman) %18.5

Çifte Şans 1X: %81.6
Çifte Şans X2: %44.6
Çifte Şans 12: %73.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.9 0.5 Alt: %9.1
1.5 Üst: %72.3 1.5 Alt: %27.7
2.5 Üst: %45.8 2.5 Alt: %54.2
3.5 Üst: %24.4 3.5 Alt: %75.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.3
KG Yok %52.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%12.6
1-1
%12.4
2-0
%11.1
2-1
%9.5
0-0
%9.0
3-0
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.7 İY X: %43.7 İY 2: %16.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.9 İY 0.5 Alt: %33.1
İY 1.5 Üst: %31.8 İY 1.5 Alt: %68.2
İY 2.5 Üst: %10.5 İY 2.5 Alt: %89.6
İY 3.5 Üst: %2.7 İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.41
+
Dep 3.56
=
Toplam 8.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.0 8.5 Alt: %46.0
9.5 Üst: %40.8 9.5 Alt: %59.2
10.5 Üst: %29.0 10.5 Alt: %71.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.13 Korner (Ev: 2.49, Dep: 1.64)
İY 4.5 Üst: %39.6 İY 4.5 Alt: %60.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %67.4 | Eşit: %11.3 | Dep: %21.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.5
Ev: 14.1 • Dep: 8.4
İsabetli Şut 7.9
Ev: 5 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.2 21.5 Alt: %42.8
23.5 Şut Üst: %40.5 23.5 Alt: %59.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.3 7.5 Alt: %46.7
8.5 İsabetli Üst: %39.4 8.5 Alt: %60.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Belfort
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Strasbourg II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Belfort (-0.75)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Strasbourg II (+0.75)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.30 %30.3 %0.0 @1.43 %69.7
-1.25 @2.89 %34.6 %0.0 @1.53 %65.4
-1.00 @2.48 %40.3 %24.8 @1.68 %59.7
-0.75 Ana Hat @2.05 %48.8 %0.0 @1.95 %51.2
-0.50 @1.81 %55.1 %0.0 @2.23 %44.9
-0.25 @1.58 %63.5 %0.0 @2.74 %36.5
0.0 @1.34 %74.8 %26.3 @3.97 %25.2
+0.25 @1.27 %78.6 %0.0 @4.68 %21.4
+0.50 @1.23 %81.5 %0.0 @5.39 %18.6
+0.75 @1.15 %86.8 %0.0 @7.60 %13.2
+1.00 @1.08 %93.0 %12.4 @14.26 %7.0
+1.25 @1.07 %93.5 %0.0 @15.27 %6.6
+1.50 @1.07 %93.9 %0.0 @16.28 %6.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.47 %67.8 %0.0 @3.11 %32.2
+2.00 @1.61 %62.0 %26.7 @2.63 %38.0
+2.25 Ana Hat @1.91 %52.4 %0.0 @2.10 %47.6
+2.50 @2.20 %45.5 %0.0 @1.83 %54.6
+2.75 @2.57 %38.9 %0.0 @1.64 %61.1
+3.00 @3.28 %30.5 %21.6 @1.44 %69.6
+3.25 @3.74 %26.8 %0.0 @1.37 %73.2
+3.50 @4.19 %23.9 %0.0 @1.31 %76.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.1% 6.1% 3.0% 0.9% 0.2% 0.0%
1 Gol 12.7% 12.5% 5.0% 1.4% 0.3% 0.1%
2 Gol 11.2% 9.6% 4.1% 1.2% 0.2% 0.0%
3 Gol 6.2% 5.3% 2.3% 0.6% 0.1% 0.0%
4 Gol 2.6% 2.2% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.8% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Belfort — Son 5 Maç
M vs Jura Dolois (D)
2 - 1
M vs Racing Besançon (E)
0 - 1
G vs Sochaux II (D)
1 - 2
B vs Troyes II (E)
1 - 1
B vs Besançon (D)
1 - 1
Strasbourg II — Son 5 Maç
M vs Thaon (E)
1 - 7
M vs Chalon-sur-Saône (D)
2 - 0
G vs Ivry (E)
1 - 0
M vs Besançon (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.