Fransa
National 3 - Group F •
28.03.2026 — 20:00
Belfort
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 1.66
0 - 1
Tamamlandı
Strasbourg II
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Belfort - Strasbourg II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.66, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Belfort %55.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%52.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Belfort xG
1.95
Dengeli
Strasbourg II xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%55.6
X (Beraberlik)
%26.1
2 (Deplasman)
%18.4
Çifte Şans 1X: %81.6
Çifte Şans X2: %44.5
Çifte Şans 12: %73.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.9
0.5 Alt: %9.1
1.5 Üst: %72.3
1.5 Alt: %27.7
2.5 Üst: %45.9
2.5 Alt: %54.1
3.5 Üst: %24.5
3.5 Alt: %75.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.3
KG Yok
%52.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%12.6
1-1
%12.4
2-0
%11.2
2-1
%9.5
0-0
%9.0
3-0
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.8
İY X: %43.7
İY 2: %16.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.0
İY 0.5 Alt: %33.1
İY 1.5 Üst: %31.8
İY 1.5 Alt: %68.2
İY 2.5 Üst: %10.5
İY 2.5 Alt: %89.5
İY 3.5 Üst: %2.7
İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.42
+
Dep
3.55
=
Toplam
8.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.0
8.5 Alt: %46.0
9.5 Üst: %40.9
9.5 Alt: %59.1
10.5 Üst: %29.0
10.5 Alt: %71.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.13 Korner (Ev: 2.49, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %39.6
İY 4.5 Alt: %60.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %67.5 |
Eşit: %11.3 |
Dep: %21.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.5
Ev: 14.2 • Dep: 8.4
İsabetli Şut
7.9
Ev: 5 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.2
21.5 Alt: %42.8
23.5 Şut Üst: %40.6
23.5 Alt: %59.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.4
7.5 Alt: %46.7
8.5 İsabetli Üst: %39.4
8.5 Alt: %60.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBelfort
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Strasbourg II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Belfort (-0.75)
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Strasbourg II (+0.75)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.10
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| -1.25 | @2.88 | %34.7 | %0.0 | @1.53 | %65.3 |
| -1.00 | @2.47 | %40.5 | %24.8 | @1.68 | %59.5 |
| -0.75 Ana Hat | @2.04 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| -0.50 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
| -0.25 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.75 | %36.4 |
| 0.0 | @1.33 | %75.0 | %26.3 | @3.99 | %25.1 |
| +0.25 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.70 | %21.3 |
| +0.50 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.42 | %18.5 |
| +0.75 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.64 | %13.1 |
| +1.00 | @1.07 | %93.0 | %12.4 | @14.36 | %7.0 |
| +1.25 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.37 | %6.5 |
| +1.50 | @1.07 | %93.9 | %0.0 | @16.38 | %6.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.11 | %32.2 |
| +2.00 | @1.61 | %62.0 | %26.7 | @2.63 | %38.0 |
| +2.25 Ana Hat | @1.91 | %52.5 | %0.0 | @2.10 | %47.5 |
| +2.50 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.83 | %54.5 |
| +2.75 | @2.57 | %38.9 | %0.0 | @1.64 | %61.1 |
| +3.00 | @3.28 | %30.5 | %21.6 | @1.44 | %69.5 |
| +3.25 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
| +3.50 | @4.18 | %23.9 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.1% | 6.1% | 3.0% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.7% | 12.4% | 4.9% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 11.2% | 9.6% | 4.1% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 6.2% | 5.3% | 2.3% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.6% | 2.2% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.9% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Belfort — Son 5 Maç
M
vs Jura Dolois (D)
2 - 1
M
vs Racing Besançon (E)
0 - 1
G
vs Sochaux II (D)
1 - 2
B
vs Troyes II (E)
1 - 1
B
vs Besançon (D)
1 - 1
Strasbourg II — Son 5 Maç
M
vs Thaon (E)
1 - 7
M
vs Chalon-sur-Saône (D)
2 - 0
G
vs Ivry (E)
1 - 0
M
vs Besançon (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.