Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group F •
18.04.2026 — 19:00
Belfort
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 0.77
1 - 2
Tamamlandı
Torcy
Elo: 1555λ (Beklenen Gol): 1.68
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Belfort - Torcy mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.77, Dep: 1.68 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Torcy %58.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Belfort xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Torcy xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.77 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.0
X (Beraberlik)
%25.6
2 (Deplasman)
%58.3
Çifte Şans 1X: %41.7
Çifte Şans X2: %84.0
Çifte Şans 12: %74.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.5
0.5 Alt: %9.6
1.5 Üst: %71.0
1.5 Alt: %29.0
2.5 Üst: %44.3
2.5 Alt: %55.7
3.5 Üst: %23.2
3.5 Alt: %76.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.5
KG Yok
%55.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%13.7
0-2
%12.2
1-1
%12.0
0-0
%9.5
1-2
%9.4
0-3
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %14.8
İY X: %43.8
İY 2: %41.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.1
İY 0.5 Alt: %33.9
İY 1.5 Üst: %30.7
İY 1.5 Alt: %69.3
İY 2.5 Üst: %9.9
İY 2.5 Alt: %90.1
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.63
+
Dep
5.33
=
Toplam
8.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.9
8.5 Alt: %46.1
9.5 Üst: %40.7
9.5 Alt: %59.3
10.5 Üst: %28.9
10.5 Alt: %71.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.12 Korner (Ev: 1.67, Dep: 2.45)
İY 4.5 Üst: %39.5
İY 4.5 Alt: %60.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %22.8 |
Eşit: %11.6 |
Dep: %65.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.2
Ev: 8.7 • Dep: 13.4
İsabetli Şut
7.7
Ev: 3.1 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %54.3
21.5 Alt: %45.7
23.5 Şut Üst: %37.7
23.5 Alt: %62.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.7
7.5 Alt: %49.3
8.5 İsabetli Üst: %36.8
8.5 Alt: %63.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBelfort
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Torcy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Belfort (+0.75)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Torcy (-0.75)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @20.24 | %4.9 | %0.0 | @1.05 | %95.1 |
| -1.25 | @19.11 | %5.2 | %0.0 | @1.06 | %94.8 |
| -1.00 | @17.97 | %5.6 | %11.2 | @1.06 | %94.4 |
| -0.75 | @8.96 | %11.2 | %0.0 | @1.13 | %88.8 |
| -0.50 | @6.20 | %16.1 | %0.0 | @1.19 | %83.9 |
| -0.25 | @5.40 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
| 0.0 | @4.60 | %21.8 | %25.8 | @1.28 | %78.3 |
| +0.25 | @3.00 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
| +0.50 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.0 |
| +0.75 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| +1.00 | @1.78 | %56.3 | %25.5 | @2.29 | %43.7 |
| +1.25 | @1.59 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +1.50 | @1.48 | %67.5 | %0.0 | @3.07 | %32.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| +2.00 | @1.67 | %60.1 | %27.0 | @2.50 | %40.0 |
| +2.25 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %0.0 | @2.03 | %49.3 |
| +2.50 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
| +2.75 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
| +3.00 | @3.49 | %28.7 | %21.3 | @1.40 | %71.3 |
| +3.25 | @3.96 | %25.3 | %0.0 | @1.34 | %74.8 |
| +3.50 | @4.43 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.5% | 13.8% | 12.3% | 6.9% | 2.9% | 1.0% |
| 1 Gol | 5.8% | 12.1% | 9.4% | 5.3% | 2.2% | 0.7% |
| 2 Gol | 2.6% | 4.3% | 3.6% | 2.0% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 0.7% | 1.1% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Belfort — Son 5 Maç
G
vs Thonon Evian (D)
1 - 5
M
vs Strasbourg II (E)
0 - 1
M
vs Jura Dolois (D)
2 - 1
M
vs Racing Besançon (E)
0 - 1
G
vs Sochaux II (D)
1 - 2
Torcy — Son 5 Maç
G
vs Thaon (E)
2 - 1
G
vs Chalon-sur-Saône (D)
1 - 4
G
vs Besançon (D)
0 - 1
G
vs Mulhouse (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.