İngiltere
U18 Premier League - North •
02.05.2026 — 14:30
Wolves U18
Elo: 1425λ (Beklenen Gol): 1.73
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Burnley U18
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 2.02
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Wolves U18 - Burnley U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.73, Dep: 2.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Burnley U18 %44.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wolves U18 xG
2.00
Dengeli
Burnley U18 xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.0
X (Beraberlik)
%22.5
2 (Deplasman)
%44.6
Çifte Şans 1X: %55.4
Çifte Şans X2: %67.1
Çifte Şans 12: %77.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.0
0.5 Alt: %3.1
1.5 Üst: %89.5
1.5 Alt: %10.6
2.5 Üst: %72.3
2.5 Alt: %27.7
3.5 Üst: %51.6
3.5 Alt: %48.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.0
KG Yok
%28.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.8
1-2
%8.3
2-2
%7.2
2-1
%7.1
1-3
%5.6
2-3
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.3
İY X: %36.2
İY 2: %35.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.5
İY 0.5 Alt: %19.6
İY 1.5 Üst: %51.1
İY 1.5 Alt: %48.9
İY 2.5 Üst: %23.7
İY 2.5 Alt: %76.3
İY 3.5 Üst: %8.8
İY 3.5 Alt: %91.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.56
+
Dep
6.07
=
Toplam
11.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.9
8.5 Alt: %18.1
9.5 Üst: %72.3
9.5 Alt: %27.7
10.5 Üst: %61.2
10.5 Alt: %38.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.35 Korner (Ev: 2.56, Dep: 2.79)
İY 4.5 Üst: %61.8
İY 4.5 Alt: %38.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %38.3 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %50.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.1
Ev: 14.6 • Dep: 15.5
İsabetli Şut
10.5
Ev: 5.2 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.8
21.5 Alt: %5.2
23.5 Şut Üst: %88.9
23.5 Alt: %11.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.2
7.5 Alt: %17.8
8.5 İsabetli Üst: %72.2
8.5 Alt: %27.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWolves U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Burnley U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Wolves U18 (+0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Burnley U18 (-0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.09 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| -1.25 | @5.59 | %17.9 | %0.0 | @1.22 | %82.1 |
| -1.00 | @5.08 | %19.7 | %16.5 | @1.24 | %80.3 |
| -0.75 | @3.72 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| -0.50 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| -0.25 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
| 0.0 | @2.34 | %42.8 | %23.1 | @1.75 | %57.2 |
| +0.25 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| +0.50 | @1.79 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| +0.75 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| +1.00 | @1.44 | %69.5 | %19.4 | @3.28 | %30.5 |
| +1.25 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
| +1.50 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.07 | %24.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.1 | %0.0 | @8.42 | %11.9 |
| +2.00 | @1.15 | %86.9 | %17.6 | @7.60 | %13.2 |
| +2.25 | @1.27 | %78.5 | %0.0 | @4.64 | %21.5 |
| +2.50 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +2.75 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.8 |
| +3.00 | @1.56 | %63.9 | %21.2 | @2.77 | %36.1 |
| +3.25 | @1.78 | %56.3 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| +3.50 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.0% | 4.2% | 4.9% | 3.3% | 1.7% | 0.7% |
| 1 Gol | 3.5% | 9.1% | 8.5% | 5.7% | 2.9% | 1.2% |
| 2 Gol | 3.6% | 7.3% | 7.4% | 5.0% | 2.5% | 1.0% |
| 3 Gol | 2.1% | 4.2% | 4.2% | 2.9% | 1.4% | 0.6% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.8% | 1.8% | 1.2% | 0.6% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
Wolves U18 — Son 5 Maç
B
vs Sunderland U18 (E)
1 - 1
G
vs Sunderland U18 (E)
4 - 2
M
vs Sunderland U18 (D)
2 - 0
G
vs Sunderland U18 (E)
3 - 0
M
vs Sunderland U18 (D)
3 - 1
Burnley U18 — Son 5 Maç
G
vs Leeds United U18 (D)
2 - 5
M
vs Leeds United U18 (D)
6 - 1
M
vs Leeds United U18 (E)
0 - 1
G
vs Leeds United U18 (D)
0 - 3
G
vs Leeds United U18 (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.