Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Ligue 2 •
21.04.2026 — 18:00
MO Bejaia
Elo: 1541λ (Beklenen Gol): 1.40
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Khroub
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 0.75
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
MO Bejaia - Khroub mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.40, Dep: 0.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre MO Bejaia %51.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
MO Bejaia xG
1.64
Dengeli
Khroub xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.7
X (Beraberlik)
%29.3
2 (Deplasman)
%19.1
Çifte Şans 1X: %80.9
Çifte Şans X2: %48.4
Çifte Şans 12: %70.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.4
0.5 Alt: %12.6
1.5 Üst: %64.3
1.5 Alt: %35.8
2.5 Üst: %36.4
2.5 Alt: %63.6
3.5 Üst: %17.1
3.5 Alt: %82.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.7
KG Yok
%59.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.4
1-1
%13.1
0-0
%12.6
2-0
%11.5
2-1
%8.6
0-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.1
İY X: %47.7
İY 2: %16.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.4
İY 0.5 Alt: %38.6
İY 1.5 Üst: %25.8
İY 1.5 Alt: %74.2
İY 2.5 Üst: %7.4
İY 2.5 Alt: %92.6
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.9
+
Dep
3.33
=
Toplam
8.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.0
8.5 Alt: %56.0
9.5 Üst: %31.3
9.5 Alt: %68.7
10.5 Üst: %20.8
10.5 Alt: %79.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.79 Korner (Ev: 2.26, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %33.0
İY 4.5 Alt: %67.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %64.5 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %23.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.3
Ev: 12.6 • Dep: 7.7
İsabetli Şut
7.1
Ev: 4.5 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %38.5
21.5 Alt: %61.5
23.5 Şut Üst: %23.6
23.5 Alt: %76.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.1
7.5 Alt: %57.9
8.5 İsabetli Üst: %28.8
8.5 Alt: %71.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMO Bejaia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Khroub
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
MO Bejaia (-0.50)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Khroub (+0.50)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.87 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| -1.25 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| -1.00 | @2.88 | %34.8 | %25.7 | @1.53 | %65.3 |
| -0.75 | @2.25 | %44.4 | %0.0 | @1.80 | %55.6 |
| -0.50 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| -0.25 | @1.66 | %60.4 | %0.0 | @2.52 | %39.6 |
| 0.0 | @1.37 | %73.0 | %29.4 | @3.70 | %27.1 |
| +0.25 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.47 | %22.4 |
| +0.50 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.24 | %19.1 |
| +0.75 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.49 | %13.4 |
| +1.00 | @1.07 | %93.3 | %13.3 | @14.88 | %6.7 |
| +1.25 | @1.07 | %93.8 | %0.0 | @16.02 | %6.2 |
| +1.50 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.16 | %5.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.72 | %58.3 | %0.0 | @2.40 | %41.7 |
| +2.00 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %27.9 | @2.01 | %49.8 |
| +2.25 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| +2.50 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| +2.75 | @3.41 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
| +3.00 | @4.79 | %20.9 | %19.4 | @1.26 | %79.1 |
| +3.25 | @5.37 | %18.6 | %0.0 | @1.23 | %81.4 |
| +3.50 | @5.94 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.6% | 7.8% | 3.3% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.5% | 13.2% | 4.6% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.5% | 8.6% | 3.2% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.4% | 4.0% | 1.5% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.9% | 1.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
MO Bejaia — Son 5 Maç
G
vs JS Bordj Ménaïel (D)
0 - 1
B
vs Nrb Beni Oulbene (D)
1 - 1
G
vs USM Annaba (E)
1 - 0
G
vs USM Annaba (D)
0 - 1
B
vs USM Annaba (D)
1 - 1
Khroub — Son 5 Maç
M
vs USM Annaba (E)
0 - 3
G
vs Teleghma (E)
1 - 0
M
vs USM Annaba (D)
2 - 1
G
vs USM Annaba (E)
2 - 1
B
vs Teleghma (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.