Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group A •
11.04.2026 — 20:00
Lege-Cap-Ferret
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 1.07
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Toulouse II
Elo: 1523λ (Beklenen Gol): 0.57
Model Güven Derecesi:
%77
Lege-Cap-Ferret - Toulouse II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 0.57 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lege-Cap-Ferret %46.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %22.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %29.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lege-Cap-Ferret xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Toulouse II xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.6
X (Beraberlik)
%35.0
2 (Deplasman)
%18.5
Çifte Şans 1X: %81.5
Çifte Şans X2: %53.4
Çifte Şans 12: %65.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %79.6
0.5 Alt: %20.4
1.5 Üst: %49.6
1.5 Alt: %50.4
2.5 Üst: %22.6
2.5 Alt: %77.4
3.5 Üst: %8.4
3.5 Alt: %91.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%29.3
KG Yok
%70.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%20.4
1-0
%19.9
1-1
%12.7
2-0
%11.1
0-1
%10.2
2-1
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.9
İY X: %54.8
İY 2: %14.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %51.7
İY 0.5 Alt: %48.3
İY 1.5 Üst: %17.3
İY 1.5 Alt: %82.7
İY 2.5 Üst: %3.9
İY 2.5 Alt: %96.2
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.23
+
Dep
2.94
=
Toplam
7.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %29.3
8.5 Alt: %70.7
9.5 Üst: %18.7
9.5 Alt: %81.3
10.5 Üst: %11.1
10.5 Alt: %88.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.3 Korner (Ev: 1.95, Dep: 1.35)
İY 4.5 Üst: %23.7
İY 4.5 Alt: %76.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.5 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %24.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.2
Ev: 10.6 • Dep: 6.6
İsabetli Şut
6
Ev: 3.8 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %14.9
21.5 Alt: %85.1
23.5 Şut Üst: %7.0
23.5 Alt: %93.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %26.0
7.5 Alt: %74.0
8.5 İsabetli Üst: %15.6
8.5 Alt: %84.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLege-Cap-Ferret
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Toulouse II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lege-Cap-Ferret (-0.50)
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Toulouse II (+0.50)
@1.87
%53.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.11 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.4 |
| -1.25 | @4.42 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| -1.00 | @3.73 | %26.8 | %26.9 | @1.37 | %73.2 |
| -0.75 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| -0.50 Ana Hat | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| -0.25 | @1.77 | %56.4 | %0.0 | @2.29 | %43.6 |
| 0.0 | @1.40 | %71.6 | %35.0 | @3.52 | %28.4 |
| +0.25 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.46 | %22.4 |
| +0.50 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.41 | %18.5 |
| +0.75 | @1.14 | %87.6 | %0.0 | @8.06 | %12.4 |
| +1.00 | @1.06 | %94.7 | %13.9 | @18.69 | %5.4 |
| +1.25 | @1.05 | %95.1 | %0.0 | @20.20 | %5.0 |
| +1.50 | @1.05 | %95.4 | %0.0 | @21.70 | %4.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.40 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| +2.00 | @3.24 | %30.9 | %27.0 | @1.45 | %69.2 |
| +2.25 | @3.84 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| +2.50 | @4.44 | %22.5 | %0.0 | @1.29 | %77.5 |
| +2.75 | @6.02 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| +3.00 | @10.33 | %9.7 | %14.2 | @1.11 | %90.3 |
| +3.25 | @11.18 | %8.9 | %0.0 | @1.10 | %91.1 |
| +3.50 | @12.04 | %8.3 | %0.0 | @1.09 | %91.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 20.4% | 10.2% | 3.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 20.0% | 12.7% | 3.3% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.1% | 6.3% | 1.8% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.0% | 2.3% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Lege-Cap-Ferret — Son 5 Maç
G
vs SAG Cestas (D)
1 - 5
G
vs Agde (E)
1 - 0
B
vs Colomiers (D)
1 - 1
B
vs Onet-le-Chateau (E)
0 - 0
G
vs Alberes Argelès (E)
1 - 0
Toulouse II — Son 5 Maç
G
vs Canet Roussillon (E)
2 - 0
M
vs Tarbes (D)
1 - 0
M
vs SAG Cestas (D)
1 - 0
G
vs Agde (E)
2 - 0
M
vs Colomiers (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | National 3 - Group A | Toulouse II | 2 - 2 | Lege-Cap-Ferret |
| 12.04.2025 | National 3 - Group A | Toulouse II | 2 - 1 | Lege-Cap-Ferret |
| 26.02.2025 | National 3 - Group A | Lege-Cap-Ferret | 1 - 1 | Toulouse II |