Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group C •
02.05.2026 — 19:00
Frejus St-Raphael
Elo: 1497λ (Beklenen Gol): 1.26
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Toulon
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 1.16
Model Güven Derecesi:
%80
Frejus St-Raphael - Toulon mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 1.16 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Frejus St-Raphael %37.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Frejus St-Raphael xG
1.60
Dengeli
Toulon xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.7
X (Beraberlik)
%29.5
2 (Deplasman)
%32.8
Çifte Şans 1X: %67.2
Çifte Şans X2: %62.3
Çifte Şans 12: %70.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.0
0.5 Alt: %10.0
1.5 Üst: %70.4
1.5 Alt: %29.6
2.5 Üst: %43.3
2.5 Alt: %56.7
3.5 Üst: %22.4
3.5 Alt: %77.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.0
KG Yok
%50.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.0
1-0
%10.3
0-0
%9.9
0-1
%9.4
2-1
%8.2
1-2
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.5
İY X: %46.0
İY 2: %25.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.5
İY 0.5 Alt: %34.5
İY 1.5 Üst: %30.3
İY 1.5 Alt: %69.7
İY 2.5 Üst: %9.6
İY 2.5 Alt: %90.4
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.61
+
Dep
4.21
=
Toplam
8.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.0
8.5 Alt: %48.1
9.5 Üst: %38.8
9.5 Alt: %61.2
10.5 Üst: %27.2
10.5 Alt: %72.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 2.12, Dep: 1.93)
İY 4.5 Üst: %38.2
İY 4.5 Alt: %61.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.6 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %37.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.9
Ev: 11.7 • Dep: 10.2
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.2 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.3
21.5 Alt: %47.7
23.5 Şut Üst: %35.8
23.5 Alt: %64.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.0
7.5 Alt: %50.0
8.5 İsabetli Üst: %36.2
8.5 Alt: %63.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFrejus St-Raphael
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Toulon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Frejus St-Raphael (0.0)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %29.6
Toulon (+0.00)
@2.15
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.94 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.2 |
| -1.25 | @5.32 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| -1.00 | @4.70 | %21.3 | %20.8 | @1.27 | %78.7 |
| -0.75 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| -0.50 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| -0.25 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| 0.0 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %29.6 | @2.15 | %46.6 |
| +0.25 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| +0.50 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +0.75 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.88 | %25.8 |
| +1.00 | @1.21 | %83.0 | %19.0 | @5.87 | %17.0 |
| +1.25 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.56 | %15.2 |
| +1.50 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.25 | %13.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +2.00 | @1.69 | %59.2 | %27.1 | @2.45 | %40.8 |
| +2.25 Ana Hat | @2.00 | %49.9 | %0.0 | @2.00 | %50.1 |
| +2.50 | @2.32 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| +2.75 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.5 |
| +3.00 | @3.57 | %28.0 | %21.0 | @1.39 | %72.0 |
| +3.25 | @4.04 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
| +3.50 | @4.52 | %22.1 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.0% | 9.4% | 6.0% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.3% | 14.0% | 7.5% | 2.9% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.1% | 8.2% | 4.7% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.0% | 3.4% | 2.0% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Frejus St-Raphael — Son 5 Maç
M
vs Bobigny (E)
1 - 2
B
vs Toulon (D)
1 - 1
B
vs Toulon (D)
2 - 2
B
vs Toulon (E)
0 - 0
M
vs Toulon (D)
2 - 0
Toulon — Son 5 Maç
M
vs Hyères (D)
2 - 1
B
vs Frejus St-Raphael (E)
1 - 1
B
vs Hyères (E)
0 - 0
B
vs Bobigny (D)
1 - 1
B
vs Frejus St-Raphael (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | National 2 - Group C | Toulon | 1 - 1 | Frejus St-Raphael |
| 22.03.2025 | National 2 - Group A | Toulon | 2 - 2 | Frejus St-Raphael |
| 02.11.2024 | National 2 - Group A | Frejus St-Raphael | 0 - 0 | Toulon |
| 27.04.2024 | National 2 - Group A | Toulon | 2 - 0 | Frejus St-Raphael |
| 16.12.2023 | National 2 - Group A | Frejus St-Raphael | 0 - 0 | Toulon |
| 21.01.2023 | National 2 - Group C | Frejus St-Raphael | 2 - 2 | Toulon |
| 27.08.2022 | National 2 - Group C | Toulon | 0 - 0 | Frejus St-Raphael |
| 14.05.2022 | National 2 - Group C | Frejus St-Raphael | 2 - 1 | Toulon |