Maç Listesine Dön
İtalya Campionato Primavera - 2 • 21.03.2026 — 15:00

Empoli U19

Elo: 1609
λ (Beklenen Gol): 1.71
3 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Benevento U19

Elo: 1545
λ (Beklenen Gol): 1.48
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Empoli U19 - Benevento U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.71, Dep: 1.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Empoli U19 %42.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Empoli U19 xG 1.95
Dengeli
Benevento U19 xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %42.3
X (Beraberlik) %24.9
2 (Deplasman) %32.8

Çifte Şans 1X: %67.2
Çifte Şans X2: %57.7
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.0 0.5 Alt: %5.0
1.5 Üst: %83.5 1.5 Alt: %16.5
2.5 Üst: %61.8 2.5 Alt: %38.2
3.5 Üst: %39.5 3.5 Alt: %60.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.1
KG Yok %35.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.2
2-1
%8.9
1-2
%7.7
2-2
%6.6
1-0
%6.3
2-0
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.2 İY X: %39.6 İY 2: %27.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.2 İY 0.5 Alt: %24.8
İY 1.5 Üst: %42.9 İY 1.5 Alt: %57.2
İY 2.5 Üst: %17.4 İY 2.5 Alt: %82.6
İY 3.5 Üst: %5.6 İY 3.5 Alt: %94.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.52
+
Dep 4.91
=
Toplam 10.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.3 8.5 Alt: %28.7
9.5 Üst: %59.4 9.5 Alt: %40.6
10.5 Üst: %47.0 10.5 Alt: %53.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.8 Korner (Ev: 2.54, Dep: 2.26)
İY 4.5 Üst: %52.3 İY 4.5 Alt: %47.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %51.2 | Eşit: %12.3 | Dep: %36.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.7
Ev: 14.5 • Dep: 12.2
İsabetli Şut 9.3
Ev: 5.1 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.3 21.5 Alt: %15.7
23.5 Şut Üst: %72.5 23.5 Alt: %27.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.4 7.5 Alt: %28.6
8.5 İsabetli Üst: %58.8 8.5 Alt: %41.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Empoli U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Benevento U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Empoli U19 (-0.25)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Benevento U19 (+0.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.54 %22.0 %0.0 @1.28 %78.0
-1.25 @4.09 %24.5 %0.0 @1.32 %75.5
-1.00 @3.63 %27.5 %20.0 @1.38 %72.5
-0.75 @2.81 %35.6 %0.0 @1.55 %64.4
-0.50 @2.38 %42.1 %0.0 @1.73 %58.0
-0.25 Ana Hat @2.08 %48.1 %0.0 @1.93 %51.9
0.0 @1.78 %56.2 %25.2 @2.28 %43.8
+0.25 @1.60 %62.5 %0.0 @2.67 %37.5
+0.50 @1.49 %67.2 %0.0 @3.05 %32.8
+0.75 @1.36 %73.6 %0.0 @3.79 %26.4
+1.00 @1.23 %81.3 %17.3 @5.35 %18.7
+1.25 @1.20 %83.1 %0.0 @5.91 %16.9
+1.50 @1.18 %84.5 %0.0 @6.47 %15.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.23 %81.3 %0.0 @5.34 %18.7
+2.00 @1.27 %78.6 %22.0 @4.68 %21.4
+2.25 @1.45 %68.9 %0.0 @3.22 %31.1
+2.50 @1.63 %61.3 %0.0 @2.59 %38.7
+2.75 @1.77 %56.4 %0.0 @2.29 %43.6
+3.00 Ana Hat @2.00 %50.1 %22.6 @2.00 %49.9
+3.25 @2.29 %43.7 %0.0 @1.78 %56.3
+3.50 @2.58 %38.8 %0.0 @1.63 %61.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.0% 5.4% 4.6% 2.3% 0.8% 0.2%
1 Gol 6.3% 11.3% 7.8% 3.9% 1.4% 0.4%
2 Gol 6.1% 9.0% 6.7% 3.3% 1.2% 0.4%
3 Gol 3.5% 5.1% 3.8% 1.9% 0.7% 0.2%
4 Gol 1.5% 2.2% 1.6% 0.8% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.5% 0.7% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0%
Empoli U19 — Son 5 Maç
B vs Pescara U19 (E)
2 - 2
G vs Catanzaro U19 (D)
0 - 1
B vs Ascoli U19 (E)
2 - 2
B vs Perugia U19 (E)
2 - 2
M vs Ascoli U19 (E)
2 - 3
Benevento U19 — Son 5 Maç
B vs Ternana U19 (E)
1 - 1
M vs Ternana U19 (D)
2 - 1
G vs Ternana U19 (E)
4 - 0
G vs Ternana U19 (E)
3 - 2
G vs Ternana U19 (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.