Maç Listesine Dön
İtalya Campionato Primavera - 2 • 04.04.2026 — 13:30

Perugia U19

Elo: 1548
λ (Beklenen Gol): 1.45
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2

Empoli U19

Elo: 1609
λ (Beklenen Gol): 1.11
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Perugia U19 - Empoli U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 1.11 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Perugia U19 %44.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Perugia U19 xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Empoli U19 xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.1
X (Beraberlik) %28.0
2 (Deplasman) %27.9

Çifte Şans 1X: %72.1
Çifte Şans X2: %55.9
Çifte Şans 12: %72.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.3 0.5 Alt: %8.7
1.5 Üst: %73.4 1.5 Alt: %26.6
2.5 Üst: %47.2 2.5 Alt: %52.8
3.5 Üst: %25.6 3.5 Alt: %74.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.3
KG Yok %47.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.4
1-0
%10.3
2-1
%9.0
0-0
%8.7
2-0
%8.2
0-1
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.8 İY X: %44.3 İY 2: %22.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.6 İY 0.5 Alt: %32.4
İY 1.5 Üst: %32.8 İY 1.5 Alt: %67.3
İY 2.5 Üst: %11.0 İY 2.5 Alt: %89.0
İY 3.5 Üst: %2.9 İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5
+
Dep 4.1
=
Toplam 9.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.9 8.5 Alt: %44.1
9.5 Üst: %42.7 9.5 Alt: %57.3
10.5 Üst: %30.7 10.5 Alt: %69.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.19 Korner (Ev: 2.3, Dep: 1.89)
İY 4.5 Üst: %40.8 İY 4.5 Alt: %59.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %55.2 | Eşit: %12.9 | Dep: %32.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.9
Ev: 12.9 • Dep: 9.9
İsabetli Şut 8
Ev: 4.6 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %59.9 21.5 Alt: %40.1
23.5 Şut Üst: %43.3 23.5 Alt: %56.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.7 7.5 Alt: %45.3
8.5 İsabetli Üst: %40.7 8.5 Alt: %59.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Perugia U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Empoli U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Perugia U19 (-0.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Empoli U19 (+0.25)
@2.04
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.88
%53.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.61 %21.7 %0.0 @1.28 %78.3
-1.25 @4.10 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
-1.00 @3.59 %27.9 %22.2 @1.39 %72.1
-0.75 @2.71 %36.9 %0.0 @1.58 %63.1
-0.50 @2.28 %43.9 %0.0 @1.78 %56.1
-0.25 Ana Hat @1.96 %51.1 %0.0 @2.04 %48.9
0.0 @1.64 %61.1 %28.2 @2.57 %38.9
+0.25 @1.48 %67.5 %0.0 @3.07 %32.5
+0.50 @1.39 %72.0 %0.0 @3.58 %28.0
+0.75 @1.27 %78.6 %0.0 @4.68 %21.4
+1.00 @1.16 %86.5 %16.7 @7.41 %13.5
+1.25 @1.14 %87.7 %0.0 @8.15 %12.3
+1.50 @1.13 %88.8 %0.0 @8.90 %11.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.44 %69.3 %0.0 @3.25 %30.7
+2.00 @1.57 %63.8 %26.4 @2.76 %36.2
+2.25 @1.85 %54.1 %0.0 @2.18 %45.9
+2.50 Ana Hat @2.13 %46.9 %0.0 @1.88 %53.1
+2.75 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.5
+3.00 @3.10 %32.2 %21.7 @1.48 %67.8
+3.25 @3.54 %28.3 %0.0 @1.39 %71.7
+3.50 @3.97 %25.2 %0.0 @1.34 %74.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.7% 7.7% 4.8% 1.8% 0.5% 0.1%
1 Gol 10.3% 13.4% 6.9% 2.6% 0.7% 0.2%
2 Gol 8.2% 9.1% 5.0% 1.9% 0.5% 0.1%
3 Gol 4.0% 4.4% 2.4% 0.9% 0.2% 0.1%
4 Gol 1.4% 1.6% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Perugia U19 — Son 5 Maç
G vs Ternana U19 (E)
4 - 0
B vs Empoli U19 (D)
2 - 2
Empoli U19 — Son 5 Maç
G vs Benevento U19 (E)
3 - 0
B vs Pescara U19 (E)
2 - 2
G vs Catanzaro U19 (D)
0 - 1
B vs Ascoli U19 (E)
2 - 2
B vs Perugia U19 (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
18.10.2025 Campionato Primavera - 2 Empoli U19 2 - 2 Perugia U19