Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group A •
21.03.2026 — 21:00
Anglet Genets
Elo: 1538λ (Beklenen Gol): 1.44
3 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Onet-le-Chateau
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 1.01
Model Güven Derecesi:
%74
Anglet Genets - Onet-le-Chateau mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.44, Dep: 1.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Anglet Genets %46.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Anglet Genets xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Onet-le-Chateau xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.44 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.0
X (Beraberlik)
%28.5
2 (Deplasman)
%25.5
Çifte Şans 1X: %74.5
Çifte Şans X2: %54.0
Çifte Şans 12: %71.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.4
0.5 Alt: %9.7
1.5 Üst: %71.1
1.5 Alt: %28.9
2.5 Üst: %44.2
2.5 Alt: %55.8
3.5 Üst: %23.1
3.5 Alt: %76.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.4
KG Yok
%50.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.5
1-0
%11.5
0-0
%9.6
2-1
%9.0
2-0
%9.0
0-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.7
İY X: %45.3
İY 2: %21.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.0
İY 0.5 Alt: %34.0
İY 1.5 Üst: %30.8
İY 1.5 Alt: %69.2
İY 2.5 Üst: %9.9
İY 2.5 Alt: %90.1
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.97
+
Dep
3.89
=
Toplam
8.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.6
8.5 Alt: %47.4
9.5 Üst: %39.4
9.5 Alt: %60.6
10.5 Üst: %27.8
10.5 Alt: %72.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.08 Korner (Ev: 2.29, Dep: 1.79)
İY 4.5 Üst: %38.6
İY 4.5 Alt: %61.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.7 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %29.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.1
Ev: 12.8 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
7.8
Ev: 4.6 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %54.0
21.5 Alt: %46.0
23.5 Şut Üst: %37.4
23.5 Alt: %62.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.2
7.5 Alt: %48.8
8.5 İsabetli Üst: %37.3
8.5 Alt: %62.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAnglet Genets
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Onet-le-Chateau
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Anglet Genets (-0.25)
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Onet-le-Chateau (+0.25)
@2.15
%46.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.39 | %22.8 | %0.0 | @1.29 | %77.3 |
| -1.25 | @3.89 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| -1.00 | @3.38 | %29.6 | %23.1 | @1.42 | %70.4 |
| -0.75 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| -0.50 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| -0.25 Ana Hat | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| 0.0 | @1.56 | %64.2 | %28.6 | @2.79 | %35.8 |
| +0.25 | @1.42 | %70.2 | %0.0 | @3.35 | %29.8 |
| +0.50 | @1.34 | %74.4 | %0.0 | @3.91 | %25.6 |
| +0.75 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.23 | %19.1 |
| +1.00 | @1.13 | %88.5 | %15.9 | @8.72 | %11.5 |
| +1.25 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.55 | %10.5 |
| +1.50 | @1.11 | %90.4 | %0.0 | @10.37 | %9.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.98 | %33.6 |
| +2.00 | @1.66 | %60.2 | %27.0 | @2.51 | %39.8 |
| +2.25 Ana Hat | @1.97 | %50.9 | %0.0 | @2.03 | %49.2 |
| +2.50 | @2.27 | %44.0 | %0.0 | @1.79 | %56.0 |
| +2.75 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.60 | %62.7 |
| +3.00 | @3.46 | %28.9 | %21.2 | @1.41 | %71.1 |
| +3.25 | @3.93 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| +3.50 | @4.39 | %22.8 | %0.0 | @1.29 | %77.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.6% | 7.8% | 4.4% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.6% | 13.6% | 6.4% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.0% | 9.1% | 4.6% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.3% | 4.3% | 2.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.6% | 1.6% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Anglet Genets — Son 5 Maç
B
vs Pau II (D)
0 - 0
G
vs Alberes Argelès (E)
3 - 0
B
vs Castanet (D)
0 - 0
M
vs Canet Roussillon (E)
1 - 4
G
vs SAG Cestas (E)
1 - 0
Onet-le-Chateau — Son 5 Maç
M
vs Blagnac (E)
0 - 3
B
vs Lege-Cap-Ferret (D)
0 - 0
G
vs Agde (D)
1 - 2
M
vs Anglet Genets (E)
2 - 3
M
vs Anglet Genets (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | National 3 - Group A | Onet-le-Chateau | 2 - 3 | Anglet Genets |
| 13.04.2024 | National 3 - Group B | Anglet Genets | 2 - 0 | Onet-le-Chateau |
| 03.12.2023 | National 3 - Group B | Onet-le-Chateau | 1 - 2 | Anglet Genets |