Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 17.01.2026 — 20:00

Mulhouse

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 1.45
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Troyes II

Elo: 1566
λ (Beklenen Gol): 1.54
Model Güven Derecesi:
%72
Mulhouse - Troyes II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 1.54 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Troyes II %39.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mulhouse xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Troyes II xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.0
X (Beraberlik) %26.0
2 (Deplasman) %39.0

Çifte Şans 1X: %61.0
Çifte Şans X2: %65.0
Çifte Şans 12: %74.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.1 0.5 Alt: %5.9
1.5 Üst: %80.8 1.5 Alt: %19.2
2.5 Üst: %57.4 2.5 Alt: %42.6
3.5 Üst: %35.0 3.5 Alt: %65.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %61.0
KG Yok %39.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.1
1-2
%8.7
2-1
%8.1
0-1
%6.9
1-0
%6.5
2-2
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.2 İY X: %41.0 İY 2: %30.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.0 İY 0.5 Alt: %27.0
İY 1.5 Üst: %39.7 İY 1.5 Alt: %60.3
İY 2.5 Üst: %15.2 İY 2.5 Alt: %84.8
İY 3.5 Üst: %4.7 İY 3.5 Alt: %95.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5
+
Dep 5.03
=
Toplam 10.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.0 8.5 Alt: %33.0
9.5 Üst: %54.6 9.5 Alt: %45.5
10.5 Üst: %42.0 10.5 Alt: %58.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.61 Korner (Ev: 2.3, Dep: 2.31)
İY 4.5 Üst: %48.9 İY 4.5 Alt: %51.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %43.2 | Eşit: %12.8 | Dep: %44.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.5
Ev: 12.9 • Dep: 12.6
İsabetli Şut 8.9
Ev: 4.6 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.1 21.5 Alt: %22.0
23.5 Şut Üst: %64.1 23.5 Alt: %35.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.4 7.5 Alt: %33.6
8.5 İsabetli Üst: %53.0 8.5 Alt: %47.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mulhouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Troyes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mulhouse (0.0)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %26.2
Troyes II (+0.00)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.07
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.05 %16.5 %0.0 @1.20 %83.5
-1.25 @5.50 %18.2 %0.0 @1.22 %81.8
-1.00 @4.94 %20.3 %18.4 @1.25 %79.8
-0.75 @3.53 %28.3 %0.0 @1.40 %71.7
-0.50 @2.86 %34.9 %0.0 @1.54 %65.1
-0.25 @2.49 %40.2 %0.0 @1.67 %59.8
0.0 Ana Hat @2.11 %47.4 %26.2 @1.90 %52.7
+0.25 @1.81 %55.3 %0.0 @2.24 %44.7
+0.50 @1.64 %61.2 %0.0 @2.57 %38.8
+0.75 @1.47 %67.8 %0.0 @3.11 %32.2
+1.00 @1.31 %76.1 %19.6 @4.18 %23.9
+1.25 @1.27 %78.7 %0.0 @4.69 %21.3
+1.50 @1.24 %80.8 %0.0 @5.20 %19.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.28 %78.0 %0.0 @4.55 %22.0
+2.00 @1.34 %74.6 %23.5 @3.94 %25.4
+2.25 @1.55 %64.7 %0.0 @2.83 %35.3
+2.50 @1.75 %57.1 %0.0 @2.33 %42.9
+2.75 Ana Hat @1.94 %51.6 %0.0 @2.07 %48.4
+3.00 @2.25 %44.5 %22.6 @1.80 %55.5
+3.25 @2.57 %38.8 %0.0 @1.64 %61.2
+3.50 @2.90 %34.5 %0.0 @1.53 %65.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.9% 7.0% 6.0% 3.1% 1.2% 0.4%
1 Gol 6.5% 12.2% 8.7% 4.5% 1.7% 0.5%
2 Gol 5.3% 8.2% 6.3% 3.2% 1.2% 0.4%
3 Gol 2.6% 4.0% 3.1% 1.6% 0.6% 0.2%
4 Gol 0.9% 1.4% 1.1% 0.6% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
Mulhouse — Son 5 Maç
G vs Torcy (E)
2 - 1
G vs Thonon Evian (D)
2 - 3
M vs Troyes II (D)
4 - 2
M vs Troyes II (E)
0 - 2
G vs Troyes II (D)
2 - 4
Troyes II — Son 5 Maç
G vs Besançon (E)
4 - 1
G vs Mulhouse (E)
4 - 2
G vs Mulhouse (D)
0 - 2
M vs Mulhouse (E)
2 - 4
G vs Mulhouse (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
05.03.2022 National 3 - Group F Troyes II 4 - 2 Mulhouse
25.09.2021 National 3 - Group F Mulhouse 0 - 2 Troyes II
11.04.2015 National 2 - Group B Troyes II 2 - 4 Mulhouse
22.11.2014 National 2 - Group B Mulhouse 0 - 1 Troyes II