Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 14.03.2026 — 20:00

Mulhouse

Elo: 1443
λ (Beklenen Gol): 1.24
2 - 1
Tamamlandı

Pontarlier

Elo: 1477
λ (Beklenen Gol): 1.28
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mulhouse - Pontarlier mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pontarlier %36.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mulhouse xG 1.60
Dengeli
Pontarlier xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.6
X (Beraberlik) %28.8
2 (Deplasman) %36.7

Çifte Şans 1X: %63.4
Çifte Şans X2: %65.4
Çifte Şans 12: %71.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.0 0.5 Alt: %9.0
1.5 Üst: %72.7 1.5 Alt: %27.3
2.5 Üst: %46.2 2.5 Alt: %53.8
3.5 Üst: %24.7 3.5 Alt: %75.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.3
KG Yok %47.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.7
0-1
%9.3
1-0
%9.0
0-0
%9.0
1-2
%8.2
2-1
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.9 İY X: %44.9 İY 2: %28.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.1 İY 0.5 Alt: %32.9
İY 1.5 Üst: %32.1 İY 1.5 Alt: %67.9
İY 2.5 Üst: %10.6 İY 2.5 Alt: %89.4
İY 3.5 Üst: %2.8 İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.58
+
Dep 4.48
=
Toplam 9.05
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.2 8.5 Alt: %44.9
9.5 Üst: %42.0 9.5 Alt: %58.0
10.5 Üst: %30.1 10.5 Alt: %70.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.17 Korner (Ev: 2.1, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %40.3 İY 4.5 Alt: %59.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.6 | Eşit: %13.5 | Dep: %42.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.6
Ev: 11.6 • Dep: 11
İsabetli Şut 7.9
Ev: 4.1 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.0 21.5 Alt: %42.0
23.5 Şut Üst: %41.3 23.5 Alt: %58.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.3 7.5 Alt: %46.7
8.5 İsabetli Üst: %39.4 8.5 Alt: %60.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mulhouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pontarlier
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mulhouse (0.0)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %28.9
Pontarlier (+0.00)
@1.94
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.59 %15.2 %0.0 @1.18 %84.8
-1.25 @5.95 %16.8 %0.0 @1.20 %83.2
-1.00 @5.31 %18.8 %19.4 @1.23 %81.2
-0.75 @3.63 %27.5 %0.0 @1.38 %72.5
-0.50 @2.89 %34.6 %0.0 @1.53 %65.5
-0.25 @2.48 %40.4 %0.0 @1.68 %59.6
0.0 Ana Hat @2.06 %48.6 %28.9 @1.94 %51.4
+0.25 @1.75 %57.3 %0.0 @2.34 %42.7
+0.50 @1.58 %63.4 %0.0 @2.73 %36.6
+0.75 @1.42 %70.5 %0.0 @3.39 %29.5
+1.00 @1.26 %79.4 %20.1 @4.85 %20.6
+1.25 @1.22 %81.7 %0.0 @5.46 %18.3
+1.50 @1.20 %83.5 %0.0 @6.06 %16.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.46 %68.4 %0.0 @3.16 %31.6
+2.00 @1.60 %62.7 %26.6 @2.68 %37.3
+2.25 Ana Hat @1.88 %53.1 %0.0 @2.13 %47.0
+2.50 @2.17 %46.0 %0.0 @1.85 %54.0
+2.75 @2.53 %39.5 %0.0 @1.65 %60.5
+3.00 @3.21 %31.2 %21.6 @1.45 %68.8
+3.25 @3.65 %27.4 %0.0 @1.38 %72.6
+3.50 @4.09 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.0% 9.4% 6.6% 2.8% 0.9% 0.2%
1 Gol 9.0% 13.8% 8.2% 3.5% 1.1% 0.3%
2 Gol 6.2% 7.9% 5.1% 2.2% 0.7% 0.2%
3 Gol 2.6% 3.3% 2.1% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.8% 1.0% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Mulhouse — Son 5 Maç
M vs Torcy (D)
1 - 0
B vs Thonon Evian (E)
2 - 2
B vs Troyes II (E)
1 - 1
M vs Troyes II (D)
4 - 2
M vs Troyes II (E)
0 - 2
Pontarlier — Son 5 Maç
M vs Troyes II (E)
1 - 3
M vs Torcy (D)
1 - 0
G vs Besançon (E)
5 - 0
G vs Sochaux II (D)
1 - 2
G vs Besançon (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.