Fransa
National 3 - Group F •
14.03.2026 — 20:00
Mulhouse
Elo: 1443λ (Beklenen Gol): 1.24
2 - 1
Tamamlandı
Pontarlier
Elo: 1477λ (Beklenen Gol): 1.28
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mulhouse - Pontarlier mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pontarlier %36.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mulhouse xG
1.60
Dengeli
Pontarlier xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.6
X (Beraberlik)
%28.8
2 (Deplasman)
%36.7
Çifte Şans 1X: %63.4
Çifte Şans X2: %65.4
Çifte Şans 12: %71.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.0
0.5 Alt: %9.0
1.5 Üst: %72.7
1.5 Alt: %27.3
2.5 Üst: %46.2
2.5 Alt: %53.8
3.5 Üst: %24.7
3.5 Alt: %75.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.3
KG Yok
%47.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
0-1
%9.3
1-0
%9.0
0-0
%9.0
1-2
%8.2
2-1
%7.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.9
İY X: %44.9
İY 2: %28.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.1
İY 0.5 Alt: %32.9
İY 1.5 Üst: %32.1
İY 1.5 Alt: %67.9
İY 2.5 Üst: %10.6
İY 2.5 Alt: %89.4
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.58
+
Dep
4.48
=
Toplam
9.05
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.2
8.5 Alt: %44.9
9.5 Üst: %42.0
9.5 Alt: %58.0
10.5 Üst: %30.1
10.5 Alt: %70.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.17 Korner (Ev: 2.1, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %40.3
İY 4.5 Alt: %59.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.6 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %42.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.6
Ev: 11.6 • Dep: 11
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.1 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.0
21.5 Alt: %42.0
23.5 Şut Üst: %41.3
23.5 Alt: %58.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.3
7.5 Alt: %46.7
8.5 İsabetli Üst: %39.4
8.5 Alt: %60.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMulhouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pontarlier
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mulhouse (0.0)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %28.9
Pontarlier (+0.00)
@1.94
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.59 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
| -1.25 | @5.95 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.2 |
| -1.00 | @5.31 | %18.8 | %19.4 | @1.23 | %81.2 |
| -0.75 | @3.63 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| -0.50 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
| -0.25 | @2.48 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
| 0.0 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %28.9 | @1.94 | %51.4 |
| +0.25 | @1.75 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +0.50 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.6 |
| +0.75 | @1.42 | %70.5 | %0.0 | @3.39 | %29.5 |
| +1.00 | @1.26 | %79.4 | %20.1 | @4.85 | %20.6 |
| +1.25 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.46 | %18.3 |
| +1.50 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.06 | %16.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.16 | %31.6 |
| +2.00 | @1.60 | %62.7 | %26.6 | @2.68 | %37.3 |
| +2.25 Ana Hat | @1.88 | %53.1 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
| +2.50 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| +2.75 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| +3.00 | @3.21 | %31.2 | %21.6 | @1.45 | %68.8 |
| +3.25 | @3.65 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
| +3.50 | @4.09 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.0% | 9.4% | 6.6% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.0% | 13.8% | 8.2% | 3.5% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.2% | 7.9% | 5.1% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.6% | 3.3% | 2.1% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Mulhouse — Son 5 Maç
M
vs Torcy (D)
1 - 0
B
vs Thonon Evian (E)
2 - 2
B
vs Troyes II (E)
1 - 1
M
vs Troyes II (D)
4 - 2
M
vs Troyes II (E)
0 - 2
Pontarlier — Son 5 Maç
M
vs Troyes II (E)
1 - 3
M
vs Torcy (D)
1 - 0
G
vs Besançon (E)
5 - 0
G
vs Sochaux II (D)
1 - 2
G
vs Besançon (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.