Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 28.03.2026 — 20:00

Ivry

Elo: 1547
λ (Beklenen Gol): 1.04
2 - 0
Tamamlandı

Mulhouse

Elo: 1443
λ (Beklenen Gol): 0.78
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ivry - Mulhouse mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.04, Dep: 0.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ivry %39.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %27.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ivry xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Mulhouse xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.04 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %39.8
X (Beraberlik) %34.2
2 (Deplasman) %26.0

Çifte Şans 1X: %74.0
Çifte Şans X2: %60.2
Çifte Şans 12: %65.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.8 0.5 Alt: %17.2
1.5 Üst: %55.4 1.5 Alt: %44.6
2.5 Üst: %27.6 2.5 Alt: %72.5
3.5 Üst: %11.2 3.5 Alt: %88.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %36.1
KG Yok %63.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%17.1
1-0
%15.8
1-1
%14.2
0-1
%11.7
2-0
%8.7
2-1
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.7 İY X: %52.7 İY 2: %19.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.4 İY 0.5 Alt: %44.6
İY 1.5 Üst: %20.4 İY 1.5 Alt: %79.6
İY 2.5 Üst: %5.0 İY 2.5 Alt: %95.0
İY 3.5 Üst: %1.0 İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.17
+
Dep 3.41
=
Toplam 7.58
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %34.9 8.5 Alt: %65.1
9.5 Üst: %23.3 9.5 Alt: %76.8
10.5 Üst: %14.5 10.5 Alt: %85.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.49 Korner (Ev: 1.92, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %27.2 İY 4.5 Alt: %72.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.7 | Eşit: %14.2 | Dep: %32.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.3
Ev: 10.4 • Dep: 8
İsabetli Şut 6.4
Ev: 3.7 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %22.5 21.5 Alt: %77.6
23.5 Şut Üst: %11.7 23.5 Alt: %88.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %31.5 7.5 Alt: %68.5
8.5 İsabetli Üst: %19.9 8.5 Alt: %80.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Ivry
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mulhouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Ivry (-0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mulhouse (+0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.21 %16.1 %0.0 @1.19 %83.9
-1.25 @5.47 %18.3 %0.0 @1.22 %81.7
-1.00 @4.74 %21.1 %23.7 @1.27 %78.9
-0.75 @3.16 %31.7 %0.0 @1.46 %68.3
-0.50 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
-0.25 Ana Hat @2.08 %48.0 %0.0 @1.92 %52.0
0.0 @1.65 %60.5 %34.3 @2.53 %39.5
+0.25 @1.46 %68.7 %0.0 @3.19 %31.4
+0.50 @1.35 %74.0 %0.0 @3.85 %26.0
+0.75 @1.23 %81.2 %0.0 @5.31 %18.8
+1.00 @1.11 %89.8 %17.6 @9.83 %10.2
+1.25 @1.10 %90.8 %0.0 @10.88 %9.2
+1.50 @1.09 %91.6 %0.0 @11.93 %8.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.08 %48.1 %0.0 @1.93 %51.9
+2.00 @2.62 %38.1 %27.9 @1.62 %61.9
+2.25 @3.13 %31.9 %0.0 @1.47 %68.1
+2.50 @3.64 %27.5 %0.0 @1.38 %72.5
+2.75 @4.75 %21.1 %0.0 @1.27 %79.0
+3.00 @7.49 %13.3 %16.3 @1.15 %86.7
+3.25 @8.23 %12.2 %0.0 @1.14 %87.8
+3.50 @8.96 %11.2 %0.0 @1.13 %88.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 17.2% 11.7% 5.0% 1.3% 0.3% 0.0%
1 Gol 15.8% 14.2% 5.2% 1.3% 0.3% 0.0%
2 Gol 8.7% 6.8% 2.7% 0.7% 0.1% 0.0%
3 Gol 3.0% 2.4% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.8% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Ivry — Son 5 Maç
B vs Torcy (D)
1 - 1
M vs Thonon Evian (E)
0 - 1
M vs Strasbourg II (D)
1 - 0
G vs Thaon (E)
1 - 0
B vs Besançon (E)
2 - 2
Mulhouse — Son 5 Maç
G vs Besançon (E)
2 - 1
G vs Pontarlier (E)
2 - 1
M vs Torcy (D)
1 - 0
B vs Thonon Evian (E)
2 - 2
B vs Troyes II (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.