Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 11.04.2026 — 19:00

Mulhouse

Elo: 1443
λ (Beklenen Gol): 1.80
1 - 3
Tamamlandı

Chalon-sur-Saône

Elo: 1492
λ (Beklenen Gol): 1.27
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mulhouse - Chalon-sur-Saône mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.80, Dep: 1.27 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mulhouse %48.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mulhouse xG 2.00
Dengeli
Chalon-sur-Saône xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %48.9
X (Beraberlik) %24.7
2 (Deplasman) %26.4

Çifte Şans 1X: %73.6
Çifte Şans X2: %51.1
Çifte Şans 12: %75.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.5 0.5 Alt: %5.5
1.5 Üst: %81.9 1.5 Alt: %18.1
2.5 Üst: %59.2 2.5 Alt: %40.8
3.5 Üst: %36.8 3.5 Alt: %63.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %60.8
KG Yok %39.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.4
2-1
%9.5
1-0
%7.6
2-0
%7.5
1-2
%6.8
2-2
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.1 İY X: %40.0 İY 2: %23.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.0 İY 0.5 Alt: %26.1
İY 1.5 Üst: %40.9 İY 1.5 Alt: %59.1
İY 2.5 Üst: %16.0 İY 2.5 Alt: %84.0
İY 3.5 Üst: %5.0 İY 3.5 Alt: %95.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.7
+
Dep 4.46
=
Toplam 10.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.4 8.5 Alt: %31.6
9.5 Üst: %56.1 9.5 Alt: %43.9
10.5 Üst: %43.6 10.5 Alt: %56.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.67 Korner (Ev: 2.62, Dep: 2.05)
İY 4.5 Üst: %50.0 İY 4.5 Alt: %50.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %59.1 | Eşit: %11.8 | Dep: %29.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.9
Ev: 15 • Dep: 10.9
İsabetli Şut 9.1
Ev: 5.3 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.7 21.5 Alt: %19.3
23.5 Şut Üst: %67.5 23.5 Alt: %32.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.6 7.5 Alt: %31.4
8.5 İsabetli Üst: %55.6 8.5 Alt: %44.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mulhouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chalon-sur-Saône
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mulhouse (-0.50)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chalon-sur-Saône (+0.50)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.87
%53.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.74 %26.7 %0.0 @1.36 %73.3
-1.25 @3.34 %30.0 %0.0 @1.43 %70.0
-1.00 @2.93 %34.1 %21.8 @1.52 %65.9
-0.75 @2.37 %42.2 %0.0 @1.73 %57.8
-0.50 Ana Hat @2.06 %48.5 %0.0 @1.94 %51.5
-0.25 @1.80 %55.4 %0.0 @2.24 %44.6
0.0 @1.55 %64.7 %25.0 @2.83 %35.3
+0.25 @1.43 %69.7 %0.0 @3.30 %30.3
+0.50 @1.36 %73.5 %0.0 @3.77 %26.5
+0.75 @1.26 %79.5 %0.0 @4.89 %20.5
+1.00 @1.15 %86.7 %15.2 @7.50 %13.3
+1.25 @1.14 %87.8 %0.0 @8.17 %12.2
+1.50 @1.13 %88.7 %0.0 @8.84 %11.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.26 %79.3 %0.0 @4.83 %20.7
+2.00 @1.31 %76.2 %23.0 @4.20 %23.8
+2.25 @1.51 %66.3 %0.0 @2.97 %33.7
+2.50 @1.70 %58.7 %0.0 @2.42 %41.3
+2.75 @1.87 %53.4 %0.0 @2.15 %46.6
+3.00 Ana Hat @2.15 %46.6 %22.7 @1.87 %53.4
+3.25 @2.46 %40.6 %0.0 @1.68 %59.4
+3.50 @2.77 %36.0 %0.0 @1.56 %64.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.5% 5.2% 3.8% 1.6% 0.5% 0.1%
1 Gol 7.6% 11.6% 6.8% 2.9% 0.9% 0.2%
2 Gol 7.6% 9.7% 6.1% 2.6% 0.8% 0.2%
3 Gol 4.5% 5.8% 3.7% 1.6% 0.5% 0.1%
4 Gol 2.0% 2.6% 1.7% 0.7% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.7% 0.9% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0%
Mulhouse — Son 5 Maç
M vs Ivry (D)
2 - 0
G vs Besançon (E)
2 - 1
G vs Pontarlier (E)
2 - 1
M vs Torcy (D)
1 - 0
B vs Thonon Evian (E)
2 - 2
Chalon-sur-Saône — Son 5 Maç
M vs Torcy (E)
1 - 4
M vs Thonon Evian (D)
3 - 1
G vs Strasbourg II (E)
2 - 0
G vs Jura Dolois (D)
1 - 2
B vs Racing Besançon (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.