Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group F •
18.04.2026 — 19:00
Thaon
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 1.84
0 - 0
Tamamlandı
Mulhouse
Elo: 1443λ (Beklenen Gol): 1.06
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Thaon - Mulhouse mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.84, Dep: 1.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Thaon %54.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Thaon xG
2.00
Dengeli
Mulhouse xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.8
X (Beraberlik)
%24.3
2 (Deplasman)
%20.8
Çifte Şans 1X: %79.2
Çifte Şans X2: %45.2
Çifte Şans 12: %75.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.6
0.5 Alt: %6.4
1.5 Üst: %79.4
1.5 Alt: %20.6
2.5 Üst: %55.5
2.5 Alt: %44.5
3.5 Üst: %33.1
3.5 Alt: %66.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.8
KG Yok
%44.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.5
2-1
%9.9
2-0
%9.3
1-0
%9.3
0-0
%6.3
3-1
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.4
İY X: %40.6
İY 2: %19.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.1
İY 0.5 Alt: %27.9
İY 1.5 Üst: %38.2
İY 1.5 Alt: %61.8
İY 2.5 Üst: %14.3
İY 2.5 Alt: %85.7
İY 3.5 Üst: %4.2
İY 3.5 Alt: %95.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.79
+
Dep
4
=
Toplam
9.79
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.3
8.5 Alt: %35.7
9.5 Üst: %51.5
9.5 Alt: %48.5
10.5 Üst: %39.1
10.5 Alt: %60.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.5 Korner (Ev: 2.66, Dep: 1.84)
İY 4.5 Üst: %46.8
İY 4.5 Alt: %53.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %65.9 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %23.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.9
Ev: 15.3 • Dep: 9.6
İsabetli Şut
8.7
Ev: 5.4 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.8
21.5 Alt: %25.2
23.5 Şut Üst: %60.1
23.5 Alt: %39.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.5
7.5 Alt: %35.5
8.5 İsabetli Üst: %51.0
8.5 Alt: %49.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiThaon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mulhouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Thaon (-0.75)
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mulhouse (+0.75)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.21 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| -1.25 | @2.84 | %35.2 | %0.0 | @1.54 | %64.8 |
| -1.00 | @2.47 | %40.5 | %23.3 | @1.68 | %59.5 |
| -0.75 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
| -0.50 | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.6 |
| -0.25 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| 0.0 | @1.39 | %72.1 | %24.6 | @3.59 | %27.9 |
| +0.25 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.18 | %24.0 |
| +0.50 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.76 | %21.0 |
| +0.75 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.46 | %15.5 |
| +1.00 | @1.10 | %90.9 | %13.1 | @10.94 | %9.1 |
| +1.25 | @1.09 | %91.5 | %0.0 | @11.76 | %8.5 |
| +1.50 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.58 | %8.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.31 | %76.3 | %0.0 | @4.21 | %23.7 |
| +2.00 | @1.38 | %72.5 | %24.2 | @3.63 | %27.5 |
| +2.25 | @1.60 | %62.5 | %0.0 | @2.67 | %37.5 |
| +2.50 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +2.75 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| +3.00 | @2.40 | %41.7 | %22.7 | @1.72 | %58.3 |
| +3.25 | @2.75 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| +3.50 | @3.10 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.4% | 5.1% | 3.1% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.4% | 11.7% | 5.8% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.4% | 10.0% | 5.3% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.8% | 6.1% | 3.3% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.7% | 2.8% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.0% | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Thaon — Son 5 Maç
M
vs Torcy (D)
2 - 1
M
vs Thonon Evian (E)
1 - 3
G
vs Strasbourg II (D)
1 - 7
M
vs Jura Dolois (E)
1 - 3
M
vs Racing Besançon (D)
1 - 0
Mulhouse — Son 5 Maç
M
vs Chalon-sur-Saône (E)
1 - 3
M
vs Ivry (D)
2 - 0
G
vs Besançon (E)
2 - 1
G
vs Pontarlier (E)
2 - 1
M
vs Torcy (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.