Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 17.01.2026 — 20:00

Racing Colombes 92

Elo: 1630
λ (Beklenen Gol): 1.23
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Bastia II

Elo: 1543
λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Racing Colombes 92 - Bastia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Colombes 92 %44.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing Colombes 92 xG 1.60
Dengeli
Bastia II xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.1
X (Beraberlik) %31.3
2 (Deplasman) %24.6

Çifte Şans 1X: %75.4
Çifte Şans X2: %55.9
Çifte Şans 12: %68.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.6 0.5 Alt: %13.5
1.5 Üst: %62.6 1.5 Alt: %37.4
2.5 Üst: %34.6 2.5 Alt: %65.4
3.5 Üst: %15.8 3.5 Alt: %84.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.6
KG Yok %58.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%14.4
1-1
%14.0
0-0
%13.4
0-1
%9.6
2-0
%9.4
2-1
%8.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.3 İY X: %49.2 İY 2: %19.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.2 İY 0.5 Alt: %39.8
İY 1.5 Üst: %24.7 İY 1.5 Alt: %75.3
İY 2.5 Üst: %6.9 İY 2.5 Alt: %93.1
İY 3.5 Üst: %1.5 İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.56
+
Dep 3.55
=
Toplam 8.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.3 8.5 Alt: %57.7
9.5 Üst: %29.7 9.5 Alt: %70.3
10.5 Üst: %19.5 10.5 Alt: %80.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.73 Korner (Ev: 2.1, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %31.9 İY 4.5 Alt: %68.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %56.9 | Eşit: %13.4 | Dep: %29.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.9
Ev: 11.6 • Dep: 8.4
İsabetli Şut 7
Ev: 4.1 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %35.0 21.5 Alt: %65.0
23.5 Şut Üst: %20.8 23.5 Alt: %79.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.8 7.5 Alt: %60.2
8.5 İsabetli Üst: %26.8 8.5 Alt: %73.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Racing Colombes 92
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bastia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Racing Colombes 92 (-0.25)
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bastia II (+0.25)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.00 %20.0 %0.0 @1.25 %80.0
-1.25 @4.40 %22.7 %0.0 @1.29 %77.3
-1.00 @3.80 %26.3 %24.0 @1.36 %73.7
-0.75 @2.75 %36.3 %0.0 @1.57 %63.7
-0.50 @2.27 %44.0 %0.0 @1.78 %56.0
-0.25 Ana Hat @1.92 %52.2 %0.0 @2.09 %47.8
0.0 @1.56 %64.1 %31.4 @2.78 %35.9
+0.25 @1.41 %70.8 %0.0 @3.42 %29.2
+0.50 @1.33 %75.4 %0.0 @4.06 %24.7
+0.75 @1.22 %82.0 %0.0 @5.56 %18.0
+1.00 @1.11 %90.0 %16.3 @10.01 %10.0
+1.25 @1.10 %90.9 %0.0 @10.98 %9.1
+1.50 @1.09 %91.6 %0.0 @11.95 %8.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.77 %56.4 %0.0 @2.29 %43.6
+2.00 Ana Hat @2.09 %47.9 %28.1 @1.92 %52.1
+2.25 @2.49 %40.1 %0.0 @1.67 %59.9
+2.50 @2.90 %34.5 %0.0 @1.53 %65.5
+2.75 @3.61 %27.7 %0.0 @1.38 %72.3
+3.00 @5.18 %19.3 %18.8 @1.24 %80.7
+3.25 @5.78 %17.3 %0.0 @1.21 %82.7
+3.50 @6.38 %15.7 %0.0 @1.19 %84.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.4% 9.6% 4.5% 1.3% 0.3% 0.0%
1 Gol 14.4% 14.1% 5.6% 1.6% 0.3% 0.1%
2 Gol 9.5% 8.1% 3.4% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 3.9% 3.3% 1.4% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.2% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Racing Colombes 92 — Son 5 Maç
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 2
B vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 5
G vs Linas-Montlhery (D)
0 - 1
B vs Bretigny Foot (E)
2 - 2
Bastia II — Son 5 Maç
B vs Aubervilliers (D)
0 - 0
G vs Trouville Deauville (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.